9 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

9 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

9 Haziran 2020 - 14:59

Fox ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la sofrada hafta içi hergün sevenleriyle buluşuyor. Her gün farklı olaylar yaşanan program da oldukça heyecanlı anlar yaşanıyor. Her hafta gelinler birbirinden farklı menüler hazırlıyor ve kaynanalara sunuyor. Her kaynana kendi gelininin birinci olması için stratejiler uyguluyor. Bugün de haftanın 2. günü 2. yarışmacısı 417. bölümde bizlerle olacak. Bakalım bugün ki yarışmacı kaynanalara nasıl yemekler sunacak ve neler yaşanacak? 

Dün Vahide Cavındır yarışmaya tüm menülerini yetiştirerek kaynanalara sundu. Fakat kendi kaynanası hariç bütün kaynanalar yemeklerin neredeyse çoğunu beğenmediler. Vahide hanım kıyafetlerini değiştiremediği için tepki aldı. Birbirinden farklı ve zor yapımı olan menü seçen Vahide hanım, aldığı puanları haketmediğini düşündü. 

417. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Bu bölümde renkli ve komik anlar bizleri bekliyor. Dün yarışan Vahide hanım'ın kaynanası bugün hakkını arayacak gibi gözüküyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 417. Bölüm Fragmanı

 

2. Gün yarışmacıları Gökçe Başayan kaynanası Nezahat Başayan 

Gökçe Başayan 27 yaşında 10 aylık evlidir. Cabbar oluşuna ve gözü açık oluşuna oldukça güvenen iddalı bir yarışmacı. Kaynanasını ile oldukça iyi anlaşan Gökçe hanım kaynanasına ''komutan'' şeklinde hitap ediyor. Aslen Kırklarelilidir. Kaynanası Nezahat hanım 57 yaşında, aslen Balıkesirlidir. Gelinini en çok uyanık olma huyunu sevdiğini dile getiriyor.

MENÜ;

Çorba: Ezogelin Çorbası

Ara Sıcak: Sebzeli krep börek, Kıymalı Pazı Sarma 

Ana Yemek: Beşamel Soslu Patlıcanlı Köfte, Şehriyeli Bulgur Pilavı

Salata: Yoğurtlu Garnitürlü Patates Salatası, Zeytinli Mevsim Salatası

Tatlı: Kakaolu Haş Haşlı Sultan Tatlısı

PUANLARI

Güzin: 6
FATMA: 6
Ayşe: 5
Hatice: 6

Zuhal Topal: 8

TOPLAM: 31

Bu içerik 868 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada 417. bölüm
zuhal topalla sofrada 2. gün yarışmacıları
zuhal topalla sofrada 9 haziran yarışmacıları

Dikkatinizi Çekebilir

14 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Neslin Arslan Haftanın ikinci günü yarışacak olan neslin hanım 28 yaşında 3 yıllık evli ve bir tane çocuğu var. Aslen adanalı. Çok iddialı olan Neslihan hanım büyük ödüle şimdiden göz koymuş. Kayın valide Necmiye hanım aslen Balıkesirli. Eleştiri yapmayı çok seven kayın valide bu ..
Devamı >>

13 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Uğur Öğüt 22 yaşındaki Uğur bey Beşiktaş futbol antrenörü bunun yanı sıra yemekle de uğraşan Uğur bey yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyip birinci olacağını söylüyor. Rakiplerimi tanımıyorum ama beni korkutmuyorlar çünkü birinci benim diyor. MENÜSÜ; Çorba: Zerdeçalı süzme merc..
Devamı >>

24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada geçirdiğimiz 4 gün boyunca pek çok olay yaşanırken final günü bizleri neler beklediğini yayın saatinde yazımızdan ulaşabilirsiniz. 4 gün boyunca gelin ve kayınvalideler arası gerginliklerin olduğu yarışmada dün yarışan yarışmacı Büşra Kara ana yemek sunumu nedeniyle çok eleşti..
Devamı >>

20 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir? 1..
Devamı >>

13-17 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Neslihan Saykolu Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Neslihan hanım 29 yaşında 6 yıllık ve iki çocuk annesi. Aslen samsunlu olup yarışmaya İstanbul'dan katılmışlar. 6 yıl kayın validesi bile beraber oturmuş. Kayın valide Nigar hanım 55 yaşında aslen ordulu ve iki çocuk annesi 2.Gün Y..
Devamı >>

30 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin son pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü ned..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?