12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

12 Haziran 2020 - 11:34

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın final günü geldi. Programın son haftasının bölümleri yayınlanırken artık Zuhal Topal'la Sofrada programında sezon finaline giriliyor. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası çekimlerine ara vermeden program yeni sezonu başlayana kadar bir süre ekranlardaki yerini almayacak. Son büyük ödülün verileceği bu haftada bakalım hangi yarışmacı birinci olacak? Bütün bu soruların cevabını bugün saat 20:30 da Fox Ana Haberden sonra öğreneceğiz. Yarışmada sezon boyunca birbirinden renkli gelin ve kayınvalideler yer almıştı. Değişik tatları seyirci ile buluşturan ekranların vazgeçilmez programı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni sezon bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı şimdiden merak konusu oldu. Bu haftanın final günü fragmanının yayınlanmasından sonra seyirci bu sezon son kez kayınvalide tartışmalarına tanık olacak gibi görünüyor. Her hafta düşük puan alan kayınvalidelerin misilleme yaptığı programda bugünde bizleri hareketli dakikaların beklediği görülüyor. İşte yayınlanan o fragman.

Zuhal Topal'la Sofrada 420. Bölüm Fragmanı-12 Haziran Cuma

Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta Neler Yaşandı.

Haftanın ilk günü yarışan yarışmacısı Vahide hanım ve kaynanası Hatice hanım yarıştılar. Vahide hanım oldukça iddalı bir menü ile kaynanaların karşısına çıkmıştı. Fakat yemekler ne kadar iddalı olursa olsun kaynanalar en ufak bir hatada puanlarını fazla kırdılar. Vahide hanım menülerinin hepsini yetiştirdi, fakat hazırlanamadı. Bu yüzden kaynanaların tepkisini topladı ve düşük puan almasına neden oldu. Vahide hanım yemeklerini iyi pişiremediği için düşük puanlar aldı. Sunucu Zuhal Topal'da üzgün olduğunu belirterek 6 puan verdi. Haftanın ikinci yarışmacısı ise Gökçe Başayan ve kaynanası Nezahat Başayan yarıştı. İlk gün ki yarışmacıya oldukça düşük puan veren Nezahat hanımdan, Hatiice hanım intikamını aldı. Aynı zamanda ilk günki yarışmacı Vahide hanım hazırlanamadığı için oldukça tepki gösteren Nezahat hanım'ın kendi gelini de hazırlancak vakit bulamadı. En düşük 5 puan alan Gökçe hanım Zuhal Topal'dan ise 8 puan alarak puanını yükseltti. Haftanın 3. yarışan yarışmacı ise Gülşah Harmankaya ve kaynanası Güzin hanım yarıştılar. Sosyal medyada da güzelliği ile övgüler alan Gülşah hanım oldukça sevildi. Menülerini yetiştiren Gülşah hanım'ın yaptığı yemekler eleştirilse bile kaynanalar tarafından beğenildi ve yüksek puan aldı. Haftanın 4. yarışmacısı ise Zübeyde Duırmuş ve kaynanası Ayşe Durmuş yarıştılar. Zübeyde hanım yemeklerini yetiştirsede pişmediği, çiğ olduğu iddasıyla bir çok eleştiri aldı. Özellikle izleyicilerin de tepkisini oldukça toplayan Nezahat hanımdan izleyicilerin hiç hoşlanmadığını söyleyebiliriz. Zübeyde hanım en düşük 4 puan alarak Zuhal Topal'dan ise 7 puan aldı. Nezahat hanım bu hafta kendi gelininin birinci olması için hakkaniyetsiz davranmaya devam etti. Bugün ise haftanın final günü. Bu akşam 15 bin tl'yi kazanan isim belli olacak. Final günü yarışacak isim ise  Roza Budayarova ile kaynanası Fatma Akdeniz yarışacaklar. 

Final Günü Yarışmacısı-Roza Budayarova ve Fatma Akdeniz

26 yaşındadır. 3 yıllık evli ve 1 çocuk annesidir. Sivri dilli olduğunu idda eden Roza hanım hamur işine çok meraklı olduğunu söylüyor. Türkmen gelini olan Roza Budayarova eli lezzetli ve oldukça iddalı.

MENÜ;

Çorba: Tavuklu Cennet Çorbası

Ara Sıcak: Patlıcan Pizza, Somsa, Yoğurtlu Mısırlı Semizotu Salatası

Ana Yemek: Türkmen Mantısı

Salata: Yeşil Salata

Tatlı: Çikolatalı Cheesecake

Yarışmacı Roza hanım menüsünü  ve masasını eksiksiz bir şekilde hazırladı. Kayınvalidelerin gelmesi üzerine masası hakkında eleştirilen alan Roza hanım kendisini savunmaya başladı. Massında mumluk bulunmadığı konusunda eleştirilerde bulunan Ayşe hanım bugün Roza hanımın üzerine oldukça fazla gidecek gibi görünüyor. Ayşe hanımın bu tepkisine Zuhal hanım oldukça şaşırdı ve masanın güzel olduğunu belirtti. Yarışmacının masasına bir diğer yorumda Nezahat hanımdan gelirken Nezahat hanım yarışmacının masasını oldukça beğendi. Bugün Ayşe hanım dolu geldiğini söyleyerek adeta yarışmacıya ve kayınvalidesine gözdağı verdi.

Bugün yarışmanın sezo finaline girecek olması nedeniyle program sunucusu olan Zuhal Topal final anında konuşmaya fırsat bulamayacağını düşünerek sezonun son yarışması ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu.

Her hafta tekrar ettiği gibi kayınvalidelerin adil davranmasını isteyen sunucu ekibine ve eşine teşekkürlerini iletti.Yarışmacı başlangıç olarak sunduğu çorbasını Zuhal Topal ve  bir kayınvalide beğenirken diğer 3 kayınvalide beğenmedi.

Yarışmacı ara sıcaklarını servis ederken kayınvalide Nezahat hanımın ara sıcaktaki semizotu salatasının basitliğini belirtmesi Zuhal Topal'ın tepkisini çekti. Semizotu salatasının basit olmadığını savunan Zuhal hanım Nezahat hanımın servisten sonra sözünü geri alacağını belirtti.  Servis yapıldıktan sonra yarışmacının sunumunu Nezahat hanıma gösteren Zuhal hanım Nezahat hanımı adeta söylediklerine pişman etti.

PUANLARI:

Hatice         : 10

Nezahat      : 7

Güzin          : 7

Ayşe           : 3

Zuhal Topal: 8

TOPLAM: 35

Kayınvalidelerden Ayşe hanımın 3 puan vermesi yarışmacı tarafından oldukça sert karşılandı. Hak etmediği puanı aldığını düşünen yarışmacı yarışmadan çekilmek istediğini söyledi.

Ayşe hanımın verdiği 3 puana Zuhal Topal'da kayıtsız kalmayarak yapılanın yanlış olduğunu belirtti. Yarışmada bir diğer dikkat çeken kayınvalide ise Hatice hanım oldu. Hatice hanımın 10 puan vermesi gelini mutlu ederken Ayşe hanımın verdiği 3 puan yarışmacıyı ağlattı.

Haftanın sonuncu olan ismi aldığı 23 puan ile Vahide hanım oldu.

Haftanın dördüncü olan ismi aldığı 26 puan ile Zübeyde hanım oldu.

Haftanın üçüncü olan ismi aldığı 31 puan ile Gökçe hanım oldu.

Haftanın ikinci olan ismi aldığı 35 puan ile Roza hanım oldu.

Haftanın birincisi ve büyük ödülün sahibi aldığı 39 puan ile Gülşah hanım oldu.

Fox Tv Canlı İzle!!!!

Bu içerik 1242 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 420. bölüm
zuhal topalla sofrada final günü yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 12 haziran yarışmacıları
foxtv
fokstv
foxtvcanlıizle
fx
foxplay

Dikkatinizi Çekebilir

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirciyi oldukça güldürmüştü. Neşeli oluşu ile ön plana çıkan kayınvalide Halime Boztoprak internette aratılmaya başlandı. Aksaraylı olan kayınvalide kendin..
Devamı >>

7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın 4. gününde bizleri yine renkli bir yarışmacı bekliyor. Geçirdiğimiz 3 gün boyunca gelin kayınvalide tartışmalarının bitmediği programda bugün yine hareketli anlar yaşanacak gibi. Haftanın birinci gününde yarışmacının menüsünü yetiştirememesi büyük yankı u..
Devamı >>

9 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

1. Gün Yarışmacısı Zehra Doğru Turizmci olan 22 yaşındaki Zehra doğru konuşmayı çok seviyor. Annesi Trakyalı babası Malatyalı olan Zehra hanım daha çok Trakya bölgesine yatkın. Çenem düşük olduğu için yarışmacı arkadaşlar beni pek sevmeyecekler diyor. Dans etmeyi seven zehre hanım eleştirilmekten as..
Devamı >>

24 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 20-24 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada geçirdiğimiz 4 gün boyunca pek çok olay yaşanırken final günü bizleri neler beklediğini yayın saatinde yazımızdan ulaşabilirsiniz. 4 gün boyunca gelin ve kayınvalideler arası gerginliklerin olduğu yarışmada dün yarışan yarışmacı Büşra Kara ana yemek sunumu nedeniyle çok eleşti..
Devamı >>

03 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Zuhal Tuğrultekin 36 yaşında 4 çocuk annesi olan Zuhal hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Misafir ağırlamayı seven Zuhal hanım misafirlere hazırladığı yemekleri çok beğenildiği için elinin lezzetine güvenip yarışmaya katılmış. Bu bir yarışma olduğu için sonuna kadar eleştire..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?