12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

12 Haziran 2020 - 11:34

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın final günü geldi. Programın son haftasının bölümleri yayınlanırken artık Zuhal Topal'la Sofrada programında sezon finaline giriliyor. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası çekimlerine ara vermeden program yeni sezonu başlayana kadar bir süre ekranlardaki yerini almayacak. Son büyük ödülün verileceği bu haftada bakalım hangi yarışmacı birinci olacak? Bütün bu soruların cevabını bugün saat 20:30 da Fox Ana Haberden sonra öğreneceğiz. Yarışmada sezon boyunca birbirinden renkli gelin ve kayınvalideler yer almıştı. Değişik tatları seyirci ile buluşturan ekranların vazgeçilmez programı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı şimdiden merak konusu oldu. Bu haftanın final günü fragmanının yayınlanmasından sonra seyirci bu sezon son kez kayınvalide tartışmalarına tanık olacak gibi görünüyor. Her hafta düşük puan alan kayınvalidelerin misilleme yaptığı programda bugünde bizleri hareketli dakikaların beklediği görülüyor. İşte yayınlanan o fragman.

Zuhal Topal'la Sofrada 420. Bölüm Fragmanı-12 Haziran Cuma

Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta Neler Yaşandı.

Haftanın ilk günü yarışan yarışmacısı Vahide hanım ve kaynanası Hatice hanım yarıştılar. Vahide hanım oldukça iddalı bir menü ile kaynanaların karşısına çıkmıştı. Fakat yemekler ne kadar iddalı olursa olsun kaynanalar en ufak bir hatada puanlarını fazla kırdılar. Vahide hanım menülerinin hepsini yetiştirdi, fakat hazırlanamadı. Bu yüzden kaynanaların tepkisini topladı ve düşük puan almasına neden oldu. Vahide hanım yemeklerini iyi pişiremediği için düşük puanlar aldı. Sunucu Zuhal Topal'da üzgün olduğunu belirterek 6 puan verdi. Haftanın ikinci yarışmacısı ise Gökçe Başayan ve kaynanası Nezahat Başayan yarıştı. İlk gün ki yarışmacıya oldukça düşük puan veren Nezahat hanımdan, Hatiice hanım intikamını aldı. Aynı zamanda ilk günki yarışmacı Vahide hanım hazırlanamadığı için oldukça tepki gösteren Nezahat hanım'ın kendi gelini de hazırlancak vakit bulamadı. En düşük 5 puan alan Gökçe hanım Zuhal Topal'dan ise 8 puan alarak puanını yükseltti. Haftanın 3. yarışan yarışmacı ise Gülşah Harmankaya ve kaynanası Güzin hanım yarıştılar. Sosyal medyada da güzelliği ile övgüler alan Gülşah hanım oldukça sevildi. Menülerini yetiştiren Gülşah hanım'ın yaptığı yemekler eleştirilse bile kaynanalar tarafından beğenildi ve yüksek puan aldı. Haftanın 4. yarışmacısı ise Zübeyde Duırmuş ve kaynanası Ayşe Durmuş yarıştılar. Zübeyde hanım yemeklerini yetiştirsede pişmediği, çiğ olduğu iddasıyla bir çok eleştiri aldı. Özellikle izleyicilerin de tepkisini oldukça toplayan Nezahat hanımdan izleyicilerin hiç hoşlanmadığını söyleyebiliriz. Zübeyde hanım en düşük 4 puan alarak Zuhal Topal'dan ise 7 puan aldı. Nezahat hanım bu hafta kendi gelininin birinci olması için hakkaniyetsiz davranmaya devam etti. Bugün ise haftanın final günü. Bu akşam 15 bin tl'yi kazanan isim belli olacak. Final günü yarışacak isim ise  Roza Budayarova ile kaynanası Fatma Akdeniz yarışacaklar. 

Final Günü Yarışmacısı-Roza Budayarova ve Fatma Akdeniz

26 yaşındadır. 3 yıllık evli ve 1 çocuk annesidir. Sivri dilli olduğunu idda eden Roza hanım hamur işine çok meraklı olduğunu söylüyor. Türkmen gelini olan Roza Budayarova eli lezzetli ve oldukça iddalı.

MENÜ;

Çorba: Tavuklu Cennet Çorbası

Ara Sıcak: Patlıcan Pizza, Somsa, Yoğurtlu Mısırlı Semizotu Salatası

Ana Yemek: Türkmen Mantısı

Salata: Yeşil Salata

Tatlı: Çikolatalı Cheesecake

Yarışmacı Roza hanım menüsünü  ve masasını eksiksiz bir şekilde hazırladı. Kayınvalidelerin gelmesi üzerine masası hakkında eleştirilen alan Roza hanım kendisini savunmaya başladı. Massında mumluk bulunmadığı konusunda eleştirilerde bulunan Ayşe hanım bugün Roza hanımın üzerine oldukça fazla gidecek gibi görünüyor. Ayşe hanımın bu tepkisine Zuhal hanım oldukça şaşırdı ve masanın güzel olduğunu belirtti. Yarışmacının masasına bir diğer yorumda Nezahat hanımdan gelirken Nezahat hanım yarışmacının masasını oldukça beğendi. Bugün Ayşe hanım dolu geldiğini söyleyerek adeta yarışmacıya ve kayınvalidesine gözdağı verdi.

Bugün yarışmanın sezo finaline girecek olması nedeniyle program sunucusu olan Zuhal Topal final anında konuşmaya fırsat bulamayacağını düşünerek sezonun son yarışması ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu.

Her hafta tekrar ettiği gibi kayınvalidelerin adil davranmasını isteyen sunucu ekibine ve eşine teşekkürlerini iletti.Yarışmacı başlangıç olarak sunduğu çorbasını Zuhal Topal ve  bir kayınvalide beğenirken diğer 3 kayınvalide beğenmedi.

Yarışmacı ara sıcaklarını servis ederken kayınvalide Nezahat hanımın ara sıcaktaki semizotu salatasının basitliğini belirtmesi Zuhal Topal'ın tepkisini çekti. Semizotu salatasının basit olmadığını savunan Zuhal hanım Nezahat hanımın servisten sonra sözünü geri alacağını belirtti.  Servis yapıldıktan sonra yarışmacının sunumunu Nezahat hanıma gösteren Zuhal hanım Nezahat hanımı adeta söylediklerine pişman etti.

PUANLARI:

Hatice         : 10

Nezahat      : 7

Güzin          : 7

Ayşe           : 3

Zuhal Topal: 8

TOPLAM: 35

Kayınvalidelerden Ayşe hanımın 3 puan vermesi yarışmacı tarafından oldukça sert karşılandı. Hak etmediği puanı aldığını düşünen yarışmacı yarışmadan çekilmek istediğini söyledi.

Ayşe hanımın verdiği 3 puana Zuhal Topal'da kayıtsız kalmayarak yapılanın yanlış olduğunu belirtti. Yarışmada bir diğer dikkat çeken kayınvalide ise Hatice hanım oldu. Hatice hanımın 10 puan vermesi gelini mutlu ederken Ayşe hanımın verdiği 3 puan yarışmacıyı ağlattı.

Haftanın sonuncu olan ismi aldığı 23 puan ile Vahide hanım oldu.

Haftanın dördüncü olan ismi aldığı 26 puan ile Zübeyde hanım oldu.

Haftanın üçüncü olan ismi aldığı 31 puan ile Gökçe hanım oldu.

Haftanın ikinci olan ismi aldığı 35 puan ile Roza hanım oldu.

Haftanın birincisi ve büyük ödülün sahibi aldığı 39 puan ile Gülşah hanım oldu.

Fox Tv Canlı İzle!!!!

Bu içerik 1025 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 420. bölüm
zuhal topalla sofrada final günü yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 12 haziran yarışmacıları
foxtv
fokstv
foxtvcanlıizle
fx
foxplay

Dikkatinizi Çekebilir

A101-21 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

A101 21 Mayıs 2020 yeni indirim dönemi Aldın Aldın ürünler kataloğu yayınlandı. Bakalım A101 21 Mayıs 2020 reyonlarında bizi hangi ürünler bekliyor? 21 Mayıs 2020 katalog aktüelini genel baktığımızda teknolojik ürünlerde bizleri güzel bir indirim bekliyor. Plazmasından tutun, elektrikli süpürge..
Devamı >>

Zuhal Topal'la Sofrada Çok Konuşulacak Bölüm

Ekranların sevilen yemek yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası pek çok dizi ve yarışma programınının yayına ara verdiği bu günlerde halen yayında olan sayılı yarışma programından bir tanesi olan Sofrada programında çok k..
Devamı >>

08 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Turgut Bebek  53 yaşındaki Turgut bey İstanbul'dan yarışmaya katılıyor hobi olarak yemek yapıyor. Restoran açma hayali olan Turgut bey kendini tüm Türkiye'ye ispatlamak için yarışmaya kendisi başvuru yapmış. Eşinin sağlık problemlerinden dolayı restoran hayali erteleyen Turgut be..
Devamı >>

30-3 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Semra Tarak Semra hanım 35 yaşında ve ev hanımı yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kütahyalı. Güzel yemekler yaptığım için kendime güveniyorum ve yarışmaya katıldım diyor. Ani bir şekilde sinirlenen Semra hanım eleştirilere sert tepki vermemek için dikkat edeceğini söylüyor. ..
Devamı >>

15 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ramazanın 22. gününde artık bayrama çok az bir gün kalmış durumda. Ramazan ayı boyunca bizlere verdiği enfes tarifler ile seyircinin gönlünde taht kuran Arda Türkmen 45. Ardanın Ramazan Mutfağı ile ekranlarda olacaK. Saat 13:00' da Kanal D ekranlarında olacak program bu haftaki son iki yayınını yapı..
Devamı >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 16-20 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıları..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?