13 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

13 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

13 Ekim 2020 - 17:35

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın ikinci gün yarışmacısı bugün ekranlarda yerini alıyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta gelinler standart yemek olan Mumbar Dolması hazırlayacaklar. Her gelinin menüsüne ek olarak hazırlayacağı Mumbar Dolması bu sezon Zuhal Topal yenilikleri arasında yerini almış durumda.

Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm Neler Yaşandı?

Haftanın birinci gününde Sofrada programında gelin Özge Azgan ve kayınvalidesi Ayşe Azgan'ı ekranlarda gördük. Oldukça talihsiz bir gün geçiren gelin Özge Hanım yemek hazırlığı sırasında elini keserek büyük bir talihsiz kazaya neden oldu. Elini derinden kesmesi sonucu hastane yolunu tutan Özge hanım menüsünü yetiştirdi ama beklenilen performansı gösteremedi. Özellikle kaza nedeniyle kuruyan tatlışı oldukça fazla eleştiri alırken yarışmacı kayınvalidelerden 20 Zuhal Topal'dan 6 puan alarak 26 puan ile günü tamamladı. Verilen puanlar sonrası tepki gösteren Özge hanım sırf emek verdiği için daha yüksek puan beklediğini belirtse de puanlar açıklandığı için işin dönüşü olmadı.

Haftanın ikinci gününe gelinirken Zuhal Topal'la Sofrada programında yarışacak gelin ve kayınvalide çiftini sizler için hazırladık. Salı Günü Yarışmacılar Kimler?

Salı Günü Yarışmacıları- Gelin Aytül Poyraz ve Kayınvalidesi Demet Poyraz

Gelin Aytül Poyraz

Aytül 22 yaşında ve 8 aylık evli. Mutfakta hamarat olduğunu iddia eden taze gelin Aytül hanım biraz sivri dilli olması ile ön plana çıkıyor. Eşi lisede tanışan Aytül hanım aslen Samsunlu. İstanbul'da yaşayan Aytül hanım büyük ödülü alınca kayınvalidesi ile paylaşmayı planlıyor.

Kayınvalide Demet Poyraz

Demet hanım ise aslen Nevşehirli ve 3 çocuk annesi. Kendisi ile ilgili çok net bir insan olduğunu belirten Demet hanım İstanbul Bahçelievler'de oturuyor. Davetsiz misafir kabul etmeyen ve  eve geç geleni  almayan Demet hanım mahallenin adeta muhtarı gibi olan biten her şeyden haberdar.

Gelin Aytül Poyraz'ın Menüsü

 

Çorba           : Terbiyeli Tavuk Çorba

Ara Sıcak     : Mumbar Ve Acılı Ezme, El Açması Ispanaklı Gül Böreği, Patates Mantısı

Ana Yemek  : Fırında Beşamel Soslu Et

Salata          : Akdeniz Salatası, Rokalı Mevsim Salata

Tatlı             : Kaşık Pasta 

 

Gelin Aytül Poyraz'ın Aldığı Puanlar:

Ayşe             :4

Hanife          :5

Ayşe Azgan  :4

Neşe             :3

Zuhal Topal  :5

Toplam          :21

Yarışmada bugün Hanife hanım yarışmacının menüsünün eksik olmamasına rağmen 2 puan vermek istedi. Bu duruma Zuhal Topal'ın müdahale etmesi üzerine Hanife hanım bu sefer gelin hanıma 5 puan vererek kayınvalideler ve Zuhal Topal'ı şaşırttı. Zuhal Topal'ın az önce iki verdin şimdi neden 5 puan verdin sorusu üzerine afallayan Hanife hanım beğendiği yemekleri hatırladığını söyleyerek 5 puan verdiğini söyledi

Gelin Aytül Poyraz Zuhal Topal ve kayınvalidelerden toplamda 21  puan aldı.

Zuhal Topal bugün yarışan Aytül Poyraz'a 5 puan verdi.

Zuhal Topal'la Sofrada 13 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 197 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 452. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram

Dikkatinizi Çekebilir

Masterchef Türkiye 2020 23.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. İlk 8 kişilik takımın belirlenmesinden sonra ikinci sekizin belirlenmesi durmaksızın devam ediyor. Bir önce bölümde ikinci sekizin ilk yarımacısı Barbaros olmuştu. Barbaros yaptığı yemekle şeflerden büyük övgü alırken teknik bakımdan ve lezzet..
Devamı >>

22 Nisan Zuhal Topalla Sofrada

Geçtiğimiz 2 günde Zuhal Topal'la Sofrada programında günün üçüncü yarışmacısı ile beraberiz. İki gündür kayınvalidelerin puan tartışmasında bakalım bugün bizleri neler bekliyor. Pazartesi günkü yarışmacı olan Arife Dinli kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 25 puan almıştı. Verilen puanlar..
Devamı >>

2 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Pazartesi günü yarışmacısı olan  Nigar Kavaz ve gelini Meltem Kavaz.  Gelin Meltem hanım  28 yaşında 2 çocuk annesi ve  6 yıllık evli. Eli hızlı, telaşlı biraz da heyecanlı olan Meltem hanım şile mutfağını tanıtmaya geliyor. Kayınvalide Nigar hanım sessiz sakin düğünlerden çıkmayan çantasından zili..
Devamı >>

29 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Hareketli dakikaların yaşandığı yeni bir Zuhal Topal'la Sofrada günündeyiz. her hafta olduğu gibi bu haftada düşük puanlar ilk günlerden gelinlere dağıtıldı ve sonraki günlerde yarışacak gelinlere yüksek puanlar kalmış oldu. İlk gün yarışmacısına 3 puanların yağdığı günde ikinci gün yarışmacısında d..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 69.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 69. Bölümde bizleri neler bekliyor? Masterchef Türkiye 2020'de bu hafta kim elenecek? Masterchef Türkiye'de bugün hangi yemekler yapıldı? Bütün bu soruların cevabını Masterchef Türkiye 69. Bölüm yazımızda bulabileceksiniz. Masterchef Türkiye 2020-68. Bölümde Neler Yaşandı? ..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 72.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 72. Bölümü ile 6 Ekim günü ekranlarda olacak. Birbirinden farklı lezzetlerin gün yüzüne çıktığı programda kaptanlık yarışı belirlendi ve takımlar oluşturuldu. Kaptanlık yarışını kazanan isim bu hafta Esra oldu ve kendisine rakip olarak kırmızı takımın kaptanını Ebru olarak be..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?