7 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

7 Ekim  Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününe gelindi. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca gelin ve kayınvalideler arasında oldukça enteresan tartışmalara şahit olmuştuk. Yarışmada ikinci gün yarışan gelin Elif Bilgili'nin kayınvalidesi Güleser Bilgili'nin yarışmada sabote niteliklerini oldukça sıklıkla gördük. Haftanın ilk gün yarışan yarışmacı gelini Gaye hanımın mutfağına sürekli izinsiz giren Güleser hanım izleyici tarafından sevilmeyen kayınvalide ilan edilmişti. Gaye hanım ilk günkü performansı sonucunda Zuhal Topal'dan ve kayınvalidelerden toplamda 25 puan aldı ve cuma günü yayınlanacak Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü'nü beklemeye koyuldu. Birincilik konusunda halen iddiası olan Gaye hanım yarışma gününde kayınvalidelerin eleştirilerine oldukça fazla sabırlı davrandı.

Haftanın ikinci gününde yarışmacılar gelin Elif Bilgili ve kayınvalidesi Güleser hanımdı. İlk gün yarışan geline kök söktüren Güleser hanım, ilk gün yarışan yarışmacının kayınvalidesi Fidan hanımdan adeta karşı saldırı aldı. Elif hanım sivri dilliliği ve misafirlerini karşılama biçimi ile kayınvalideleri memmun edemedi. Ayrıca Zuhal Topal'dan konuşmalarına dikkat etmesi için uyarı alan Elif hanım misafirlerine hareketli bir gün geçirttirdi. Yarışmacı Zuhal Topal ve kayınvalidelerden toplamda 20 puan alarak birincilikle ilgili haftanın ilk elenen ismi oldu ve büyük ödülle ilgili bir iddiası kalmadı.

Hafta ortasına gelindiğinde üçüncü gün yarışmacısı ise Meryem Kepçeoğlu. Meryem Kepçeoğlu Kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Gelin Meryem Kepçeoğlu ve Kaynanası Melek Kepçeoğlu

7 Ekim çarşamba günü yarışacak olan gelin Meryem hanım 34 yaşında ve 11 yıllık evli.İstanbul Ümraniye'de yaşayan Meryem hanım bir çocuk sahibi. Yemek yapmayı oldukça fazla seven Meryem hanım inatçı bir yapısı olması ile dikkat çekiyor. Elinin lezzetine güvenen Meryem hanım kendinden oldukça fazla emin görünüyor. Yarışma için çeşitli provalar yapan gelin hanım yarışmaya hazırlıklı gelmiş gibi görünüyor. Kayınvalidesinden daha güzel yemek yaptığını söyleyen Meryem hanımı kayınvalidesi Melek hanım onaylayarak oğlunun beğendiğini söylüyor.

Kayınvalide Melek hanım ise 60 yaşında ve iki çocuk sahibi. Yalovada yaşayan Melek hanım özel bir bakım merkezinde bakım elemanı olarak çalışıyor. Gelinleri korumak için geldiğini söyleyen Melek hanım dün yarışan Elif hanımın saygısızlığı yüzünden başının ağrıdığını ve korunacak bir tarafının kalmadığını belirtiyor.

 

Gelin Meryem Kepçeoğlu'nun Menüsü;

Çorba           : Zencefilli Zerdeçallı Mercimek Çorbası

Ara Sıcak     : Mantı, Sebze Sote, Pastırmalı Kaşarlı Tavuk Sarma

Ana Yemek  : Kremalı Ispanak (Patates Eşliğinde)

Salata          : Bezelye Salatası

Tatlı             : Supangle

 

Gelin Meryem Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :5

Güleser         :3

Ayten           :6

Emine           :7

Zuhal Topal  :8

Toplam          :29

Zuhal Topal'la Sofrada 7Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 1514 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 448. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram
zuhal topal'la sofrada Meryem Kepçeoğlu

Dikkatinizi Çekebilir

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

20 Mayıs Gelinim Mutfakta

Haftanın üçüncü gününde Gelinim Mutfakta yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçirdiğimiz iki gün boyunca ilk gün yarışmaya bu hafta katılan Dilek hanım birinci olurken dün kıyasıya rekabet içerisinde olduğu rakibi Elif hanım birinciliği göğüsleyen isim olmuştu.Gelinim Mutfakta yemek tarifleri ile inter..
Devamı >>

27 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü..
Devamı >>

29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının final günü. Haftanın final gününün yarışmacıları gelin Cemile Toprak ve kayınvalide Cemile Toprak. Adaş olan gelin ve kayınvalide haftanın son gününde yarışmayı kazanacaklarından eminler. Gelin Cemile Toprak 25 yaşında 6 yıllık evli ve bir çoc..
Devamı >>

12 Ekim Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada

Ekranların sevilen yemek yarışması programı Zuhal Topal'la Sofrada 12 Ekim Pazartesi itibariyle yeni bir haftaya merhaba diyor. 451. Bölümü ile bugün ekranlarda olacak programda bizleri bu hafta hangi yarışmacılar bekliyor? Zuhal Topal'la Sofrada her hafta beş adet gelin ve kayınvalidenin kıyasıya r..
Devamı >>

2 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Pazartesi günü yarışmacısı olan  Nigar Kavaz ve gelini Meltem Kavaz.  Gelin Meltem hanım  28 yaşında 2 çocuk annesi ve  6 yıllık evli. Eli hızlı, telaşlı biraz da heyecanlı olan Meltem hanım şile mutfağını tanıtmaya geliyor. Kayınvalide Nigar hanım sessiz sakin düğünlerden çıkmayan çantasından zili..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?

Henüz Yorum Yapılmamış, İlk yorumu Sen yapmak ister misin ?

Yorum Yap

(*) ile işaretlenen alanların doldurulması zorunludur.