15 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ekim 2020 - 08:53

Fox Tv ekranların sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın final gününe bir gün kaldı. Programda geçirdiğimiz 3 gün boyunca birbirinden lezzetli yemekler yapıldı ve puanlamalar verildi. Yapılan puanlamalar doğrultusunda şuan birincilikle ilgili iddiası olan ve oldukça yüksek bir puan alan çarşamba günü yarışmacısı Gelin Türkan Meral oldu. Türkan hanım aldığı 37 puan ile uzun zamandır programda göremediğimiz yüksek bir puanı alırken bugün ve final günü yarışacak yarışmacıların işini oldukça zorlaştırdı. Nadiren 7 ve üstü puanların görüldüğü programda adeta dün 8 puanlar havada uçuştu ve yarışmacı birincilik konusunda ihtimalini oldukça arttırmış oldu.

 

Perşembe Günü Yarışmacıları- Gelin Filiz Çendioğlu ve Kayınvalide Neşe Çendioğlu

Gelin Filiz Çendioğlu

Filiz hanım 35 yaşında ve 9 yıllık evli. Kayınvalidesi ile restorant işleten Filiz hanım bu hafta yarışmada ikinci iddialı isim olarak dikkat çekiyor. Restorant işletmecisi olan bir diğer isim ise dün yarışan Türkan hanımdı. Elinin lezzetine oldukça fazla güvenen Filiz hanım yarışmada diğer rakiplerini eleyip birinci olmayı hedefliyor.

Kayınvalide Neşe Çendioğlu

Kayınvalide Neşe hanım gelini ile birlikte restorant işletirken gelinine yemeklerle ilgili bütün sırları öğretmiş. Aşçı olan Neşe hanım sertifikası var ve gelinine çok güveniyor.

 

 

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 216 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 454. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada haftanın yarışmacıları
foxtv canlı
zuhal topal izle
yemek tarifler blog

Dikkatinizi Çekebilir

20 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Haftanın Finali

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 16-20  Aralık haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gel..
Devamı >>

18 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında yeni bir hafta başlıyor. Ramazan Ayı'nın ikinci haftası çekimleriyle ekranlarda olacak olan program her hafta olduğu gibi bu haftada dopdolu bölümleriyle ekranlarda olacak. Hafta içi her gün saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olan seyirciye bu hafta da eğlenceli dak..
Devamı >>

Survivor 99. Bölüm Özeti-100.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 tüm heyecanıyla çeyrek finale hızla ilerliyor. Reyting rekorları kıran Survivor 2020 bu sene milyonlar tarafından kaçırılmadan seyrediliyor. Her hafta ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Dün önemli bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ve birseysel dokunulmazlık sembol..
Devamı >>

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

31 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Neşe Can  Haftanın final gününde yarışacak olan Neşe hanım aslen Trabzonlu mesleği anaokulu öğretmeni. Elinin lezzetine güvenilen neşe hanım bu hafta kendini kanıtlamaya gelmiş. MENÜSÜ; Çorba: yoğurtlu misket çorbası  Ara sıcak: tavuklu  krep Ana yemek: hünkar beğendi  Pilav:..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 23-27  Aralık haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya ge..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?