9 Ekim Cuma BİM Aktüel Ürünler

9 Ekim Cuma BİM Aktüel Ürünler

9 Ekim Cuma Bim Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Yayınlanan katalogda bu hafta bebek ürünlerinin ağır bastığı görülmekte. Bim'de bu cuma gelecek ürünler aşağıdaki gibidir.

 

Bim aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında bizleri çeşitli bebek kıyafetleri karşılıyor. Havlusundan tutun biberonuna kadar bebekleriniz için çoğu malzemeyi bulabileceğiniz bu haftada bebeklerinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Bim aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında yine bebek ürünleri ağır basarken broşürde ön plana çıkarılan ürün akıllı çocuk takip saati olmuş. Teknolojik olarak powerbank ve telefon tutucunun yer aldığı 2. sayfada ayrıca çocuklar için çeşitli oyun setleri ve oyuncakları görmek mümkün.

Aktüel ürünler kataloğunun 3. sayfasına gelindiğinde ise ev kuracaklara ve mutfak malzemesi almak isteyenler için Bim Aktüel Ürünlerinde süpürge, ütü ve çeşitli saklama kaplarına yer vermiş durumda.

Çocuk ve bebek odası düzenlemeleri içeren Bim Aktüel ürünler kataloğunda bu hafta 4. sayfanın dikkat çeken ürünleri ise çocuk odası ışıklandırma ürünleri gibi görünüyor. Ayrıca pratik mama sandalyesinede yer veren aktüel ürünler bu hafta annelere özel olarak hazırlanmış gibi görünüyor.

 

bim plastik ürünler
bim bu hafta
bim kaçta açıyor
bim aktüel ürünler
bimde bu hafta
bim yemek takımı
yemektarifleriblog
06 Ekim 2020 00:32:41 tarihinde Aktüel kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

26 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

26 Mayıs 2020 15:26:51

Ekranların sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programı Kıbrıs özel yayını ile bayram haftasında ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Yeni bö..
Tamamını Oku >>

24 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

25 Şubat 2020 17:19:26

2. Gün Yarışmacısı Nuray Karalök  Haftanın ikinci gününde İstanbul'da yaşayan 52 yaşındaki 2 çocuk annesi ev hanımı. kilo takıntısı olan Nuray hanım ..
Tamamını Oku >>

01 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

25 Şubat 2020 17:19:27

3. Gün Yarışmacısı Tayfun Taç  Tayfun bey kokoreç işi ile ilgileniyor. Aşırı heyecanlı olan tayfun bey heyecanını yenip güzel yemekler yapacağını dil..
Tamamını Oku >>