Masterchef Türkiye 2020 21.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye 2020 21.Bölüm Fragmanı

9 Ağustos 2020 - 22:29

Masterchef Türkiye 2020 sezonuyla geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi yine hareketli geçiyor. Geçtiğimiz sezonki Jüri kadrosu ile yoluna devam eden program bu sezon erken başlamıştı. Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonra Tv8 kanalının program bakımından oldukça iddialı bir sezon geçirmesi üzerine başlama tarihi erkene çekilen programda 20. Bölümü yayına girdi.

Yarışmada geçirilen 20 bölüm süresnce üçlü elemeler bitti ve artık final turu yolculuğu başladı. 8 er kişilik takımların oluşturulmaya başlandığı yarışmada 7 isim belli oldu. Her gün bir final turu yarışmacısının belirlendiği programda 20. bölümde iki farklı yemek hazırlığına başlandı ve 2 adet yarışmacı seçiliyor. 20. bölümde kazanan ilk yarışmacı yapılan elbasan tava yemeğini en güzel yapan Esra Tokelli oldu ve final turu biletini aldı. Esra Tokelli Kimdir?

Yarışmanın ikinci kısmında jüri üyeleri yarışmacılardan yapılacak yemekleri kendilerinin belirlemelerini istediler ve ana malzeme olarak süt ve şeker verdiler. Doğaçlama olarak yapacakları yemeklerde hangi yarışmacı hangi yemeği yapacak? 

 

 

Masterchef Türkiye 2020- 21. Bölüm Fragmanı

Bu içerik 550 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

25-29 Kasım Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 30 puan alarak büyük ödülün sahibi Pınar hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu ..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 68. Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 68. Bölümü ile bu akşam ekranlarda yerini alıyor. Yayınlanan fragmanda konsept bir oyun oynayacak olan takımlarda kırmızı takımın eleme potasına giden iki adayı belli olmuştu.Bakalım bu gün takım oyununda kazanan takım hangisi olacak? İşte yazımızla ilgili detaylar. Masterch..
Devamı >>

13-17 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Neslihan Saykolu Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Neslihan hanım 29 yaşında 6 yıllık ve iki çocuk annesi. Aslen samsunlu olup yarışmaya İstanbul'dan katılmışlar. 6 yıl kayın validesi bile beraber oturmuş. Kayın valide Nigar hanım 55 yaşında aslen ordulu ve iki çocuk annesi 2.Gün Y..
Devamı >>

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacıları Ceydanur Deniz Kayınvalide Zatiye Deniz  Ceydanur 24 yaşında 3 yıllık evli 1 çocuk annesi olan Ceyda hanım menüsünü çok seviyor. Kayınvalidesi Zatiye hanım ise organik yiyecek düşkünü menülerini de organik yiyeceklerle hazırlayacaklar. Büyük ödülü kendilerinin alacağına çok emi..
Devamı >>

27 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada yeni bir hafta heyecanı daha başlıyor. Gelinlerin yarıştığı kayınvalidelerin Jüri olarak puanlama yaptığı yarışma programı haftaiçi hergün saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Yaşanan virüs salgını sonrası rakiplerinin yayına ara vermesine  rağmen Zuhal To..
Devamı >>

3 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Kumru: 32 yaşında 3 çocuk annesi 11 yıllık evli duygusal heyecanlı ve kafasına koyduğunu yapan. sıkı bir diyetten sonra 40 kilo verdi. Kayınvalide melek:  adı gibi Melek doğruları söylemekten çekinmez. istanbuldan katılıyor. gelinin elinin lezzetine güveniyor.  Ve hiç heveslenmeyin büyük ödül bizim ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?