3 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

3 Haziran 2020 - 14:26

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü günü yarışmacısı ekranlarda olacak. Programın 413. Bölümünde ekrana gelecek gelin ve kayınvalideyi bugün neler bekliyor? Yarışmanın bir önceki bölümünde bugünkü kayınvalidemiz verdiği 6 puan 2. gün yarışmacısının tepkisini almıştı. Yediği her yemeği eleştiren Hatice hanım, ikinci gün gelinini ve kaynanasını oldukça kızdırmıştı. Üçüncü gün fragmanı yayınlandı ve anladığımız kadarıyla gelininin yapacağı yemeklerden oldukça iddalı görünüyor. Her hafta bir kayınvalidenin, kendi gelinine düşük puan verilmesi bu haftada oldukça gergin günler geçicek gibi.

413. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda gördüğümüz üzere bugün sofrada bazı tartışmalar yaşanacak. Gülsüm hanım'ın kalp kırıcı cümleleri Zuhal Topal'ında tepkisini alıyor. Masada oldukça gerilimli anlar yaşanıyor.

 

Çarşamba Yarışmacıları kaynana Yasemin Garip ve gelini Hatice Garip yarışacaklar. 26 yaşında olan Yasemin Garip 1 çocuk annesi ve aslen Çankırılıdır.  Yasemin hanım kaynanası Hatice hanım'a göre daha sakin ve heyecanlı olmadğını belirtti. 

MENÜ;

Çorba: Tavuk Suyu Çorbası

Ara Sıcak: Ispanaklı arnavut böreği, yoğurtlu patates salatası, 

Ana Yemek: Domates soslu kadınbudu köfte, cevizli ev eriştesi

Salata: Iceberg Salatası

Tatlı: Muzlu saray sarması

 

PUANLAR

Özden: 8

Şenay: 7

Ayfer: 6

Sedef: 8

Zuhal Topal: 9

TOPLAM: 38

 

 

 

Bu içerik 1151 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

Zuhal Topal'a Tepkiler Bitmiyor

Geçtiğimiz cuma günü Sofrada programında eleştirilerin hedefi olan program sunucusu ve jüri üyesi olan Zuhal Topal'a bu haftada izleyici bir çok eleştiri yaptı. Geçen haftaki final gecesi verdiği puanlarla çok eleştirilen Zuhal Topal bu haftada aynı eleştirilerin hedefi olmuş durumda. Topal’ın prog..
Devamı >>

03 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 30-03 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

18 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında yeni bir hafta başlıyor. Ramazan Ayı'nın ikinci haftası çekimleriyle ekranlarda olacak olan program her hafta olduğu gibi bu haftada dopdolu bölümleriyle ekranlarda olacak. Hafta içi her gün saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olan seyirciye bu hafta da eğlenceli dak..
Devamı >>

28 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Nurhan Odabaşı 46 yaşında ev hanımı ve Kayserili. bu yarışmaya eğlenmek için insanlar yaptığım yemekleri insanlar tatsın birlikte paylaşalım diye katıldığını söylüyor. saygı çerçevesinde olan tüm eleştirilere açık olan yarışmacımız kendisine güveniyor. Nurhan Odabaşının Yemekteyiz Menüsü Çorba : Og..
Devamı >>

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Finali

5.Gün Yarışmacısı Kiraz Kulut Haftanın son günü final günü yarışmacısı olan kiraz 6 yıllık evli 3 çocuk annesi. Dediğim dedik bir yapıya sahip ve aşırı inatçı olan kiraz hanım bakalım final günü ne yapacak Kayın valide Rabia Kulut aslen Bayburtlu. Tereyağı tutkunu olan kayın valide yemeklerde bol b..
Devamı >>

7 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Bu haftanın ikinci gününde yarışacak olan ırmak hanım 26 yaşında 6 yıllık evli olan ırmak hanım 2 çocuk annesi kuralcı bir yapıya sahip bakalım bugün kayın validelerden nasıl puanlar alacak. Kayın validesi yeter çipil aslen mersinli her konuda yeteri kadar bilgiye sahip tam bir lezzet avcısı olan k..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?