2 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

2 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

2 Eylül 2020 - 00:50

Ekranların sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezonuyla izleyicisin karşısında yerini almaya başladı. Bu hafta yeni sezona başlayan programda yine birbirinden lezzetli tarifler program hayranlarını bekliyor. Beş çift gelin ve kayın validen oluşan programda gelinler yemeklerini yapıp kayınvalidelerin beğenilerine sunarken kayınvalidelerde eleştirilerden kendilerini alıkoymuyorlar. Verilen bir puanın birdaha verilememe durumu olduğu ve menünün eksiksiz olması halinde 1ve 2 puanın kullanılamadığı programda kayınvalideler kendi gelinlerinin çıkarlarını düşünerekten yemeklere düşük puan vermekten çekinmiyorlar. Son sözü Zuhal Topal'ın söylediği ve adaleti elinden geldiğince sağlamaya çalıştığı programda haftanın üçüncü yarışmacısı kim?

3.Gün Yarışmacısı: Sultan Dinç Ve Kayınvalidesi Ayşe Dinç

Sultan hanım 35 yaşında ve 13 yıllık evli. 3 çocuk sahibi olan Sultan hanım eğitimin yaşı olmadığını gösterircesine üniversitede okuyor. Pastacılık eğitimi alan Sultan hanım elinin lezzetine oldukça güveniyor. Hırslı ve tuttuğunu koparır bir yapıya sahip olan Sultan hanım büyük ödül konusunda oldukça kararlı. Kayınvalide Ayşe hanım ise oldukça neşeli. Gelinine çok güvenen kayınvalide Ayşe hanımın sesi oldukça gür. Gülüşü ile dikkat çeken kayınvalide bu hafta kendine has uslübu ile oldukça gözleri üzerine çekeceğe benziyor.

MENÜ;

Çorba         : Ayranaşı Çorbası

Ara Sıcak   : Ispanaklı Peynirli Gözleme,Zeytinyağlı Enginar, Zeytinyağlı Taze Fasulye

Ana Yemek: Tantuni(El Açması Lavaş Eşliğinde)

Pilav          :Adıyaman Tavuklu Bulgur Pilavı

Tatlı           : Profiterol

 

 

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Eylül Salı Puanlama Anları:

 

Bu içerik 279 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 423. bölüm
zuhal topalla sofrada 3. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 2 Eylül Çarşamba yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

25-29 Kasım Seda Sayan ile Yemekteyiz

Daha önceleri Onur Büyüktopçuoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programı artık Seda Sayan ile yemekteyiz olarak isim değiştirmiş ve artık yoluna Seda Sayan ile devam etmektedir. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Geçti..
Devamı >>

Lezzet Düşkünleri 26 Mayıs Salı

Ekranların yeni yemek yarışması olan Lezzet Düşkünleri 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Gabriele Sponza'nın sunuculuğunu yaptığı program izleyiciler tarafından ilk bölümü yayınlandıktan sonra oldukça ilgi görmüş durumda. Program formatı gereği her hafta 5 yarışmacı çifti kendi hazırladıkları menüleri v..
Devamı >>

9 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Gamze Yalçın Yılmaz Nejla Karakelle Gamze 27 yaşında 7 yıllık evli 1 çocuk annesi olan yarışmacı  kuralcı geleneklerine bağlı yemeklerine çok güvenen Gamze hanım çok iddialı Kayınvalidesi Nejla simetri ve düzen takıntısı olan sofraların eleştiri makinesi olacağını söylüyor kayınval..
Devamı >>

06 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz Final Günü

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 02-06 Mart haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

27 Nisan-1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada'da yepyeni bir hafta heyecanı bizi bekliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden hararetli tartışmaların geçtiği bölümlerde bizleri bu hafta neler bekliyor? Her hafta yaşanan puanlamadaki adaletsizlikler geçtiğimiz haftada tekrar yaşandı. 21 Nisan günü yarışan Dilek Büke ve Kayınvali..
Devamı >>

6 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün yarışmacısı Seda Gültekin 25 yaşında olan Seda hanım ev hanımı ve 1 yaşında kızı var. Yemeklerine çok güvendiği için yarışmaya katılmış. Sözünü hiç kimseden esirgemeyen yarışması kimse beni eleştiremeyecek yemeklerime çok güveniyorum eleştirecekleri hiç bir nokta bırakmayacağım diyor. MENÜSÜ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?