14 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

14 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada
14 Ekim 2020 16:21:29 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Zuhal Topal'la Sofrada 453. bölümü ile bugün Fox Tv ekranlarında saat 16.00'da ekrana geliyor. Sunculuğunu ve jüri üyeliğini Zuhal Topal'ın yaptığı sofrada son bölüm neler yaşandı? Zuhal Topal Son Bölüm kaç puan verdi? Bugün yarışacak olan yarışmacı kim ve kaç puan aldı? Bütün bu sorularınızın cevabını sayfamızda bulacaksını. 

Ekranların sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada bugün 3. gün yarışmacısı ile ekrana gelecek. Geçirdiğimiz iki gün boyunca yarışmacılar yemeklerini yaptılar ve puanlarını aldılar. İlk gün yarışan yarışmacı gelin Özge Azgan yaşadığı talihsizliklere rağmen menüsünü tamamladı ve kayınvalidelerden puanını aldı. İlk gün yarışan gelin Özge hanım okadar talihsizliğe rağmen kayınvalideler ve Zuhal Topal'dan toplamda 26 puan alabildi. Haftanın ikinci gün yarışan yarışmacı gelini ise Aytül Poyraz'dı. Gelin Aytül yaptığı yemekler sonucunda kayınvalideler ve Zuhal Topal'dan toplamda 21 puan alarak elenen ilk yarışmacı oldu.

 

 

 Çarşamba Günü Yarışmacıları-Gelin Türkan Meral ve Kayınvalidesi Ayşe Meral

Gelin Türkan Meral

Türkan hanım 30 yaşında ve 2yıllık evli. 1 çocuk sahibi olan Türkan hanım Aslen Mersin'li. Kendine ait bir restorantı işleten Türkan hanım eşi ile 12 yıldır beraber. Geç evlenmesinin sebebine hazır hissetmediğini söyleyen Türkan hanım eşi ile Çiftehan'da tanışmış. Eşinin ismi Levent olan Türkan hanım gezmek için gittiği Çiftehan'da 12 yıl önce tanışığ flört etmeye başlamış. Yarışmaya katılmayı kendisi isteyen Türkan hanım diğer kayınvalidelerin asıl bugün yemek yiyeceklerini söylüyor.

Kayınvalide Ayşe Meral

Kayınvalide Ayşe hanım ise daha önce muhtarlık yapmış ilk kayınvalide olarak dikkat çekiyor. Ağırbaşlı bir yapısı olan kayınvalide Ayşe hanım aslen Niğdeli. Gelininin yemeklerine oldukça fazla güvenen Ayşe hanım, gelini Türkan'ın restorant işletmesinden ötürü kazanacakları konusunda emin.

 

Gelin Türkan Meral'in Menüsü

 

Çorba           : Niğde Usulü Yoğurtlu Tarhana Çorbası

Ara Sıcak     : Tereyağında Mumbar, Maş Fasulyesi Piyazı, Fesleğenli Humus

Ana Yemek  : Patates Püresi Yatağında Piliç Topkapı, Fırınlanmış Sebze Garnitür

Salata          : Susamlı Semizotu Salatası

Tatlı             :  Ballı Kaymaklı Elma Tatlısı

 

Gelin Türkan Meral'in Aldığı Puanlar:

Demet          :7

Hanife          :8

Ayşe Azgan  :6

Neşe             :8

Zuhal Topal  :8

Toplam          :37

 

Programın başından bu yana oldukça iddialı olan yarışmacı gelin Türkan hanım kayınvalidelerden toplamda 29 puan aldı. Güzel bir menü ile lezzetli yemekler yapan Türkan hanım bugün Zuhal Topal'dan 8 puan aldı ve toplam puanını 37'ye çıkarttı. Oldukça yüksek bir puan alan yarışmacı uzun zamandır göremediğimiz yüksek bir puanı seyirciye göstererek diğer rakipleri karşısında oldukça yüksek bir avantaj elde etmiş oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Zuhal Topal'la Sofrada 453. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada haftanın yarışmacıları
foxtv canlı
zuhal topal izle

Dikkatinizi Çekebilir

22 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Derya Gençay   Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Derya Gençay 36 yaşında 17 yıllık evli ve iki çocuk annesi Kahramanmaraşlı olan Derya tam bir mutfak aşığı. Her türlü eleştirilere cevabı ile hazır. kayın valide Sevim Gençay havalı ve gözlük takıntısı var. Giyinip kuşanmayı çok sevi..
Devamı >>

25-29 Kasım Seda Sayan ile Yemekteyiz

Daha önceleri Onur Büyüktopçuoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programı artık Seda Sayan ile yemekteyiz olarak isim değiştirmiş ve artık yoluna Seda Sayan ile devam etmektedir. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Geçti..
Devamı >>

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelece..
Devamı >>

06 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin ilk pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? ..
Devamı >>

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 06-10  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

26 Mayıs Salı BİM Aktüel Ürünler

26 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğu harika indirim fırsatlarıyla geliyor.  26 Mayıs 2020 aktüel kataloğunda duracell piller makul fiyatlarla bizlere satışa sunulcak. Duracell pil yoğun talep gören ürünler arasında olacak gibi görünüyor. Yaz aylarına girmemizle beraber piknik setide 9,95 tl ile reyo..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?

Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu Sen yapmak ister misin ?

Yorum Yap

(*) ile işaretlenen alanların doldurulması zorunludur.