3 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran 2020 - 14:26

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü günü yarışmacısı ekranlarda olacak. Programın 413. Bölümünde ekrana gelecek gelin ve kayınvalideyi bugün neler bekliyor? Yarışmanın bir önceki bölümünde bugünkü kayınvalidemiz verdiği 6 puan 2. gün yarışmacısının tepkisini almıştı. Yediği her yemeği eleştiren Hatice hanım, ikinci gün gelinini ve kaynanasını oldukça kızdırmıştı. Üçüncü gün fragmanı yayınlandı ve anladığımız kadarıyla gelininin yapacağı yemeklerden oldukça iddalı görünüyor. Her hafta bir kayınvalidenin, kendi gelinine düşük puan verilmesi bu haftada oldukça gergin günler geçicek gibi.

413. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda gördüğümüz üzere bugün sofrada bazı tartışmalar yaşanacak. Gülsüm hanım'ın kalp kırıcı cümleleri Zuhal Topal'ında tepkisini alıyor. Masada oldukça gerilimli anlar yaşanıyor.

 

Çarşamba Yarışmacıları kaynana Yasemin Garip ve gelini Hatice Garip yarışacaklar. 26 yaşında olan Yasemin Garip 1 çocuk annesi ve aslen Çankırılıdır.  Yasemin hanım kaynanası Hatice hanım'a göre daha sakin ve heyecanlı olmadğını belirtti. 

MENÜ;

Çorba: Tavuk Suyu Çorbası

Ara Sıcak: Ispanaklı arnavut böreği, yoğurtlu patates salatası, 

Ana Yemek: Domates soslu kadınbudu köfte, cevizli ev eriştesi

Salata: Iceberg Salatası

Tatlı: Muzlu saray sarması

 

PUANLAR

Özden: 8

Şenay: 7

Ayfer: 6

Sedef: 8

Zuhal Topal: 9

TOPLAM: 38

 

 

 

Bu içerik 999 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

02-06 Mart Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu hafta büyük ödülün sahibi kim olacak. İşte Zuhal topalla sofrada programını..
Devamı >>

Zuhal Topal Bu Sefer Farklı Şekilde Yayınlandı.

Ekranların sevilen yemek yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada programı 10 Nisan Cuma günü farklı bir yayın politikası gitti. Normal yayın saati 16:00 olan yarışma cuma günü 16:00 yayına girmesine rağmen yeni bölümü değilde hafta içi yaşananların olduğu kolaj yayınladı. Ardından da Fatih Portakal..
Devamı >>

6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününde yine bzileri hareketli dakikalar bekliyor. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca bu hafta ender rastlanır olaylara tanık olduk. Uzun zamandır 1 ve 2 puanlarının görülmediği yarışmada bu hafta ilk gün bu puanların görülmesi programın sayılı ..
Devamı >>

19 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın ikinci günü yarışmacıları ekranlarda olacak. Bir önceki bölümde yarışan yarışmacı Firdevs hanım menüsünü yetiştirememiş ve yemek yapması için verilen süreyle masasını tamamlamıştı. Süresinin bitmesine 20 dk kala masaya giden yarışmacı hem masayı hemde menü..
Devamı >>

28 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Nurhan Odabaşı 46 yaşında ev hanımı ve Kayserili. bu yarışmaya eğlenmek için insanlar yaptığım yemekleri insanlar tatsın birlikte paylaşalım diye katıldığını söylüyor. saygı çerçevesinde olan tüm eleştirilere açık olan yarışmacımız kendisine güveniyor. Nurhan Odabaşının Yemekteyiz Menüsü Çorba : Og..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?