15 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

15 Ekim 2020 - 08:53

Fox Tv ekranların sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın final gününe bir gün kaldı. Programda geçirdiğimiz 3 gün boyunca birbirinden lezzetli yemekler yapıldı ve puanlamalar verildi. Yapılan puanlamalar doğrultusunda şuan birincilikle ilgili iddiası olan ve oldukça yüksek bir puan alan çarşamba günü yarışmacısı Gelin Türkan Meral oldu. Türkan hanım aldığı 37 puan ile uzun zamandır programda göremediğimiz yüksek bir puanı alırken bugün ve final günü yarışacak yarışmacıların işini oldukça zorlaştırdı. Nadiren 7 ve üstü puanların görüldüğü programda adeta dün 8 puanlar havada uçuştu ve yarışmacı birincilik konusunda ihtimalini oldukça arttırmış oldu.

 

Perşembe Günü Yarışmacıları- Gelin Filiz Çendioğlu ve Kayınvalide Neşe Çendioğlu

Gelin Filiz Çendioğlu

Filiz hanım 35 yaşında ve 9 yıllık evli. Kayınvalidesi ile restorant işleten Filiz hanım bu hafta yarışmada ikinci iddialı isim olarak dikkat çekiyor. Restorant işletmecisi olan bir diğer isim ise dün yarışan Türkan hanımdı. Elinin lezzetine oldukça fazla güvenen Filiz hanım yarışmada diğer rakiplerini eleyip birinci olmayı hedefliyor.

Kayınvalide Neşe Çendioğlu

Kayınvalide Neşe hanım gelini ile birlikte restorant işletirken gelinine yemeklerle ilgili bütün sırları öğretmiş. Aşçı olan Neşe hanım sertifikası var ve gelinine çok güveniyor.

 

 

Zuhal Topal'la Sofrada 15 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 465 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 454. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada haftanın yarışmacıları
foxtv canlı
zuhal topal izle
yemek tarifler blog

Dikkatinizi Çekebilir

20 Nisan Zuhal Topalla Sofrada

  1.Gün yarışmacısı Arife Dinli Ve Sinem Dinli                  Arife hanım 36 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk sahibi. Yarışmaya Esenyurt'tan katılan arife hanım aslen Tokat'lı. Hırslı ve çalışkan olan yarışmacı tuttuğunu koparır cinsten. Tokat mutfağına özgü yemekler yapıcak olan yarışmacının..
Devamı >>

10 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2. Gün Yarışmacısı  Hayrettin Altun  32 yaşında aslen Sinoplu acil tıp teknisyeni.  Yalnız yaşadığı için yıllardır yemek yapan yarışmacı elinin lezzetine çok güveniyor. Eleştirilere açık olan hayrettin bey eleştirmeyi ve eleştirilmeyi çok sevdiğini dile getiriyor   Menüsü; Çorba: Mercimek çorbası A..
Devamı >>

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

23-27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 27 puan alarak büyük ödülün sahibi Merve hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu ..
Devamı >>

31 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 27-31 Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

Survivor 92. Bölüm Özeti-93.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 finale doğru ilerlerken tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugun survivor'da yarışmacıların kaderini etkileyecek dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça heyecanlı ve farklı bir parkurda yarışılan yarış izleyicilerin nefeslerini kesti. Ünlüler performans olarak oldukça iyi ilerliyor. 4 kişi kal..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?