6 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

6 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

6 Ekim 2020 - 01:17

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölümü ile bugün saat 16.00'da ekranlarda olacak. Zuhal Topal'la Sofrada son bölüm neler yaşandı? Zuhal Topal'la Sofrada dünkü gelin kaç puan aldı? Gibi soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilir, ayrıca Zuhal Topal'la Sofrada Canlı izleyebilirsiniz.

Haftanın ikinci gününe gelinirken bir önceki bölümde yaşananları sizler için hazırladık.

Zuhal Topal'la Sofrada Son Bölüm Neler Yaşandı?

Haftanın ilk gün yarışmacısı dün kendini tanıttı ve menüsü ile yemeklerini yapmaya başladı. Yemeklerini yapıp servis eden yarışmacı kayınvalidelerden sürekli eleştiriler almaya başladı ve sakinliğini zor korudu. Kayınvalideler dün yarışan gelin Gaye hanımın yedek çatal ve bıçak getirmemesini oldukça fazla eleştirdiler. Kayınvalide Güleser hanım iki kez mutfağa giderek ortalığın ateşini alevlendirdi. İzinsiz bir şekilde mutfağa gitmesi üzerine yarışmacı gelin Gaye hanım ve kayınvalidesi tarafından tepki çeken Güleser hanım yarışma boyunca hiçbir şeyden memmun kalmayarak sürekli bütün yemekleri eleştirdi.

Gelin Gaye hanım yemeklerinin hepsini tattırdı. Ve oylama kısmına geçildi. Yapılan oylama sonucunda Zuhal Topal'la Sofrada haftanın ilk yarışmacısı kayınvalidelerden toplamda 19 puan alırken Zuhal Topal dün 6 puan verdi. Topalmda 25 puanla beklemeye koyulan yarışmacı Gaye hanımın kaynanası Fidan hanım Güleser hanımın gününde oldukça dolu geleceğe benziyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Yarışmacısı

Haftanın 2. gününde Zuhal Topal'la Sofrada 6 Ekim günü yarışacak isim Elif Bilgili ve kaynanası Güleser Bilgili olacak. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla dün yarışan Gaye hanımın kaynanası Fidan hanım bugün adeta Güleser hanımdan intikam alacağa benziyor. Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise yarışmacı olan gelin Elif Bilgili'nin kayınvalidelere olan sert tutumu gözlerden kaçmıyor. Sivri dilli bir gelin olan Elif Bilgili bugün kayınvalidelerden sözünü esirgemeyecek gibi görünüyor. İşte yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Fragmanı.

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm Fragmanı.

Gelin Elif Bilgili ve Kaynanası Güleser Bilgili

Gelin Elif hanım 35 yaşında ve on yıllık evli.İki Çocuk sahibi olan yarışmacı yarışmaya  İstanbul Esenyurt'tan katılıyor. Hırslı ve inatçı yapısı ile dikkat çeken Elif hanım kayınvalidelerden sözünü esirgemeyeceğe benziyor. Elif hanım geçmişte 120 kilo olduğunu belirtirken eşinin boşanma korkusuna kilo verdiğini söylüyor.  Karadenizli olan Elif hanım yaptığı yemek eğer olmuş ise ve kayınvalideler olumsuz yorum yaparlarsa karşılığını vereceğini belirtiyor. Büyük ödülü kazanırlarsa kayınvalidesi ile paylaşacağını söyleyen Elif hanım kendi payına düşen para ile çocuklarının eğitimine destek olacağını belirtiyor. Kayınvalide Güleser hanım ise 53 yaşında ve Erzurumlu. İstanbul'da yaşayan Güleser hanım bugün gelinini oldukça fazla savunacağa benziyor. Kayınvalide gelinine çok güveniyor ve büyük ödül konusunda kendilerinden oldukça eminler.

Yarışmacı hakkında daha fazla detaya,menü ve puan bilsine yayın saatinde yazımızdan ulaşabilirsiniz

Gelin Elif Bilgili'nin Menüsü;

Çorba           : Tavuklu Havuç Çorbası

Ara Sıcak     : Erzurum Mantısı, Peynirli Ceviz Topları,

Ana Yemek  : Soya Soslu Jülyen Antirikot, Patates Püresi

Pilav             : Şehriyeli Bulgur Pilavı

Salata          : Yeşillik Salata

Tatlı             : Dondurma Eşliğinde Ay Baklavası

 

Gelin Elif Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :3

Melek           :3

Ayten           :5

Emine           :4

Zuhal Topal  :5

Toplam          :20

Zuhal Topal'la Sofrada 6Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 295 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 447. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram
zuhal topal'la sofrada Elif Bilgili
Güleser Bilgili

Dikkatinizi Çekebilir

20 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

      Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedi..
Devamı >>

20 Mayıs Gelinim Mutfakta

Haftanın üçüncü gününde Gelinim Mutfakta yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçirdiğimiz iki gün boyunca ilk gün yarışmaya bu hafta katılan Dilek hanım birinci olurken dün kıyasıya rekabet içerisinde olduğu rakibi Elif hanım birinciliği göğüsleyen isim olmuştu.Gelinim Mutfakta yemek tarifleri ile inter..
Devamı >>

05 Mart Zuhal Topalla Sofrada

      4.Gün Yarışmacıları- Seda Nur Karataş Ve Aysun Kamber Seda hanım 25 yaşında 2 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Seda hanım lafını esirgemeyen dobralığı ile ön plana çıkıyor. Kayınalide Aysun hanım yarışmada ki en genç kayınvalide olarak dikkat çekiyor. Kendilerinden emin olan gelin ve kay..
Devamı >>

A101-21 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

A101 21 Mayıs 2020 yeni indirim dönemi Aldın Aldın ürünler kataloğu yayınlandı. Bakalım A101 21 Mayıs 2020 reyonlarında bizi hangi ürünler bekliyor? 21 Mayıs 2020 katalog aktüelini genel baktığımızda teknolojik ürünlerde bizleri güzel bir indirim bekliyor. Plazmasından tutun, elektrikli süpürge..
Devamı >>

16 Ekim Cuma BİM Aktüel Ürünler

16 Ekim Cuma Bim Aktüel Ürünler kataloğu yayınlandı. Bakalım Bu hafta Bim indirim reyonunda bizleri neler bekliyor.     Evlilik hazırlığı yapan gelinlerin özellikle ziyaret etmelerini gerektiren Bim bu hafta tam çeyizlik ürünlerle raflarda boy gösterecek gibi duruyor. Mikserinden, fincan setine..
Devamı >>

09-13 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda Sayan ile Yemekteyiz Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyo..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?