8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

8 Haziran 2020 - 15:52

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni yapıyor. Bugün, haftanınn ilk günü yeni yarışmacımızla tanışacağız. 

Geçen hafta yarışmanın kazananı ve 15 bin tl'lik ödülü kazanan isim Tuba Yerlikayaoğlu oldu. Oldukça gergin ve tartışma dolu günler geçti. Neredeyse bir yarışmacı diskalifiye olacaktı. Zorlu bir haftadan sonra kazanan isim belli oldu.

Bugün 416. bölümde Vahide hanım yemeklerini zamanında yetiştirmeyi başardı. Fakat kıyafetini giyinmeye vakti yetmedi. Bu durum kaynanalar tarafından tepki aldı. Yemek esnasında bazı tartışmalar yaşandı. Nezahat hanım neredeyse hiç bir yemeği beğenmedi. Puanlama da ise bütün kaynanalar çok düşük puanlar kullandı. Gelinin tatlısının muhallebi kıvamı çok yoğun olduğu için fazla eleştiri aldı. Zuhal Topal ilk günlerden düşük puan vermemeye özen gösterin dese de kaynanalar strateji uygulayarak kullanabildikleri kadar düşük puan kullandılar. 

416. bölüm fragmanı yayıldı. Bugün bizi oldukça renkli gelin ve kaynana bekliyor. Aynı zamanda yemek sunumu esnasında da gelini kızdıracak bazı tartışmalar yaşanıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 416. Bölüm Fragmanı

 

Haftanın il yarışması Vahide Cavındır. İstanbul'da yaşıyor. 15 yıllık evli olan Vahide hanım, oldukça sakin bir karaktere sahip. 3 çocuk sahibi olan Vahide Cavındır aslen Şanlıurfalı'dır.

MENÜ;

Çorba: Kremalı Mantar Çorbası

Ara Sıcak: Arap işi Yaprak Sarma,  Pırasalı Börek

Salata: Salatalıklı Patates Tarator, Garnitürlü Zeytinyağlı Enginar, Cacık

Ana Yemek: Mutancana, Domatesli Bulgur Pilavı

Tatlı: Meyveli Küp

PUANLAR:

Fatma: 4
Ayşe: 4
Güzin: 4
Nezahat: 5

Bu içerik 742 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 416. bölüm
zuhal topalla sofrada 1. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 8 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftanın final günü yarışması geldi. Geçtiğimiz dört gün boyunca 4 yarışmacı yarıştıktan sonra son günün yarışmacısı Şeyma Esen final akşamı yemeklerini kayınvalidelere sunacak. Hareketli bir hafta geçirdiğimiz Zuhal Topal'la Sofrada da ilk gün yine olay olmuştu. İlk gün yarışan yarışmacının düşük p..
Devamı >>

03 Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacısı Tuğba Erurul  Haftanın final günü yarışacak olan gelini Tuğba erurul 27 yaşında 5,5 aylık evli çiçeği burnunda bir gelin. Konuşkan bir yapıya sahip olanTuğba hanım yemek yapmayı çok seviyor ve elinin lezzetine güveniyor. Kayın valide Gönül erurul süsüne düşkün olan gönül hanım ma..
Devamı >>

A101-28 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

A101 28 Mayıs 2020 Aktüel ürünler kataloğu, indirimli fiyatlardan faydalanmak isteyenler tarafından araştırılıyor. A101'de bu hafta da çok sayıda kampanyalı üründe indirim var. En çok dikkatimizi çeken beyaz eşyalar oluyor. 28 Mayıs 2020 aktüel kataloğu bir çok fırsatlarla reyonlarında sizleri bekli..
Devamı >>

17 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2. Gün Yarışmacısı Esma Yavuz Yiğit Esma Yavuz yiğit 48 yaşında ev hanımı 4 çocuk annesi olan Esma hanım yarışmayı severek izlediği için katılmak istemiş. Çevremdekilerin yoğun ısrarı ile programa katıldım. eğlenceli biri olan esma hanım çevresindeki herkes eğlenirmiş. Haksızlığa asla gelemeyen Esm..
Devamı >>

31 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 27-31 Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

24 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 20-24 Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?