6 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

6 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölümü ile bugün saat 16.00'da ekranlarda olacak. Zuhal Topal'la Sofrada son bölüm neler yaşandı? Zuhal Topal'la Sofrada dünkü gelin kaç puan aldı? Gibi soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilir, ayrıca Zuhal Topal'la Sofrada Canlı izleyebilirsiniz.

Haftanın ikinci gününe gelinirken bir önceki bölümde yaşananları sizler için hazırladık.

Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm Neler Yaşandı?

Haftanın ilk gün yarışmacısı dün kendini tanıttı ve menüsü ile yemeklerini yapmaya başladı. Yemeklerini yapıp servis eden yarışmacı kayınvalidelerden sürekli eleştiriler almaya başladı ve sakinliğini zor korudu. Kayınvalideler dün yarışan gelin Gaye hanımın yedek çatal ve bıçak getirmemesini oldukça fazla eleştirdiler. Kayınvalide Güleser hanım iki kez mutfağa giderek ortalığın ateşini alevlendirdi. İzinsiz bir şekilde mutfağa gitmesi üzerine yarışmacı gelin Gaye hanım ve kayınvalidesi tarafından tepki çeken Güleser hanım yarışma boyunca hiçbir şeyden memmun kalmayarak sürekli bütün yemekleri eleştirdi.

Gelin Gaye hanım yemeklerinin hepsini tattırdı. Ve oylama kısmına geçildi. Yapılan oylama sonucunda Zuhal Topal'la Sofrada haftanın ilk yarışmacısı kayınvalidelerden toplamda 19 puan alırken Zuhal Topal dün 6 puan verdi. Topalmda 25 puanla beklemeye koyulan yarışmacı Gaye hanımın kaynanası Fidan hanım Güleser hanımın gününde oldukça dolu geleceğe benziyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Yarışmacısı

Haftanın 2. gününde Zuhal Topal'la Sofrada 6 Ekim günü yarışacak isim Elif Bilgili ve kaynanası Güleser Bilgili olacak. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla dün yarışan Gaye hanımın kaynanası Fidan hanım bugün adeta Güleser hanımdan intikam alacağa benziyor. Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise yarışmacı olan gelin Elif Bilgili'nin kayınvalidelere olan sert tutumu gözlerden kaçmıyor. Sivri dilli bir gelin olan Elif Bilgili bugün kayınvalidelerden sözünü esirgemeyecek gibi görünüyor. İşte yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Fragmanı.

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Fragmanı.

Gelin Elif Bilgili ve Kaynanası Güleser Bilgili

Gelin Elif hanım 35 yaşında ve on yıllık evli.İki Çocuk sahibi olan yarışmacı yarışmaya  İstanbul Esenyurt'tan katılıyor. Hırslı ve inatçı yapısı ile dikkat çeken Elif hanım kayınvalidelerden sözünü esirgemeyeceğe benziyor. Elif hanım geçmişte 120 kilo olduğunu belirtirken eşinin boşanma korkusuna kilo verdiğini söylüyor.  Karadenizli olan Elif hanım yaptığı yemek eğer olmuş ise ve kayınvalideler olumsuz yorum yaparlarsa karşılığını vereceğini belirtiyor. Büyük ödülü kazanırlarsa kayınvalidesi ile paylaşacağını söyleyen Elif hanım kendi payına düşen para ile çocuklarının eğitimine destek olacağını belirtiyor. Kayınvalide Güleser hanım ise 53 yaşında ve Erzurumlu. İstanbul'da yaşayan Güleser hanım bugün gelinini oldukça fazla savunacağa benziyor. Kayınvalide gelinine çok güveniyor ve büyük ödül konusunda kendilerinden oldukça eminler.

Yarışmacı hakkında daha fazla detaya,menü ve puan bilsine yayın saatinde yazımızdan ulaşabilirsiniz

Gelin Elif Bilgili'nin Menüsü;

Çorba           : Tavuklu Havuç Çorbası

Ara Sıcak     : Erzurum Mantısı, Peynirli Ceviz Topları,

Ana Yemek  : Soya Soslu Jülyen Antirikot, Patates Püresi

Pilav             : Şehriyeli Bulgur Pilavı

Salata          : Yeşillik Salata

Tatlı             : Dondurma Eşliğinde Ay Baklavası

 

Gelin Elif Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :3

Melek           :3

Ayten           :5

Emine           :4

Zuhal Topal  :5

Toplam          :20

Zuhal Topal'la Sofrada 6Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram
zuhal topal'la sofrada Elif Bilgili
Güleser Bilgili
06 Ekim 2020 01:17:43 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

02 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:27

4. Gün Yarışmacısı Emine Aranmış Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Emine hanım 42 yaşında 21 yıllık evli bu hafta yarışan gelinlerden en kıdem..
Tamamını Oku >>

A101-11 Haziran Perşembe Aldın Aldın

8 Haziran 2020 20:57:33

  A101'in Aldın Aldın fırsatı başlıyor. 11 haziran aktüelinde uygun fiyatlı abur cuburlar çay saatleri için harika bir seçenek olabilir. Gıda takvi..
Tamamını Oku >>

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:18:56

5. Gün Yarışmacıları Ceydanur Deniz Kayınvalide Zatiye Deniz  Ceydanur 24 yaşında 3 yıllık evli 1 çocuk annesi olan Ceyda hanım menüsünü çok seviyor...
Tamamını Oku >>