8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

8 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

8 Haziran 2020 - 15:52

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni yapıyor. Bugün, haftanınn ilk günü yeni yarışmacımızla tanışacağız. 

Geçen hafta yarışmanın kazananı ve 15 bin tl'lik ödülü kazanan isim Tuba Yerlikayaoğlu oldu. Oldukça gergin ve tartışma dolu günler geçti. Neredeyse bir yarışmacı diskalifiye olacaktı. Zorlu bir haftadan sonra kazanan isim belli oldu.

Bugün 416. bölümde Vahide hanım yemeklerini zamanında yetiştirmeyi başardı. Fakat kıyafetini giyinmeye vakti yetmedi. Bu durum kaynanalar tarafından tepki aldı. Yemek esnasında bazı tartışmalar yaşandı. Nezahat hanım neredeyse hiç bir yemeği beğenmedi. Puanlama da ise bütün kaynanalar çok düşük puanlar kullandı. Gelinin tatlısının muhallebi kıvamı çok yoğun olduğu için fazla eleştiri aldı. Zuhal Topal ilk günlerden düşük puan vermemeye özen gösterin dese de kaynanalar strateji uygulayarak kullanabildikleri kadar düşük puan kullandılar. 

416. bölüm fragmanı yayıldı. Bugün bizi oldukça renkli gelin ve kaynana bekliyor. Aynı zamanda yemek sunumu esnasında da gelini kızdıracak bazı tartışmalar yaşanıyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 416. Bölüm Fragmanı

 

Haftanın il yarışması Vahide Cavındır. İstanbul'da yaşıyor. 15 yıllık evli olan Vahide hanım, oldukça sakin bir karaktere sahip. 3 çocuk sahibi olan Vahide Cavındır aslen Şanlıurfalı'dır.

MENÜ;

Çorba: Kremalı Mantar Çorbası

Ara Sıcak: Arap işi Yaprak Sarma,  Pırasalı Börek

Salata: Salatalıklı Patates Tarator, Garnitürlü Zeytinyağlı Enginar, Cacık

Ana Yemek: Mutancana, Domatesli Bulgur Pilavı

Tatlı: Meyveli Küp

PUANLAR:

Fatma: 4
Ayşe: 4
Güzin: 4
Nezahat: 5

Bu içerik 566 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 416. bölüm
zuhal topalla sofrada 1. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 8 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

26 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz 26 Kasım Salı günü yarışan Bekir Çetinkaya kimdir? Bekir Çetinkaya Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasına hangi menü ile katıldı ve kaç puan aldı? Tüm bu soruların cevabı haberimizde… Bekir Çetinkaya  22 yaşında yarışmaya Karabükten katılıyor. Drama eğitmeni olan Bekir bey yemek yapmayı ve..
Devamı >>

10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Ayşe Sabah Ev hanımı olan Ayşe hanım kendine güveni sonsuz en lezzetli yemekleri yapacağından emin olan Ayşe hanım yarışmayı sevdiği için katılmak istemiş. Yemekleri yapamazlarsa benden korksunlar diyor. MENÜ; Çorba: Tutmaç çorbası Ara sıcak: Ispanaklı börek  Ana yemek: Bonfile sa..
Devamı >>

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün 27Nisan- 1 Mayıs Haftasının final günü. Geçirdiğimiz hafta boyunca dört yarışmacı yemeklerini yaptı ve kayınvalidelerin oylamalarına sundu. Sunulan oylamalar sonrası dört yarışmacı içerisinde üç tanesi alınan düşük puanlar sonucunda elenmiş oldular. Birincili..
Devamı >>

16-20 Aralık Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 27 puan alarak büyük ödülün sahibi Gamze hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu ..
Devamı >>

22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada final günü geldi. Her hafta kayınvalideler ile gelinlerin puan tartışmalarının sürdüğü programda bu haftada boş geçilmedi. Eksik menülere yüksek puan verildiği tam menülere ise düşük puan verildiği Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim olacak. Zuhal Topal'la Sofrada bug..
Devamı >>

26 Mayıs Salı BİM Aktüel Ürünler

26 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğu harika indirim fırsatlarıyla geliyor.  26 Mayıs 2020 aktüel kataloğunda duracell piller makul fiyatlarla bizlere satışa sunulcak. Duracell pil yoğun talep gören ürünler arasında olacak gibi görünüyor. Yaz aylarına girmemizle beraber piknik setide 9,95 tl ile reyo..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?