11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

11 Haziran 2020 - 12:39

Fox ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün heyecanlı bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Gelinler yemek yapıyor, kaynanalar ise puan veriyor. Her kaynana kendi gelininin birinci olması için ellerinden geleni yapıyor. Kaynanalara aynı puanı sadece bir kere kullanma hakkı tanınıyor. Kaynanalar hem düşük, hemde yüksek puan verirken dikkat etmek zorundalar. Zuhal Topal’ın sunumuyla hem renkli, hem heyecanlı bölümler izleyicileri tarafından oldukça izleniyor. Her Cuma haftanın kazananı açıklanıyor ve 15 bin TL ödül veriliyor. Bol çekişmeli yarışma da her gelin kaynana kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
419. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Ayşe hanım ve gelin tanıtım kısmında izleyenleri şaşırtıp güldürecek gibi. Aynı zamanda sunum esnasında kaynanalar yine yemeklere düşük puan vermek için bahane bulacak gibi gözüküyor.


Dün yarışan Gülşah hanım sunumlarında oldukça özenliydi. Kaynanalarını kısmen etkilemeyi başardı. Neredeyse çoğu yemeği beğenilen Gülşah hanım, diğer yarışmacılara nazaran daha yüksek puan almayı da başardı. Nezahat hanım Gülşah hanım’a düşük puan vermek için bahaneler uydurunca Zuhal Topal’dan ve Güzin hanımdan oldukça tepki aldı. Güzin hanım ‘yorum yapma, düşük puan kullan’’ diyerek tepkisini belli etti. Her gün farklı olaylarla karşımıza çıkan Zuhal Topal’la Sofrada programında bakalım bugün bizleri neler bekliyor.

Perşembe Günü Yarışmacıları- Zübeyde Durmuş Ve Ayşe Durmuş

Zübeyde hanım 27 yaşında ve 4 yıllık evli. İki çocuk annesi olan Zübeyde hanım başına buyruk oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Erzurumlu olan Zübeyde hanım eşiyle evlilik süreçlerinin çok hızlı geliştiğini belirtiyor. Yemek yapmasını kayınvalidesinden öğrenen Zübeyde hanım mutfakta oldukça iddialı. Kayınvalide Ayşe hanım gelini ile ilgili yemeklerinin iyi olması halinde düşük puan vermelerine çıldıracağını belirtiyor.

MENÜ;

Çorba: Domates Çorbası

Ara Sıcak: Çıtır Patates Topları, Peynirli Sandal Sefası, Muska Böreği

Ana Yemek: Et Soteli Patlıcan Kapama

Pilav : Şehriyeli Kuskus Pilavı

Salata: Gavurdağı Salatası

Tatlı: Portakal Aromalı Revani

PUANLARI:

Hatice: 5

Nezahat: 4

Güzin: 5

Fatma: 5

Zuhal Topal: 7

TOPLAM: 26

Menüsünün eksiksiz bir şekilde hazırlayan Zübeyde hanım kayınvalideleri ağırlamaya başladı. Masa düzeni ile ilgili eleştirilere maruz kalan Zübeyde hanım hazırladığı masasını kayınvalidelere karşı savunmaya başladı.

 Gelin Zübeyde hanımın yaptığı domates çorbası kayınvalideler tarafından oldukça fazla eleştiri aldı. Domateslerin tam manası ile mevsiminde olmamasından ötürü salça kullanan Zübeyde hanım kayınvalideler tarafından eleştirildi. Domatesleri közlemeden direkt kullanması kayınvalideler tarafından beğenilmemesine neden oldu.

Kaaınvalideler yarışmacının ara sıcaklarını değerlendirmeye aldılar. Zübeyde hanımın hazırladığı ara sıcaklarda kayınvalideler sandal sefasını beğenmedi. Peynirli sandal sefasından kullanılan kabağın pişmediğini söyleyen kayınvalideler sandal sefası ile ilgili ağır eleştiride bulunurken Zuha Topal sandal sefasını beğenirken kabağın pişme düzeyinin normalde böyle olması gerektiğini belirtti.

Yarışmacı ana yemeklerini servis ederken haftanın en hızlı servis yapan yarışmacısı ünvanını aldı. Kayınvalideler tarafından bu hafta servis hızı konusunda şikayet edilmeyen yarışmacı yaptığı servislerle Zuhal Topal'ın övgüsünü aldı. Yarışmacının ana yemeğinin yanında sunduğu gavurdağı salatası Güzin hanım tarafından eleştirilirken kayınvalide Ayşe hanım yarışma süresi boyunca gelinini savunmaktan bir an olsun vazgeçmedi.

Kayınvalideler arasında Nezahat hanım yaptığı eleştirilerle gelin hanıma bugün kök söktürmeye devam ediyor. Yapılan yemeklere nadiren olumlu eleştirilerde bulunan Nezahat hanım Zübeyde hanımın kayınvalidesi tarafından eleştirildi. Ana yemekteki kürdan tartışmasını başlatan Nezehat hanım bugün programa damga vuran isim oldu.

 

Programı canlı ve reklamsız bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle!!

Bu içerik 842 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 419. bölüm
zuhal topalla sofrada 4. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 11 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada final günü geldi. Her hafta kayınvalideler ile gelinlerin puan tartışmalarının sürdüğü programda bu haftada boş geçilmedi. Eksik menülere yüksek puan verildiği tam menülere ise düşük puan verildiği Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim olacak. Zuhal Topal'la Sofrada bug..
Devamı >>

29 Mayıs Cuma BİM Aktüel Ürünler

29 Mayıs Cuma aktüel kataloğu da yayınlandı. Farklı teknolojik ürünlerde bizleri oldukça güzel fırsatlar bekliyor. Bim yine çocuklar için bir çok uygun fiyatlı oyuncaklar satışa sunuyor. Bunlardan biri Havuzlu toplu kaydırak 149 tl'lik fiyatıyla yoğun ilgi görecek gibi. Çocuklar için crocs modeli..
Devamı >>

17 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 13-17 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

11 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyor. Programın sunuculuğunu S..
Devamı >>

Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez de..
Devamı >>

6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününde yine bzileri hareketli dakikalar bekliyor. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca bu hafta ender rastlanır olaylara tanık olduk. Uzun zamandır 1 ve 2 puanlarının görülmediği yarışmada bu hafta ilk gün bu puanların görülmesi programın sayılı ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?