2 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

2 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

2 Eylül 2020 - 00:50

Ekranların sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezonuyla izleyicisin karşısında yerini almaya başladı. Bu hafta yeni sezona başlayan programda yine birbirinden lezzetli tarifler program hayranlarını bekliyor. Beş çift gelin ve kayın validen oluşan programda gelinler yemeklerini yapıp kayınvalidelerin beğenilerine sunarken kayınvalidelerde eleştirilerden kendilerini alıkoymuyorlar. Verilen bir puanın birdaha verilememe durumu olduğu ve menünün eksiksiz olması halinde 1ve 2 puanın kullanılamadığı programda kayınvalideler kendi gelinlerinin çıkarlarını düşünerekten yemeklere düşük puan vermekten çekinmiyorlar. Son sözü Zuhal Topal'ın söylediği ve adaleti elinden geldiğince sağlamaya çalıştığı programda haftanın üçüncü yarışmacısı kim?

3.Gün Yarışmacısı: Sultan Dinç Ve Kayınvalidesi Ayşe Dinç

zuhal topal'la sofrada

Sultan hanım 35 yaşında ve 13 yıllık evli. 3 çocuk sahibi olan Sultan hanım eğitimin yaşı olmadığını gösterircesine üniversitede okuyor. Pastacılık eğitimi alan Sultan hanım elinin lezzetine oldukça güveniyor. Hırslı ve tuttuğunu koparır bir yapıya sahip olan Sultan hanım büyük ödül konusunda oldukça kararlı. Kayınvalide Ayşe hanım ise oldukça neşeli. Gelinine çok güvenen kayınvalide Ayşe hanımın sesi oldukça gür. Gülüşü ile dikkat çeken kayınvalide bu hafta kendine has uslübu ile oldukça gözleri üzerine çekeceğe benziyor.

MENÜ;

Çorba         : Ayranaşı Çorbası

Ara Sıcak   : Ispanaklı Peynirli Gözleme,Zeytinyağlı Enginar, Zeytinyağlı Taze Fasulye

Ana Yemek: Tantuni(El Açması Lavaş Eşliğinde)

Pilav          :Adıyaman Tavuklu Bulgur Pilavı

Tatlı           : Profiterol

 

 

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Eylül Salı Puanlama Anları:

 

Bu içerik 483 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 423. bölüm
zuhal topalla sofrada 3. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 2 Eylül Çarşamba yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

27 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 23-27 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıları..
Devamı >>

18 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

3. Gün Yarışmacısı Seyhan Ateş 25 yaşında olan Seyhan hanım 1 yıllık evli ve bir evlat sahibi. Sarımsak ve soğanı asla sevmiyor lafını da kimseden esirgemiyor. Kayın valide Saadet Ateş lider bir ruha sahip insanları nasıl etkileyeceğini bilen tuttuğunu koparan yapıya sahip. Gelinine de son derece g..
Devamı >>

19 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. Gün Yarışmacısı Emine Sürsavur 57 yaşında Emine Sürsavur emekli olan emine hanım çok küçük yaşlardan beri mutfakta olduğu için kendini geliştirdiğini söylüyor. Mükemmeliyetçi olan emine hanım kendine güvendiği için eleştirilere kapalı. Hayatta isteyip de yapmadığım hiç bir şey yoktur. Birinci be..
Devamı >>

03 Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacısı Tuğba Erurul  Haftanın final günü yarışacak olan gelini Tuğba erurul 27 yaşında 5,5 aylık evli çiçeği burnunda bir gelin. Konuşkan bir yapıya sahip olanTuğba hanım yemek yapmayı çok seviyor ve elinin lezzetine güveniyor. Kayın valide Gönül erurul süsüne düşkün olan gönül hanım ma..
Devamı >>

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün 27Nisan- 1 Mayıs Haftasının final günü. Geçirdiğimiz hafta boyunca dört yarışmacı yemeklerini yaptı ve kayınvalidelerin oylamalarına sundu. Sunulan oylamalar sonrası dört yarışmacı içerisinde üç tanesi alınan düşük puanlar sonucunda elenmiş oldular. Birincili..
Devamı >>

13 Aralık 2019 Masterchef'te Kim Elendi?

Masterchef Türkiye Final? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim elendi? Masterchef Türkiye'ye kim veda ediyor? İşte elenen isim. Masterchef Türkiye'de bu hafta son takım oyunu oynandı. Ve son takım oyununa girilirken artık yarışmada bireysel yarışmalar olacak. Takım oyunlarının son bulmasıyla yarışmacı..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?