8 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada

8 Ekim Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada

Final gününe az bir zamanın kaldığı Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın 4. gün yarışmacısı bugün yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada bugünün yarışmacısı kim? Geçirdiğimiz 3 gün boyunca kayınvalideler ve gelinler arasındaki tartışmalar son sürat devam etmişti. Düşük puan vermek için elinden gelen herşeyi yapan kayınvalidelerin olduğu programda bu hafta o isim izleyiciler tarafından Güleser hanım olarak belirlenmiş gibi duruyor. Kendi günü dışında bütün gelinlere kök söktüren ve düşük puan vermenin sürekli yollarını arayan Güleser hanım bakalım bugün ekranlarda nasıl bir tavır takınacak.

 

Haftanın 4. gününe gelindiğinde Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu şu şekilde:

Gaye       :25(Elendi)

Elif          :20(Elendi)

Meryem   :29(Aday)

Geride bırakılan 3 günün sonunda dün yarışan Meryem hanım halen birincilik konusunda iddialı görünüyor. Pazartesi ve salı günü yarışan yarışmacılar son duruma göre artık elendiler. Zuhal Topal'la Sofrada günün yarışmacısı kaç puan alacak? Zuhal Topal bugün kaç puan verecek? Bütün bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız. İşte bugün yarışacak olan yarışmacının bilgileri ve menüsü.

Gelin Gülşen Çayırdere Kimdir?

Gülşen hanım 40 yaşında ve 20 yıllık evli. Kastamonulu olan yarışmacı üç çocuk sahibi. Kayınvalidesinin sert bir yapısının olduğunu söyleyen yarışmacı kayınvalidesini çok seviyor. İnatçı bir yapısı olan Gülşen hanım yarışmada iddialı.

Kayınvalide Ayten Çayırdere Kimdir?

Ayten hanım 71 yaşında ve Trakyalı. Kayınvalide Ayten hanım programa en büyüyük diğer gelini ile birlikte gelmiş. Saygısızlıktan hiç hoşlanmayan kayınvalide Avcılar'da oturuyor. En büyük gelini ile altlı üstlü oturan kayınvalidenin diğer gelinide Çorlu'lu. Gelinlerinin aile hayatına karışmayan Ayten hanım 18 yıl boyunca hasta eşine baktığını belirtiyor. Hayatı boyunca çok gezmemi olan Ayten hanım oğullarının kendisini gezdirmesi beklentisi olduğunu söylüyor.( Ayten Çayırdere program çekimleri bittikten sonra kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. Ayten hanıma Allah'tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Diliyoruz.)

 

Gelin Gülşen Çayırdere'nun Menüsü;

Çorba           : Ezogelin Çorba

Ara Sıcak     : Mantı, Pırasa Sarması, Köz Patlıcanlı Biber Salatası

Ana Yemek  : Tencerede Kuzu Tandır, Keşkek

Salata          : Kaşık Salata

Tatlı             : Kupta Karamelize Şeftalili Damla Sakızlı Tatlı

 

Gelin Gülşen Çayırdere Kaç Puan Aldı?

Fidan            :6

Güleser         :6

Melek            :5

Emine           :6

Zuhal Topal  :7

Toplam          :30

 

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

 

Zuhal Topal'la Sofrada 449. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada instagram
08 Ekim 2020 16:06:04 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:18:32

Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının final günü. Haftanın final gününün yarışmacıları gelin Cemile Toprak ve kayınvalide Cemile To..
Tamamını Oku >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz Haftanın Finali

25 Şubat 2020 17:19:08

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 16-20 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunu..
Tamamını Oku >>

13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:07

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 9-13 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal..
Tamamını Oku >>