7 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

7 Ekim  Zuhal Topal'la Sofrada

7 Ekim 2020 - 15:43

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününe gelindi. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca gelin ve kayınvalideler arasında oldukça enteresan tartışmalara şahit olmuştuk. Yarışmada ikinci gün yarışan gelin Elif Bilgili'nin kayınvalidesi Güleser Bilgili'nin yarışmada sabote niteliklerini oldukça sıklıkla gördük. Haftanın ilk gün yarışan yarışmacı gelini Gaye hanımın mutfağına sürekli izinsiz giren Güleser hanım izleyici tarafından sevilmeyen kayınvalide ilan edilmişti. Gaye hanım ilk günkü performansı sonucunda Zuhal Topal'dan ve kayınvalidelerden toplamda 25 puan aldı ve cuma günü yayınlanacak Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü'nü beklemeye koyuldu. Birincilik konusunda halen iddiası olan Gaye hanım yarışma gününde kayınvalidelerin eleştirilerine oldukça fazla sabırlı davrandı.

Haftanın ikinci gününde yarışmacılar gelin Elif Bilgili ve kayınvalidesi Güleser hanımdı. İlk gün yarışan geline kök söktüren Güleser hanım, ilk gün yarışan yarışmacının kayınvalidesi Fidan hanımdan adeta karşı saldırı aldı. Elif hanım sivri dilliliği ve misafirlerini karşılama biçimi ile kayınvalideleri memmun edemedi. Ayrıca Zuhal Topal'dan konuşmalarına dikkat etmesi için uyarı alan Elif hanım misafirlerine hareketli bir gün geçirttirdi. Yarışmacı Zuhal Topal ve kayınvalidelerden toplamda 20 puan alarak birincilikle ilgili haftanın ilk elenen ismi oldu ve büyük ödülle ilgili bir iddiası kalmadı.

Hafta ortasına gelindiğinde üçüncü gün yarışmacısı ise Meryem Kepçeoğlu. Meryem Kepçeoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Gelin Meryem Kepçeoğlu ve Kaynanası Melek Kepçeoğlu

7 Ekim çarşamba günü yarışacak olan gelin Meryem hanım 34 yaşında ve 11 yıllık evli.İstanbul Ümraniye'de yaşayan Meryem hanım bir çocuk sahibi. Yemek yapmayı oldukça fazla seven Meryem hanım inatçı bir yapısı olması ile dikkat çekiyor. Elinin lezzetine güvenen Meryem hanım kendinden oldukça fazla emin görünüyor. Yarışma için çeşitli provalar yapan gelin hanım yarışmaya hazırlıklı gelmiş gibi görünüyor. Kayınvalidesinden daha güzel yemek yaptığını söyleyen Meryem hanımı kayınvalidesi Melek hanım onaylayarak oğlunun beğendiğini söylüyor.

Kayınvalide Melek hanım ise 60 yaşında ve iki çocuk sahibi. Yalovada yaşayan Melek hanım özel bir bakım merkezinde bakım elemanı olarak çalışıyor. Gelinleri korumak için geldiğini söyleyen Melek hanım dün yarışan Elif hanımın saygısızlığı yüzünden başının ağrıdığını ve korunacak bir tarafının kalmadığını belirtiyor.

 

Gelin Meryem Kepçeoğlu'nun Menüsü;

Çorba           : Zencefilli Zerdeçallı Mercimek Çorbası

Ara Sıcak     : Mantı, Sebze Sote, Pastırmalı Kaşarlı Tavuk Sarma

Ana Yemek  : Kremalı Ispanak (Patates Eşliğinde)

Salata          : Bezelye Salatası

Tatlı             : Supangle

 

Gelin Meryem Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :5

Güleser         :3

Ayten           :6

Emine           :7

Zuhal Topal  :8

Toplam          :29

Zuhal Topal'la Sofrada 7Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 831 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 448. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram
zuhal topal'la sofrada Meryem Kepçeoğlu

Dikkatinizi Çekebilir

03 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      2.Gün Yarışmacısı-Feyza Nur Balcı Feyza hanım 29 yaşında 11 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Feyza hanım aynı zamanda bloggerlık yapmakta. Övünmeyi çok fazla sevmeyen Feyza hanım kendine güveniyor ve rakiplerine şans diliyor.   MENÜSÜ; Çorba: Feyzayla Keşif Çorbası Ara sıcak: Kıymalı..
Devamı >>

5 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftaya çok konuşulacak bir bölümle başlayan Zuhal Topal'la Sofrada programında ikinci gün. Yarışmanın ilk gününde yaşanan olayların uzun süre konuşulacağı kesin görünüyor. Birinci gün yarışmacısı Hatice hanımın menüyü yetiştirememesi kayınvalideler tarafından olay konusu olmuştu. Dünkü yayınlanan b..
Devamı >>

Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Aralıksız izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor 2020 yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabet içerisinde olduğu programda şuan ünlüler takımında 4 yarışmacı bulunurken gönüllüler takımında 7 yarışmacı bulunuyor. Ünlülerin bu durumdan bir hayli yorulurken..
Devamı >>

18 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Leyla Duman 33 yaşında Kırşehirli Leyla duman özel bir şirkette  finans müdürü. Arkadaşları elinin lezzetine güvendiği için adına başvuru yapmışlar. Boş zamanlarında gastronomi araştırması yapan Leyla hanım yemekleri çok iyi bildiğim için her şeye eleştiri yaparım diyor. Leyla ha..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 23.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. İlk 8 kişilik takımın belirlenmesinden sonra ikinci sekizin belirlenmesi durmaksızın devam ediyor. Bir önce bölümde ikinci sekizin ilk yarımacısı Barbaros olmuştu. Barbaros yaptığı yemekle şeflerden büyük övgü alırken teknik bakımdan ve lezzet..
Devamı >>

Survivor 95. Bölüm Özeti-96.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Bugün survivor'da oldukça önemli bir iletişim oyunu oynanıyor. İletişim oyununu kazanan takım annesiyle konuşma şansını elde etmiş olacak. Yarışmacılar varını yoğunu ortaya koyarak oyuna hareketli bir şekilde başladılar. Gönül..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?