30 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

30 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

30 Eylül 2020 - 09:39

Zuha Topal'la Sofrada'nın 443. Bölümü 30 Eylül saat 16.00'da Fox tv ekranlarında olacak. Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölümde gelin Çiğdem Tat ve kayınvalidesi Elif Tat yarışmıştı. Gelin Çiğdem Tat Zuhal Topal ve kayınvalidelerden toplamda 23 puan aldı ve büyük finalin olacağaı cuma gününü beklemeye koyuldu. Çiğdem hanım kayınvalidelerden toplamda 18 puan alırken Zuhal Topal Son Bölümde 5 puan verdi.

Haftanın 3. gününe gelindiğinde ise bugünkü yarışmacı daha yeni evlenmiş. Evlenir evlenmez büyük ödülün peşine düşen yarışmacı daha kayınvalidesini yakından tanıyamadan programın yolunu tutmuşa benziyor. Yayınlanan 3. Gün fragmanı sonrası programda hareketli dakikaların yaşanacağı görülmekte. 3. Gün yarışan yarışmacınını masasını kuramamasına büyük tepki gösterilirken kayınvalide Elif Hanımın sofrayı terk etmeye kalkması Elif hanım için diskalifiye sebebi olabilir mi? İşte yayınlanan o fragman.

Zuhal Topal'la Sofrada 443. Bölüm Fragmanı.

Zuhal Topal'la Sofrada 30 Eylül Yarışmacısı Kim?

Gelin: İpek Dobromir Ivanova Kahraman ve Kayınvalidesi: Suzan Kahraman

İpek hanım 26 yaşında ve henüz 10 günlük evli. Elinin lezzetine güvenen Elif hanım mutfakta henüz yeni. Sinirlenince ortalığı dağıtıp kırıp döken bir yapısının olduğunu belirten Elif hanım elinin lezzetine güveniyor. Büyük ödül konusunda iddialı olan yarışmacı kazanacağı 15.000 TL ile düğün yapmayı planlıyor.

Kayınvalide Suzan hanım ise Trakyalı. Hakkını kimselere yedirmeyen kayınvalide yarışmada bugün gelinini oldukça savunacağa benziyor.

Gelin İpek Kahraman'ın Menüsü

 

Gelin İpek Kahramanın Aldığı Puanlar:

Filiz              :4

Elif                :3

Fatma           :6

Hatice           :6

Zuhal Topal  :5

Toplam          :24

Yarışmacı İpek Dobromir Ivanova Kahraman diğer kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 24 puan aldı.

Zuhal Topal'la Sofrada 30Eylül saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

 

Bu içerik 356 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada kim kazandı izle
zuhal topal canlı izle
zuhal topal'la sofrada 444. bölüm

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 90. Bölüm Özeti-91.Bölüm Fragmanı

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 hız kesmeden heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde instagramda canlı yayın rekor denemesi yapan program 3 milyon izleyiciyi aynı anda yayına sokarak Düna rekoru kırmıştı. Reytinglerin altüst olduğu programda 91. bölüm frag..
Devamı >>

08 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Turgut Bebek  53 yaşındaki Turgut bey İstanbul'dan yarışmaya katılıyor hobi olarak yemek yapıyor. Restoran açma hayali olan Turgut bey kendini tüm Türkiye'ye ispatlamak için yarışmaya kendisi başvuru yapmış. Eşinin sağlık problemlerinden dolayı restoran hayali erteleyen Turgut be..
Devamı >>

2 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Pazartesi günü yarışmacısı olan  Nigar Kavaz ve gelini Meltem Kavaz.  Gelin Meltem hanım  28 yaşında 2 çocuk annesi ve  6 yıllık evli. Eli hızlı, telaşlı biraz da heyecanlı olan Meltem hanım şile mutfağını tanıtmaya geliyor. Kayınvalide Nigar hanım sessiz sakin düğünlerden çıkmayan çantasından zili..
Devamı >>

10 Ekim Memet Özer İle Mutfakta

Fox tv ekranlarının cumartesi günleri sevilen şefi olan Memet Özer 10 Ekim  saat 11.15'te 326. Bölümü ile ekranlarda olacak. Her hafta cumartesi günü yayınlanan programda birbirinden renkli isimler konuk alınıyor. Bu hafta Mehmet Özer İle Mutfakta Konuğu Kim? Bu Hafta Mehmet Özer İle Mutfakta Hangi ..
Devamı >>

5 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada 5-9 Ekim Haftası Yarışmacıları Zuhal Topal'la Sofrada programında yeni bir hafta heyecanı başlıyor. Fox tv ekranlardında hafta içi her gün saat 16.00'da yayınlanan programda bu hafta kimler yarışacak? Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Yarışmacıları Kimler? Zuhal Topal bugün kaç..
Devamı >>

23 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

4.Gün Yarışmacıları- Büşra Kara ve Yeter Kara Büşra hanım 26 yaşında 6 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Tokatlı olan yarışmacı heyecanlı ve çok azimli. Kayınvalidesi Yeter hanım ise aslen Sivaslı. Yarışmanın en genç kayınvalidesi olan ve 22 yıl aşçılık yapan Yeter hanım tecrübesini aktardığı geli..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?