11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

11 Haziran 2020 - 12:39

Fox ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün heyecanlı bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Gelinler yemek yapıyor, kaynanalar ise puan veriyor. Her kaynana kendi gelininin birinci olması için ellerinden geleni yapıyor. Kaynanalara aynı puanı sadece bir kere kullanma hakkı tanınıyor. Kaynanalar hem düşük, hemde yüksek puan verirken dikkat etmek zorundalar. Zuhal Topal’ın sunumuyla hem renkli, hem heyecanlı bölümler izleyicileri tarafından oldukça izleniyor. Her Cuma haftanın kazananı açıklanıyor ve 15 bin TL ödül veriliyor. Bol çekişmeli yarışma da her gelin kaynana kazanmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
419. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Ayşe hanım ve gelin tanıtım kısmında izleyenleri şaşırtıp güldürecek gibi. Aynı zamanda sunum esnasında kaynanalar yine yemeklere düşük puan vermek için bahane bulacak gibi gözüküyor.


Dün yarışan Gülşah hanım sunumlarında oldukça özenliydi. Kaynanalarını kısmen etkilemeyi başardı. Neredeyse çoğu yemeği beğenilen Gülşah hanım, diğer yarışmacılara nazaran daha yüksek puan almayı da başardı. Nezahat hanım Gülşah hanım’a düşük puan vermek için bahaneler uydurunca Zuhal Topal’dan ve Güzin hanımdan oldukça tepki aldı. Güzin hanım ‘yorum yapma, düşük puan kullan’’ diyerek tepkisini belli etti. Her gün farklı olaylarla karşımıza çıkan Zuhal Topal’la Sofrada programında bakalım bugün bizleri neler bekliyor.

Perşembe Günü Yarışmacıları- Zübeyde Durmuş Ve Ayşe Durmuş

Zübeyde hanım 27 yaşında ve 4 yıllık evli. İki çocuk annesi olan Zübeyde hanım başına buyruk oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Erzurumlu olan Zübeyde hanım eşiyle evlilik süreçlerinin çok hızlı geliştiğini belirtiyor. Yemek yapmasını kayınvalidesinden öğrenen Zübeyde hanım mutfakta oldukça iddialı. Kayınvalide Ayşe hanım gelini ile ilgili yemeklerinin iyi olması halinde düşük puan vermelerine çıldıracağını belirtiyor.

MENÜ;

Çorba: Domates Çorbası

Ara Sıcak: Çıtır Patates Topları, Peynirli Sandal Sefası, Muska Böreği

Ana Yemek: Et Soteli Patlıcan Kapama

Pilav : Şehriyeli Kuskus Pilavı

Salata: Gavurdağı Salatası

Tatlı: Portakal Aromalı Revani

PUANLARI:

Hatice: 5

Nezahat: 4

Güzin: 5

Fatma: 5

Zuhal Topal: 7

TOPLAM: 26

Menüsünün eksiksiz bir şekilde hazırlayan Zübeyde hanım kayınvalideleri ağırlamaya başladı. Masa düzeni ile ilgili eleştirilere maruz kalan Zübeyde hanım hazırladığı masasını kayınvalidelere karşı savunmaya başladı.

 Gelin Zübeyde hanımın yaptığı domates çorbası kayınvalideler tarafından oldukça fazla eleştiri aldı. Domateslerin tam manası ile mevsiminde olmamasından ötürü salça kullanan Zübeyde hanım kayınvalideler tarafından eleştirildi. Domatesleri közlemeden direkt kullanması kayınvalideler tarafından beğenilmemesine neden oldu.

Kaaınvalideler yarışmacının ara sıcaklarını değerlendirmeye aldılar. Zübeyde hanımın hazırladığı ara sıcaklarda kayınvalideler sandal sefasını beğenmedi. Peynirli sandal sefasından kullanılan kabağın pişmediğini söyleyen kayınvalideler sandal sefası ile ilgili ağır eleştiride bulunurken Zuha Topal sandal sefasını beğenirken kabağın pişme düzeyinin normalde böyle olması gerektiğini belirtti.

Yarışmacı ana yemeklerini servis ederken haftanın en hızlı servis yapan yarışmacısı ünvanını aldı. Kayınvalideler tarafından bu hafta servis hızı konusunda şikayet edilmeyen yarışmacı yaptığı servislerle Zuhal Topal'ın övgüsünü aldı. Yarışmacının ana yemeğinin yanında sunduğu gavurdağı salatası Güzin hanım tarafından eleştirilirken kayınvalide Ayşe hanım yarışma süresi boyunca gelinini savunmaktan bir an olsun vazgeçmedi.

Kayınvalideler arasında Nezahat hanım yaptığı eleştirilerle gelin hanıma bugün kök söktürmeye devam ediyor. Yapılan yemeklere nadiren olumlu eleştirilerde bulunan Nezahat hanım Zübeyde hanımın kayınvalidesi tarafından eleştirildi. Ana yemekteki kürdan tartışmasını başlatan Nezehat hanım bugün programa damga vuran isim oldu.

 

Programı canlı ve reklamsız bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle!!

Bu içerik 641 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 419. bölüm
zuhal topalla sofrada 4. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 11 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

19 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Ayşe Gürz 30 yaşında olan Ayşe hanım daha henüz 3 aylık evli. Heyecanlı ve duygusal bir yapıya sahip. Kayın valide Ayşe Gürz pastacı olan Ayşe hanım ayrıca ressamda. Kurallara uyan ve tüm işlerini sistemli bir şekilde yönetir. Tam bir taktik  uzmanı olan Ayşe hanım gelinine çok g..
Devamı >>

06 Mart Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 02-06 Mart haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

25 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

3. Gün Yarışmacısı Saadet Kaçar  Üçüncü gün yarışmacısı olan Saadet hanım 36 yaşında 9 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Aslen adanalı olan saadet hanım yarışmayı kazanacağından oldukça iddialı. Geçimini iğne oyası satarak sağlıyor. Birbiriyle pek geçinemeyen kayın valide gelin ev konuşunda bir türlü ..
Devamı >>

20 Mayıs Çarşamba BİM Aktüel Ürünler

20 Mayıs 2020 Çarşamba'dan itibaren Bim reyonlarında olacak aktüel ürünleri yayınlandı. Yayınlanan aktüelde bu hafta teknoloji bölümünde tüketiciler için güzel indirimler var. Her hafta cuma günleri indirimli ürünler yayınlayan zincir markette tüketici için kaçırılmayacak fiyatlarla muhteşem ürünler..
Devamı >>

28 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Duygu Tapari Haftanın ikinci günü yarışmacısı olan Duygu Tapari 29 yaşında 3 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Karslı hırslı ve aşırı kıskanç olan Duygu hanım tam bir mutfak aşığı. Kayın validesi Esma tapari aslen Ardahanlı baharatsız yemek yemeyen kayın valide gittiği her yere acı ..
Devamı >>

19 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ardanın Ramazan Mutfağı 48. Bölümde bizleri yine harika tarifler bekliyor. Bir önceki bölümde mercimekli karnıyarık ve bulgur pilavı yapan Arda Türkmen tatlı olarak seçiminde ise bal helvasını tercih etmişti. Arda Türkmen'in bugün hazırlayacağı menü Kadir Gecesi nedeniyle kandile özel bir menü olaca..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?