4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

4 Haziran 2020 - 15:25

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni yapıyor. 4 Haziran hafta'nın 4. günü Burcu- Şenay Topluoğlu ikilisi yemeklerini misafirlerine sunacaklar. Bakalım bugün bizi neler bekliyor?

414. Bölüm fragmanı da yayınlandı bugün yarışacak olan Burcu-Şenay Topluoğlu ikilisi mutfakta hazırlıklarını yaparken komik anlar yaşanıyor. Aynı zamanda Şenay hanım'ın gelini Burcu yarışmacılara olan agresif tutumu gözlerden kaçmıyor. 

Bir önce ki bölümde tartışma dolu anlar yaşanmıştı. Ayfer hanım ve Sedef hanım sürekli laf dalaşı halindeydiler. Sedef hanım intikam hırsından Ayfer hanımın gelini için oldukça düşük bir puan kullanmıştı. Dün Yasemin Garip ve Hatice Garip'in sofrasında da genel olarak geçmiş günlerden bahsedilerek tartışıldı. Yasemin hanım sadece Ayfer hanımdan ve Şenay hanımdan düşük puan aldı. Yasemin hanım Ayfer hanımın kendi gelini için düşük puan vererek strateji yaptığını dile getirdi. Haftanın her günü yayınlanan heyecan dolu yarışmada, bu hafta da olaylı geçecek gibi.

Perşembe günü yarışmacıları Burcu-Şenay Topluoğlu, Burcu 29 yaşında iki çocuk annesi ve mutfakta hem atarlı hem iddalı olduğunu düşünüyor. Şenay hanım Muz sevmiyor hatta evine bile sokmuyor. 

MENÜ;

Çorba: Düğün Çorbası

Ara Sıcak: Kıymalı Kol Böreği, Sarımsaklı Yoğurtlu Kabak Tarator

Ana Yemek: Fırında Makarna, Soslu Antrikot

Salata: Roka Salatası

Tatlı: Trileçe

PUAN:

Ayfer: 7

Özden: 5

Hatice: 4

Sedef: 5

Zuhal Topal: 7

TOPLAM: 28

Menü ve Puan Bilgisine Yayın Saatinde Yazımızdan Ulaşabilirsiniz.

Programı Canlı Ve Reklamsız Bir Şekilde Sitemizden İzleyebilirsiniz. 

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle!!

 

 

Bu içerik 1074 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 414. bölüm
zuhal topalla sofrada 4. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 4 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

02 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. gün yarışmacısı Bedriye Önder 65 yaşındaki Bedriye hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Ev hanımı olan Bedriye hanım pazarda yaptığı el emeği ürünleri satıyor. Yemeklerin eve tecrübesine güvenen Bedriye hanım birinci olmakta kararlı. Beğenmediği şeyleri çekinmeden eleştireceğini söylüyor. MEN..
Devamı >>

6-10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. haftanın  yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir..
Devamı >>

21 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Melek Dinçbul Haftanın ikinci gün yarışmacısı Melek Dinçbul 22 yaşında 4 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Biraz sinirli biraz da sivri dilli Kayın valide Melek Dinçbul ise tam bir İstanbul hanım efendisi dinlemeyi konuşmayı çok seven kayın valide son söz benim diyor. MENÜSÜ; Çor..
Devamı >>

28 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Emin Bozdemir Haftanın ikinci gün yarışmacısı olan Emin bey 27 yaşında muhasebeci. Çorludan yarışmaya katılıyor ve evli. yarışmaya katılmayı çok isteyen Emin bey rakiplerine yemek yapmayı, nasıl servis yapılır göstermeye geliyor. MENÜSÜ; Çorba: Kremalı mantar çorbası Ara sıcak: ..
Devamı >>

Zuhal Topal'a Tepkiler Bitmiyor

Geçtiğimiz cuma günü Sofrada programında eleştirilerin hedefi olan program sunucusu ve jüri üyesi olan Zuhal Topal'a bu haftada izleyici bir çok eleştiri yaptı. Geçen haftaki final gecesi verdiği puanlarla çok eleştirilen Zuhal Topal bu haftada aynı eleştirilerin hedefi olmuş durumda. Topal’ın prog..
Devamı >>

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın final günü geldi. Programın son haftasının bölümleri yayınlanırken artık Zuhal Topal'la Sofrada programında sezon finaline giriliyor. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası çekimlerine ara vermeden program yeni sezonu başlayana kadar bir süre ekranlarda..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?