A101-8 Ekim Perşembe Aldın Aldın

A101-8 Ekim Perşembe Aldın Aldın

6 Ekim 2020 - 00:04

 

A101 8 Ekim Perşembe Aldın Aldın aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Yayınlanan indirimli ürünler kataloğunda ihtiyacınız olan çoğu ürünleri görmek mümkün.

Kataloğun ilk sayfasında teknolojik ürünleri öne çıkıyor. A101 televizyon ürünü bu hafta oldukça fazla bilinen bir marka ile ön plana çıkıyor. Toshiba 43 inç Full Hd Smart Led Tv'yi görmekteyiz. Piyasa fiyatı 2999 Tl olan Smart Led Tv A101 Aldın Aldın ürünler kataloğunda 2499 Tl'ye satışa sunulmuş durumda. Ayrıca okul başlama dönemine özel çocukların ihtiyaç duyacağı Epson yazıcıda Aldın Aldın ürünler kataloğunda yerini almakta.

Broşürün ikinci sayfasında Aldın Aldın ürünleri yine elektronik ev aletlerine yönelik hazırlanmış Seg marka çamaşır makinesini 1199 Tl'ye satışa sunan A101 Arzum marka saç kurutma makinasını 89,95 Tl'den satışa sunuyor.

A101 Aldın Aldın ürünler kataloğunun 3. sayfasında ise otomobil aksesuarları yerini almakta. Oto süpürge, kompresör ve kamera özellikli dikiz ayna gibi benzer ürünleri 8 ekim Perşembe günü A101 şubelerinde görmemiz mümkün.

Oto aksesuarı ile devam eden A101 Aldın Aldın 4. sayfasında ise telefon tutacak çeşitleri, cam suyu ve araç şarj kitleri bu haftaki Aldın Aldın kataloğuna eklenmiş durumda.

Ev tekstili ve ev düzenlemesi olarak bu hafta Aldın Aldın indirimli ürünlerinde 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap broşürün ön plana çıkarılan ürünleri arasında yerini almakta.

Mutfak gereçlerinede ev sahipliği yapan Aldın Aldın ürünler kataloğu çeyiz düzmek isteyenleri mağazalarda kuyruğa sokacağa benziyor.

 

 

 

Bu içerik 137 kez görüntülendi.

A101 tv
a101
a101 katalog
a101 aldın aldın fırsatları
a101 indirimli ürünler
a101 bu hafta neler var?

Dikkatinizi Çekebilir

3 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Kastamonulu olan Esin hanım 19 yaşında ve öğrenci. Yemeklerine güvendiği ve yemek yapmayı sevdiği için yarışmaya katıldığını söylüyor. Eğlenceli sinir bozucu ve arada gıcık olduğunu düşünen Esin hanım yarışmacıların kendisini sevmeyeceğini düşünüyor. Menüsü; Çorba: mercimek çorba Ara Sıcak: yalancı..
Devamı >>

Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün ödül oyunundan sonra bugün yeni takım..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 21.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye 2020 sezonuyla geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi yine hareketli geçiyor. Geçtiğimiz sezonki Jüri kadrosu ile yoluna devam eden program bu sezon erken başlamıştı. Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonra Tv8 kanalının program bakımından oldukça iddialı bir sezon geçirmesi üzerine başl..
Devamı >>

5 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftaya çok konuşulacak bir bölümle başlayan Zuhal Topal'la Sofrada programında ikinci gün. Yarışmanın ilk gününde yaşanan olayların uzun süre konuşulacağı kesin görünüyor. Birinci gün yarışmacısı Hatice hanımın menüyü yetiştirememesi kayınvalideler tarafından olay konusu olmuştu. Dünkü yayınlanan b..
Devamı >>

30 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

4.Gün yarışmacısı-Gökçe Kurtulmuş ve Saadet Kurtulmuş Gökçe hanım 24 yaşında ve 3 aylık evli. Taze gelin oln yarışmacı, yarışmada çiçeği burnunda bir gelin. Dişli bir gelin olan yarışmacı kimsenin sözünü dinlemiyor. Kayınvalide Saadet hanım Makedonya göçmeni, damağı hassas gözleri duyarlı olan ka..
Devamı >>

16 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacısı Fahrettin Atalay Haftanın dördüncü günü yarışacak olan Fahrettin bey aslen Kayserili 29 yaşında ve 12 yıllık aşçı. Yöresel mutfaklara hakim. Mesleği gereği eleştirisel olabileceğini dile getirdi. Bu haftanın birincisi olarak kendini görüyor. Zorlu bir yarışma haftası biri bekliyor..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?