5 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada

5 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada

5 Ekim 2020 - 14:31

Zuhal Topal'la Sofrada 5-9 Ekim Haftası Yarışmacıları

Zuhal Topal'la Sofrada programında yeni bir hafta heyecanı başlıyor. Fox tv ekranlardında hafta içi her gün saat 16.00'da yayınlanan programda bu hafta kimler yarışacak? Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Yarışmacıları Kimler? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?

Gündüz kuşağı programlarında alanında rakipsiz olma özelliği taşıyan Zuhal Topal'la Sofrada her hafta birbirinden farklı gelin ve kayınvalide çiftini yarışmaya konuk alıyor. Hergün yemeklerin yapıldığı ve puanlamaların belirlendiği yarışmada büyük ödül 15.00 Türk Lirası. Gelinlerin yemekleri hazırladığı ve kayınvalidelerin jüri üyeliğini yaptığı yarışmada oylama 3 ile 10 puan arasında değişiyor. Yarışmacı Gelinin menüsünü eksik tamamlaması halinde puanlama aralığı1 ile 10 olurken eksik menülerde kayınvalideler adeta acımazsızca puanlama yapabiliyorlar. 

Geçtiğimiz hafta yarışmanın kazananı Aslıhan hanım olmuştu. Aslıhan hanımın birinci olduğu hafta kayınvalide gelin tartışmaları oldukça hararetli geçmiş ve olayların ardı arkası kesilmemişti. Bakalım bizleri bu hafta neler bekliyor? Zuhal Topal'la Sofrada Bu Haftaki Yarışmacılar Nereli?

Zuhal Topal'la Sofrada Bugün

Yayınlanan yeni bölüm tanıtımı sonrası Zuhal Topal'la Sofrada 5-9 Ekim haftasıda oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Her hafta bir kayınvalidenin kötü özelliği ile ön plana çıktığı programda bu haftada izleyiciler şaşırmayarak farklı tarzı olan bir kayınvalide izleyecek gibi görünüyor. Güzel yemeklere kötü puanlar veren kayınvalidelerin oldukça fazla olduğu ve adaleti Zuhal Topal'ın sağladı program bu haftada izleyicileri ekranlara kilitleyecek gibi görünüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Bölüm Fragmanı

5 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada Günün Yarışmacısı

Gelin Gaye Özdemir Ve Kayınvalide Fidan Özdemir

Gaye Hanım 27 yaşında ve iki yıllık evli. Rize'li olan gelin hanım oldukça genç ve enerjik olması ile dikkate çekiyor. Eşi ile üniversitede 2015 yılında tanışan Gaye hanım, Rizeli olduğunu sınıfta söylemesi üzerine eşinin hemşerim diyerek tanışmaya geldiğini ve kendisini erkek sandığını söyledi. Daha sonra eşinin Gaye hanımın erkek olmadığını görmesi üzerine aşk kıpırdanmaları olduğunu söyledi.  Heyecanlanınca oldukça fazla panikleyen yarışmacı bakalım bugün yemek yaparken panikleyecek mi.

Kayınvalide Fidan hanım aslen Rize'li. Yalovada ikamet eden Fidan hanım güneş gözlüğünden vazgeçemiyor. Çocuk Yaşta ameliyat olan ve o günden beri gözlük takmak zorunda olan Fidan hanım bugünde gözlüğünü çıkarmayacak. Gelinine hiç karışmayan Fidan hanım yeni gelin olmasından ötürü ses etmediğini belirtiyor. Gelinine çok taş atan Fidan hanım gelinini çok seviyor.Gözlüksüz dışarı çıkamayan Fidan hanım eleştirlerden kaçınmıyor ve yarışma da gelini ile güç birliği ederek kazanmayı hedefliyor.

 Bugün Yarışmacılar mecburi yemek olarak Mantı yapacaklar.

Gelin Gaye Özdemir'in Menüsü;

Çorba           : Kalacaşı Çorbası

Ara Sıcak     : Göbek Mantı, Fasulye Turşusu Kavurması

Ana Yemek  : Patates Püresi Üzerinde Kuzu İncik

Pilav             : Salçalı Bulgur Pilavı

Salata          : Mevsim Salata

Tatlı             : İki Renkli Yaz Tatlısı

Gelin Gaye Hanım Kaç Puan Aldı?

Güleser        :4

Melek           :6

Ayten           :4

Emine           :5

Zuhal Topal  :6

Toplam          :25

Gaye hanım kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 25 puan aldı. Zuhal Topal bugünkü yarışmacıya 6 puan verdi.

Zuhal Topal'la Sofrada 5 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 483 kez görüntülendi.

yemek tarifleri blog
Zuhal Topal'la Sofrada 446. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram

Dikkatinizi Çekebilir

29 Kasım Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 25 - 29 Kasım haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacılar..
Devamı >>

08 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Sultan Yurtsever Haftanın üçüncü günü yarışacak olan Sultan hanım 40 yaşında ve 3 çocuk annesi. 16 yıllık evli oldukça da becerikli olan Sultan hanım tek başına bir restoranın işletmesini üstlenmiştir. Kayın valide şehzade yurtsever aslen Çorumlu sürprizlerle dolu olan kayın valid..
Devamı >>

20-24 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Güllü Akdoğan Haftanın ilk yarışmacısı olan Güllü Akdoğan 41 yaşında. Aslen Kahramanmaraşlı olan güllü hanımın sekiz kardeşi var. Üç tane evlat sahibi olan Güllü hanım elinin lezzetine oldukça güveniyor. Kayın valide Fatma Kara aslen Kahramanmaraşlı 63 yaşında. 5 erkek  3 kız olm..
Devamı >>

13 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yaşanalar Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta ilklerin yaşandığı bir hafta oldu. Birinci günden beri her günü heyecanlı geçen bir hafta da bugün final günü. Her gün bir kayınvalide bir gelinin yarıştığı yarışmada geçtiğimiz dört gün boyunca yemekler yapıldı v..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacısı Aslıhan Günay Final günü yarışacak olan Aslıhan hanım 23 yaşında ve 1,5 yıllık evli seçici ve bilgili yapıya sahip olan Aslıhan oldukça da cesur birisi. Aslen Gümüşhaneli olan gelin mutfakta maharetlerini göstermeye geliyor. Kayın valide Birgül hanım haksızlığa asla tahammül edem..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?