9 Ekim Cuma BİM Aktüel Ürünler

9 Ekim Cuma BİM Aktüel Ürünler

6 Ekim 2020 - 00:32

9 Ekim Cuma Bim Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Yayınlanan katalogda bu hafta bebek ürünlerinin ağır bastığı görülmekte. Bim'de bu cuma gelecek ürünler aşağıdaki gibidir.

 

Bim aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında bizleri çeşitli bebek kıyafetleri karşılıyor. Havlusundan tutun biberonuna kadar bebekleriniz için çoğu malzemeyi bulabileceğiniz bu haftada bebeklerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Bim aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında yine bebek ürünleri ağır basarken broşürde ön plana çıkarılan ürün akıllı çocuk takip saati olmuş. Teknolojik olarak powerbank ve telefon tutucunun yer aldığı 2. sayfada ayrıca çocuklar için çeşitli oyun setleri ve oyuncakları görmek mümkün.

Aktüel ürünler kataloğunun 3. sayfasına gelindiğinde ise ev kuracaklara ve mutfak malzemesi almak isteyenler için Bim Aktüel Ürünlerinde süpürge, ütü ve çeşitli saklama kaplarına yer vermiş durumda.

Çocuk ve bebek odası düzenlemeleri içeren Bim Aktüel ürünler kataloğunda bu hafta 4. sayfanın dikkat çeken ürünleri ise çocuk odası ışıklandırma ürünleri gibi görünüyor. Ayrıca pratik mama sandalyesinede yer veren aktüel ürünler bu hafta annelere özel olarak hazırlanmış gibi görünüyor.

 

Bu içerik 175 kez görüntülendi.

bim plastik ürünler
bim bu hafta
bim kaçta açıyor
bim aktüel ürünler
bimde bu hafta
bim yemek takımı
yemektarifleriblog

Dikkatinizi Çekebilir

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Betül Aslantaş 34 yaşında olan  Betül Aslantaş  2 çocuk sahibi. Kendine çok güvenen yarışmacı mutfakla arasının çok iyi olduğunu söylüyor. Rakiplerim kim bilmiyorum ama onlara gerçek yemek nasıl yapılır göstermeye geldim damak tadım çok gelişmiştir rakiplerim benden korksun diyor..
Devamı >>

20-24 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Güllü Akdoğan Haftanın ilk yarışmacısı olan Güllü Akdoğan 41 yaşında. Aslen Kahramanmaraşlı olan güllü hanımın sekiz kardeşi var. Üç tane evlat sahibi olan Güllü hanım elinin lezzetine oldukça güveniyor. Kayın valide Fatma Kara aslen Kahramanmaraşlı 63 yaşında. 5 erkek  3 kız olm..
Devamı >>

26 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacısı Ümit Pul Haftanın dördüncü günü İstanbul'dan katılan gayrimenkul danışmanı olan Ümit bey yarışacak. Evinde açık renkler kullanarak ferah bir ortam oluşturmuş. Her gittiği yerde yemek yapan Ümit bey kardeşlerinin ve iş arkadaşlarının tavsiyesi üzerine yarışmaya başvuru yapmış. Masa..
Devamı >>

24 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2. Gün Yarışmacısı Nuray Karalök  Haftanın ikinci gününde İstanbul'da yaşayan 52 yaşındaki 2 çocuk annesi ev hanımı. kilo takıntısı olan Nuray hanım ameliyat olacağı sırada meme kanseri olduğunu öğreniyor ve işini bırakmak zorunda kalıyor. Uzun süre tedavi sonrasında iki göğsünü de aldırarak kanser..
Devamı >>

Arda Türkmen'den İftarlık Lezzetler

Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda yeni bir hafta başlıyor. Ramazan Ayı boyunca Kanal D ekranlarında iftar için bizlere harika lezzetler sunan Arda Türkmen bugünde harika bir iftarlık menü hazırladı. Pazar günleri hariç haftanın her günü saat 13:00'da ekranlarda olan program 3 adet yemek ile karşımıza çık..
Devamı >>

23 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacıları Mercan Babahanova  Haftanın dördüncü günü yarışacak olan Mercan hanım masaj terapisti. MENÜSÜ; Çorba: Un aşı çorbası Ara sıcak: - Ana yemek: Buharda mantı Pilav: Etli Türkmen pilavı Salata: Turşu salatası  Tatlı: Karamelli magnolia PUANLAR: Yıldız 10 Ayşe 2 Şinda: 4 F..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?