A101-11 Haziran Perşembe Aldın Aldın

A101-11 Haziran Perşembe Aldın Aldın

8 Haziran 2020 - 20:57

 

A101'in Aldın Aldın fırsatı başlıyor. 11 haziran aktüelinde uygun fiyatlı abur cuburlar çay saatleri için harika bir seçenek olabilir. Gıda takviyeleri uygun fiyatlarıyla bu sayfada en çok rağbet görecek ürünlere benziyor.

A101 11 Haziran aktüel kataloğunda teknolojik ürünler dikkat çekiyor. Samsung'un UHD curved Tv plazma, tüketicilerin dikkatini 4,499 TL ile oldukça çekecek gibi görünüyor. Aynı şekil diğer orta boy plazmalarda oturma odaları için uygun fiyatlarıyla harika bir seçenek olabilir. 

Yaz geldi ve herkes plajlara akın ediyor. Haziran da her haziran olduğu gibi bu haziran da deniz ürünleriyle dikkat çekiyor. Deniz severler için harika uygun fiyatlı ürünler dikkat çekiyor. Pandemi döneminde tatile gidemeyecek insanlar için şişme havuzlar en çok tercih edilecek ürünlerden biri.

11 Haziran aktüel kataloğunun bu sayfasında ise uygun fiyatlı plaj terlikleri dikkat çekiyor. Crocs tarzı terlikler reyonlarda hemen tükenebilir.

Aktüelin bu sayfasında ise Güral porselen yemek takımı oldukça dikkat çekiyor. Piyasa da 3000 Tl'den başlayan yemek takımları A101'de 1,399 tl ile halka satışa sunulacak. 

Bu sayfada ise dikkat çeken ürünlerden biri 4 bölmeli çok amaçlı dolap halka sadece 199 tl ile sunulacak. Aynı zaman da çeşitli ve makul fiyatlı ürünler oldukça dikkat çekecek gibi.

Yaz aylarının diğer bir vazgeçilmez ürünleri ise güneş kremleri. A101 de bilindik markalar güneş kremlerini piyasadakinden daha uygun fiyata reyonlarında satışa sunacak. Güneş kremleri hemen tükenebilir.

Bu katalag sayfasında ise deterjanlar dikkat çekiyor. 39,90'a satışa sunulacak olan Omo deterjanda hemen tükenecek ürünlerden biri.

Mutfak ürünlerinde de süt, tavuk, meyve suyu, yoğurt gibi ürünlerde de uygun fiyatlı ürünler tüketicilerini bekliyor.

Bu içerik 173 kez görüntülendi.

p

Dikkatinizi Çekebilir

20 Mayıs Çarşamba BİM Aktüel Ürünler

20 Mayıs 2020 Çarşamba'dan itibaren Bim reyonlarında olacak aktüel ürünleri yayınlandı. Yayınlanan aktüelde bu hafta teknoloji bölümünde tüketiciler için güzel indirimler var. Her hafta cuma günleri indirimli ürünler yayınlayan zincir markette tüketici için kaçırılmayacak fiyatlarla muhteşem ürünler..
Devamı >>

08 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Turgut Bebek  53 yaşındaki Turgut bey İstanbul'dan yarışmaya katılıyor hobi olarak yemek yapıyor. Restoran açma hayali olan Turgut bey kendini tüm Türkiye'ye ispatlamak için yarışmaya kendisi başvuru yapmış. Eşinin sağlık problemlerinden dolayı restoran hayali erteleyen Turgut be..
Devamı >>

22 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Derya Gençay   Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Derya Gençay 36 yaşında 17 yıllık evli ve iki çocuk annesi Kahramanmaraşlı olan Derya tam bir mutfak aşığı. Her türlü eleştirilere cevabı ile hazır. kayın valide Sevim Gençay havalı ve gözlük takıntısı var. Giyinip kuşanmayı çok sevi..
Devamı >>

24 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 20-24 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün ödül oyunundan sonra bugün yeni takım..
Devamı >>

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Finali

5.Gün Yarışmacısı Kiraz Kulut Haftanın son günü final günü yarışmacısı olan kiraz 6 yıllık evli 3 çocuk annesi. Dediğim dedik bir yapıya sahip ve aşırı inatçı olan kiraz hanım bakalım final günü ne yapacak Kayın valide Rabia Kulut aslen Bayburtlu. Tereyağı tutkunu olan kayın valide yemeklerde bol b..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?