1 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

1 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

1 Ekim 2020 - 08:00

Zuhal Topal'la Sofrada 444. Bölümü bugün saat 16.00'da Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hareketli bir hafta geçiren Zuhal Topal'ın bu haftasında haftanın 4. gününe gelindi. Final gününe bir gün kala ortalık iyice kızışmış durumda. Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölümde yarışan yarışmacı gelin oldukça gergin anlar geçirmişti. Sofrasını kurmayı yetiştiremeyen yarışmacı İpek hanım kayınvalideleri boş bir masa ile karşıladı. Mensünü yetiştirip sofrasını kuramayan İpek hanımın üzerine bir önceki bölümde oldukça fazla gidildi.

Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm Neler Yaşandı?

Kayınvalidelerden  Filiz hanımın mutfaktan gelen sesler üzerine mutfağa gitmeye kalkması dün yayınlanan bölümde olay olmuştu. Filiz hanım mutfağa gidip çorbasını blenderdan geçiren geline yapmaması gerektiğini söylemesi ve menüsünü eksik sayacağını açıklaması üzerine ortam iyice gerilmişti. Zuhal Topal'ın olaylara müdahale etmesi sonucunda izinsiz kalkıp mutfağa giden Filiz hanım cevabını almış oldu.

Yarışmada Filiz Hanım bir türlü rahat durmadı sürekli armutun sapı üzümün çöpü niteliğinde her konuda bahane bulan Filiz hanım adeta düşük puan vermek için yer aradı ve gelin İpek hanımın bütün yemeklerine olumsuz eleştiride bulundu. Yerinde bir türlü rahat duramayan Filiz hanım daha sonra gelinin balık yemeğine kafayı taktı ve kılçıklı olduğunu gördüğü balığı sadece bahane olsun diyerekten ağzına atıp kılçık tartışması yaratıp ortalığı iyice yangın yerine çevirdi. Elif hanım ve Suzan hanımın olaylara müdahalesi sonrası Suzan Hanımın ağzından çıkan bir söz Elif hanımı oldukça sinirlendirdi ve Elif hanım masayı terk etmek istedi. Bunun üzerine Zuhal Topal yine yerinde müdahale ederek Suzan Hanımın özür dilemesini istedi ve olayları yatıştırdı. Bakalım bugünkü yarışmada Filiz hanım ortalığı yine karıştıracak mı? Bütün bu olayların ve yaşanacakların cevabını programın yayın saatinde yazımızda bulacaksınız.

4. Gün Yarışmacıları- Gelin Semra Taşkın Ve Kayınvalidesi Fatma Taşkın

Semra hanım 15 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Oklavasını elinden bırakmayan Semra hanım eli maşalı bir geline benziyor. On parmağında on marifet olan gelin hanım yarışmacılara adeta meydan okuyor. 12 yıl kayınvalidesi ile beraber yaşayan Semra hanım kayınvalidesini çok seviyor.

Kayınvalide Fatma hanım ise günğ gününü tutmuyor. Bir sinirli bir sakin olan kayınvalide bir önceki bölümde yaptığı yorumlar ve konuşma uslübu ile izleyenlerin sevdiği bir kayınvalide olmuştu. Hakkını aramaktan çekinmeyen kayınvalide bakalım bugün neler yapacak.

Yeni bölüm fragmanı yayınlandı yayınlanan fragmanda tartışmaların eksik olmadığı gözlerden kaçmıyor. Yarışmacı gelin olan Semra hanımın kayınvalidelerin yemeklerini eleştirileri üzerine dişlerini göstereceği belli oldu. İşte yayınlanan o fragman.

Zuhal Topal'la Sofrada 444. Bölüm Fragmanı.

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Gelin Semra Taşkın'ın Menüsü;

Çorba           : Enginarlı Çorba

Ara Sıcak     : Paneli Karides, Deniz Börülcesi, El Açması Su Böreği

Ana Yemek  : Ballı Ekşili Dana Bonfile, Patates Püresi

Salata          : Yeşil Salata

Tatlı             : Kadayıf Dolma

 

Gelin Semra'nın Aldığı Puanlar

Filiz              :3

Elif                :6

Suzan.          :6

Hatice           :7

Zuhal Topal  :9

Toplam          :31

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 596 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada kim kazandı izle
zuhal topal canlı izle
zuhal topal'la sofrada 444. bölüm

Dikkatinizi Çekebilir

31 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Neşe Can  Haftanın final gününde yarışacak olan Neşe hanım aslen Trabzonlu mesleği anaokulu öğretmeni. Elinin lezzetine güvenilen neşe hanım bu hafta kendini kanıtlamaya gelmiş. MENÜSÜ; Çorba: yoğurtlu misket çorbası  Ara sıcak: tavuklu  krep Ana yemek: hünkar beğendi  Pilav:..
Devamı >>

10 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Tekin Kayın valide Kadriye Tekin 28 yaşında olan Büşra hanım 8 yıllık evli bir çocuk annesi. Hırçın bir yapıya sahip olan Büşra hanım kin de tutuyor. aşırı güler güzlü olan Büşra hanım kızınca güler yüzlülüğünü kaybediyormuş. Kayın validesi 40 yıl Almanya'da yaşamış naif bir..
Devamı >>

14 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Esra Tokelli Haftanın ikinci günü yarışacak olan Esra hanım 41 yaşında 1 çocuk annesi yemek yapmayı çok sever elinin lezzetine güveniyor. Ev hanımı olan Esra hanım geçimini sosyal medyadan yemek satarak sağlıyor. Küçük yaştan beri yemek yaptığı için her yemeğe hakim olan yarışmacı..
Devamı >>

19 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ardanın Ramazan Mutfağı 48. Bölümde bizleri yine harika tarifler bekliyor. Bir önceki bölümde mercimekli karnıyarık ve bulgur pilavı yapan Arda Türkmen tatlı olarak seçiminde ise bal helvasını tercih etmişti. Arda Türkmen'in bugün hazırlayacağı menü Kadir Gecesi nedeniyle kandile özel bir menü olaca..
Devamı >>

02 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. gün yarışmacısı Bedriye Önder 65 yaşındaki Bedriye hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Ev hanımı olan Bedriye hanım pazarda yaptığı el emeği ürünleri satıyor. Yemeklerin eve tecrübesine güvenen Bedriye hanım birinci olmakta kararlı. Beğenmediği şeyleri çekinmeden eleştireceğini söylüyor. MEN..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 23-27  Aralık haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya ge..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?