10 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

10 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

9 Kasım 2020 - 23:55

Yeni bir haftanın yayınlandığı Zuhal Topal'l Sofrada programında 9-13 Kasım haftasının ikinci gün yarışmacısı yarışacak. Gündüz kuşağı programlarında oldukça fazla bir ilgiyle seyredilen yemek programı bu haftada izleyenlere farklı lezzetler sunacak. 15.000 TL'lik ödülün sahibi bu hafta hangi yarışmacı olacak? Programda bugün yarışan kayınvalidenin oldukça sert tavırlar takındığı gözlerden kaçmıyor. Oldukça gergin bir programın geçeceği 472. Bölümde yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Zuhal Topal'la Sofrada 472. Bölüm Fragmanı

 

2.Gün Yarışmacıları- Gelin Hacer Dilmaç ve Kayınvalidesi Döndü Dilmaç

Gelin Hacer Dilmaç

Hacer hanım 11 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Aslen Ankaralı olan yarışmacı halen İstanbul'da yaşıyor. Yarışmada kendisine oldukça fazla güvenen yarışmacı büyük ödül konusunda iddialı.

Kayınvalide Döndü Dilmaç

Aslen Samsunlu olan Döndü hanım kocasına çok düşkün olması ile ön plana çıkıyor. Dobra bir yapıya sahip olan kayınvalide yarışmacılara sözünü esirgemeyeceğe ve gelinin savunacağa benziyor. Menülere basit denmesine çok kızan kayınvalide israftan kaçınıyor. Gelinine çok güvenen kayınvalide yarışmada büyük ödülün peşinde.

Gelin Hacer Dilmaç'ın Menüsü;

Çorba           : Hörre Çorbası

Ara Sıcak     : Çiğ Köfte, Girit Ezmesi, Arap Tavası

Ana Yemek  : Zade Kebabı

Pilav             : Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı

Salata          : Çoban Salata

Tatlı             : Hacer'in Tatlısı

Gelin Hacer Dilmaç'ın Aldığı Puanlar:

Aysel               :4

Nurhayat         :5

Fatma              :4

Şelale               :5

Zuhal Topal      :8

Toplam              :26

 

 

Bu içerik 284 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

31 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 27-31 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

19 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ardanın Ramazan Mutfağı 48. Bölümde bizleri yine harika tarifler bekliyor. Bir önceki bölümde mercimekli karnıyarık ve bulgur pilavı yapan Arda Türkmen tatlı olarak seçiminde ise bal helvasını tercih etmişti. Arda Türkmen'in bugün hazırlayacağı menü Kadir Gecesi nedeniyle kandile özel bir menü olaca..
Devamı >>

Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Aralıksız izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor 2020 yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabet içerisinde olduğu programda şuan ünlüler takımında 4 yarışmacı bulunurken gönüllüler takımında 7 yarışmacı bulunuyor. Ünlülerin bu durumdan bir hayli yorulurken..
Devamı >>

27 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü..
Devamı >>

A101-21 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

A101 21 Mayıs 2020 yeni indirim dönemi Aldın Aldın ürünler kataloğu yayınlandı. Bakalım A101 21 Mayıs 2020 reyonlarında bizi hangi ürünler bekliyor? 21 Mayıs 2020 katalog aktüelini genel baktığımızda teknolojik ürünlerde bizleri güzel bir indirim bekliyor. Plazmasından tutun, elektrikli süpürge..
Devamı >>

27 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın 3. günü ekranlarda olacak. Kıbrıs özel yayınının yapıldığı şu sıralarda sık sık Kıbrıs'a özgü lezzetler göreceğimiz program saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında yerini alıyor. Çekişmeli tartışmaların yaşandığı programda 3. gün yarışmasının fragmanı yayınlandı..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?