9 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Finali

9 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Finali

9 Ekim 2020 - 17:22

Zuhal Topal'la Sofrada 5-9 Ekim haftasının final gününe gelindi. Yeni sezonda bir haftanında su gibi geçtiği Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim olacak? Büyük ödül olan 15.000 TL'lik para ödülünü bu hafta hangi gelin kazanacak? Bütün bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Haftaki Yarışmacılar Kimler?

Pazartesi Günü Yarışmacısı-Gelin Gaye Özdemir Ve Kayınvalide Fidan Özdemir

Gaye Hanım 27 yaşında ve iki yıllık evli. Rize'li olan gelin hanım oldukça genç ve enerjik olması ile dikkate çekiyor. Eşi ile üniversitede 2015 yılında tanışan Gaye hanım, Rizeli olduğunu sınıfta söylemesi üzerine eşinin hemşerim diyerek tanışmaya geldiğini ve kendisini erkek sandığını söyledi. Daha sonra eşinin Gaye hanımın erkek olmadığını görmesi üzerine aşk kıpırdanmaları olduğunu söyledi.  Heyecanlanınca oldukça fazla panikleyen yarışmacı bakalım bugün yemek yaparken panikleyecek mi.

Kayınvalide Fidan hanım aslen Rize'li. Yalovada ikamet eden Fidan hanım güneş gözlüğünden vazgeçemiyor. Çocuk Yaşta ameliyat olan ve o günden beri gözlük takmak zorunda olan Fidan hanım bugünde gözlüğünü çıkarmayacak. Gelinine hiç karışmayan Fidan hanım yeni gelin olmasından ötürü ses etmediğini belirtiyor. Gelinine çok taş atan Fidan hanım gelinini çok seviyor.Gözlüksüz dışarı çıkamayan Fidan hanım eleştirlerden kaçınmıyor ve yarışma da gelini ile güç birliği ederek kazanmayı hedefliyor.

Gelin Gaye Özdemir'in Menüsü;

Çorba           : Kalacaşı Çorbası

Ara Sıcak     : Göbek Mantı, Fasulye Turşusu Kavurması

Ana Yemek  : Patates Püresi Üzerinde Kuzu İncik

Pilav             : Salçalı Bulgur Pilavı

Salata          : Mevsim Salata

Tatlı             : İki Renkli Yaz Tatlısı

Gelin Gaye Hanım Kaç Puan Aldı?

Güleser        :4

Melek           :6

Ayten           :4

Emine           :5

Zuhal Topal  :6

Toplam          :25

Salı Günü Yarışmacısı-Gelin Elif Bilgili ve Kaynanası Güleser Bilgili

Gelin Elif hanım 35 yaşında ve on yıllık evli.İki Çocuk sahibi olan yarışmacı yarışmaya  İstanbul Esenyurt'tan katılıyor. Hırslı ve inatçı yapısı ile dikkat çeken Elif hanım kayınvalidelerden sözünü esirgemeyeceğe benziyor. Elif hanım geçmişte 120 kilo olduğunu belirtirken eşinin boşanma korkusuna kilo verdiğini söylüyor.  Karadenizli olan Elif hanım yaptığı yemek eğer olmuş ise ve kayınvalideler olumsuz yorum yaparlarsa karşılığını vereceğini belirtiyor. Büyük ödülü kazanırlarsa kayınvalidesi ile paylaşacağını söyleyen Elif hanım kendi payına düşen para ile çocuklarının eğitimine destek olacağını belirtiyor. Kayınvalide Güleser hanım ise 53 yaşında ve Erzurumlu. İstanbul'da yaşayan Güleser hanım bugün gelinini oldukça fazla savunacağa benziyor. Kayınvalide gelinine çok güveniyor ve büyük ödül konusunda kendilerinden oldukça eminler.

Gelin Elif Bilgili'nin Menüsü;

Çorba           : Tavuklu Havuç Çorbası

Ara Sıcak     : Erzurum Mantısı, Peynirli Ceviz Topları,

Ana Yemek  : Soya Soslu Jülyen Antirikot, Patates Püresi

Pilav             : Şehriyeli Bulgur Pilavı

Salata          : Yeşillik Salata

Tatlı             : Dondurma Eşliğinde Ay Baklavası

 

Gelin Elif Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :3

Melek           :3

Ayten           :5

Emine           :4

Zuhal Topal  :5

Toplam          :20

Çarşamba Günü Yarışmacıları-Gelin Meryem Kepçeoğlu ve Kaynanası Melek Kepçeoğlu

7 Ekim çarşamba günü yarışacak olan gelin Meryem hanım 34 yaşında ve 11 yıllık evli.İstanbul Ümraniye'de yaşayan Meryem hanım bir çocuk sahibi. Yemek yapmayı oldukça fazla seven Meryem hanım inatçı bir yapısı olması ile dikkat çekiyor. Elinin lezzetine güvenen Meryem hanım kendinden oldukça fazla emin görünüyor. Yarışma için çeşitli provalar yapan gelin hanım yarışmaya hazırlıklı gelmiş gibi görünüyor. Kayınvalidesinden daha güzel yemek yaptığını söyleyen Meryem hanımı kayınvalidesi Melek hanım onaylayarak oğlunun beğendiğini söylüyor.

Kayınvalide Melek hanım ise 60 yaşında ve iki çocuk sahibi. Yalovada yaşayan Melek hanım özel bir bakım merkezinde bakım elemanı olarak çalışıyor. Gelinleri korumak için geldiğini söyleyen Melek hanım dün yarışan Elif hanımın saygısızlığı yüzünden başının ağrıdığını ve korunacak bir tarafının kalmadığını belirtiyor.

Gelin Meryem Kepçeoğlu'nun Menüsü;

Çorba           : Zencefilli Zerdeçallı Mercimek Çorbası

Ara Sıcak     : Mantı, Sebze Sote, Pastırmalı Kaşarlı Tavuk Sarma

Ana Yemek  : Kremalı Ispanak (Patates Eşliğinde)

Salata          : Bezelye Salatası

Tatlı             : Supangle

 

Gelin Meryem Hanım Kaç Puan Aldı?

Fidan            :5

Güleser         :3

Ayten           :6

Emine           :7

Zuhal Topal  :8

Toplam          :29

Perşembe Günü Yarışmacıları-Gelin Gülşen Çayırdere ve kaynanası Ayten Çayırdere

Gülşen hanım 40 yaşında ve 20 yıllık evli. Kastamonulu olan yarışmacı üç çocuk sahibi. Kayınvalidesinin sert bir yapısının olduğunu söyleyen yarışmacı kayınvalidesini çok seviyor. İnatçı bir yapısı olan Gülşen hanım yarışmada iddialı.

Ayten hanım 71 yaşında ve Trakyalı. Kayınvalide Ayten hanım programa en büyüyük diğer gelini ile birlikte gelmiş. Saygısızlıktan hiç hoşlanmayan kayınvalide Avcılar'da oturuyor. En büyük gelini ile altlı üstlü oturan kayınvalidenin diğer gelinide Çorlu'lu. Gelinlerinin aile hayatına karışmayan Ayten hanım 18 yıl boyunca hasta eşine baktığını belirtiyor. Hayatı boyunca çok gezmemi olan Ayten hanım oğullarının kendisini gezdirmesi beklentisi olduğunu söylüyor.( Ayten Çayırdere program çekimleri bittikten sonra kalp krizi geçirerek vefat etmiştir. Ayten hanıma Allah'tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Diliyoruz.)

 

Gelin Gülşen Çayırdere'nun Menüsü;

Çorba           : Ezogelin Çorba

Ara Sıcak     : Mantı, Pırasa Sarması, Köz Patlıcanlı Biber Salatası

Ana Yemek  : Tencerede Kuzu Tandır, Keşkek

Salata          : Kaşık Salata

Tatlı             : Kupta Karamelize Şeftalili Damla Sakızlı Tatlı

 

Gelin Gülşen Çayırdere Kaç Puan Aldı?

Fidan            :6

Güleser         :6

Melek            :5

Emine           :6

Zuhal Topal  :7

Toplam          :30

 

Cuma Günü Yarışmacıları- Mihaela Üpçin ve Kaynanası Emine Çakı Üpçin

Mihaela hanım 32 yaşında ve 8 yıllık evli. Aslen Roma'lı olan yarışmacı 6 yaşından beri Türkiye'de yaşıyor. Yakın tarihte muhasebeci olarak çalışan Mihaela hanım doğum sebebi nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kalmış. Eskrim sporu ile uğraşan Mihaela hanım eşi ile  bu spor vesilesi ile tanışmış. İstanbulda yaşayan gelin hanım 1,5 yaşında bir kız çocuğu sahibi.

Kayınvalide Emine hanım ise 55 yaşında ve 35 yıllık evli. Aslen Kırşehirli olan kayınvalide Antalya'da ikamet ediyor. 3 evlat sahibi olan kayınvalide Emine hanım 1 tanede torun sahibi. Gelinine çok güvenen Emine hanım bugün büyük ödülü alacaklarından çok emin.

Gelin Mihaela Üpçin'in Menüsü;

Çorba           : Levrek Balık Çorbası

Ara Sıcak     : Kayseri Mantısı

Ana Yemek  : Parmesan Peynirli Fırın Somon Balığı (Pesto Sos Eşliğinde)

Salata          : Roka Salatası, Buharda Pişmiş Sebze

Tatlı             : Kaymaklı Armut Tatlısı

Gelin Mihaela Üpçin'in Aldığı Puanlar;

Fidan            :7

Güleser         :7

Ayten            :3

Melek           :4

Zuhal Topal  :10

Toplam          :31

Yarışmanın kazananı bu hafta Roma asıllı gelin aldığı 31 puan ile Mihaela oldu

 

Zuhal Topal'la Sofrada 450. Bölüm Fragmanı

 

Zuhal Topal'la Sofrada 9 Ekim saat 16.00'da Fox Tv'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Zuhal Topal'la Sofrada programını aşağıdaki Fox Tv Canlı İzle linkine tıklayarak kanal sayfasından izleyebilirsiniz

Bu içerik 1506 kez görüntülendi.

Zuhal Topal'la Sofrada 450. Bölüm
zuhal topal'la sofrada bugün
zuhal topal'la sofrada bugün kim kazandı
zuhal topal'la sofrada puan durumu
zuhal topal'la sofrada haftanın yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

03 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      2.Gün Yarışmacısı-Feyza Nur Balcı Feyza hanım 29 yaşında 11 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Feyza hanım aynı zamanda bloggerlık yapmakta. Övünmeyi çok fazla sevmeyen Feyza hanım kendine güveniyor ve rakiplerine şans diliyor.   MENÜSÜ; Çorba: Feyzayla Keşif Çorbası Ara sıcak: Kıymalı..
Devamı >>

20-24 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

      1.Gün Yarışmacısı Yıldız Kamiloğlu Haftanın ilk yarışmacısı Yıldız Kamiloğlu 36 yaşında 3 çocuk annesi. Yemek yapmayı çok seven Yıldız hanım yemeklerinin lezzetine oldukça güveniyor. Boş vakitlerinde eşi ve çocuklarıyla vakit geçiyor, sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. 2.Gün Yar..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 69.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 69. Bölümde bizleri neler bekliyor? Masterchef Türkiye 2020'de bu hafta kim elenecek? Masterchef Türkiye'de bugün hangi yemekler yapıldı? Bütün bu soruların cevabını Masterchef Türkiye 69. Bölüm yazımızda bulabileceksiniz. Masterchef Türkiye 2020-68. Bölümde Neler Yaşandı? ..
Devamı >>

Gabriele Sponza Kimdir?

Gabriele Sponza 1982 İzmir doğumludur. Adı yanıltsa da, izmirli eski bir aileden gelen türk aşçıdır. Gabriele Sponza Amerika Birleşik Devletleri'nde Johnson&Wales Üniversitesi Mutfak Sanatları bölümünde eğitim aldı. Profesyonel aşçılık hayatına Fransa'nın Tremolat ve Marsilya bölgelerindeki 3 Michel..
Devamı >>

A101-8 Ekim Perşembe Aldın Aldın

  A101 8 Ekim Perşembe Aldın Aldın aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Yayınlanan indirimli ürünler kataloğunda ihtiyacınız olan çoğu ürünleri görmek mümkün. Kataloğun ilk sayfasında teknolojik ürünleri öne çıkıyor. A101 televizyon ürünü bu hafta oldukça fazla bilinen bir marka ile ön plana çıkı..
Devamı >>

30-3 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Semra Tarak Semra hanım 35 yaşında ve ev hanımı yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kütahyalı. Güzel yemekler yaptığım için kendime güveniyorum ve yarışmaya katıldım diyor. Ani bir şekilde sinirlenen Semra hanım eleştirilere sert tepki vermemek için dikkat edeceğini söylüyor. ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?