Masterchef Türkiye 2020 23.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye 2020 23.Bölüm Fragmanı

11 Ağustos 2020 - 23:05

Masterchef Türkiye heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. İlk 8 kişilik takımın belirlenmesinden sonra ikinci sekizin belirlenmesi durmaksızın devam ediyor. Bir önce bölümde ikinci sekizin ilk yarımacısı Barbaros olmuştu. Barbaros yaptığı yemekle şeflerden büyük övgü alırken teknik bakımdan ve lezzet olarak diğer yarışmacılara göre üst düzey bir tabak hazırlayarak ismini final turuna yazdırdı.

11 Ağustos Salı gününde Masterchef Türkiye'nin 22. Bölümünde yine birbirinden enfes tarifler karşımıza çıktı. İlk yapılan yemekte altı kişinin belirlenmesinden sonra yarışmacılar ikinci etabı geçip kendilerini son on altıya yazdırmak için kıyasıya yarışıyorlar. Masterchef Türkiye'de son 16 turu için şefler ilk etapta belirli bir yemek verip ikinci etap için kararı yarışmacılara bırakıyorlar. İlk etaptan sonra ikinci etapta şefler bugün ana malzemesi Jumbo Karides olan bir yemek yapılmasını istediler. Yarışmacılar kendilerine verilen yarım saat içerisinde en yaratıcı ve en teknik yemeklerini yapıp jüri üyelerine sunacaklar ve Masterchef Türkiye'de kendi kaderlerini belirleyecekler.

İkinci etap sonunda final turunda 16'ya kalan ikinci takımın ikinci ismi Tanya oldu.

Masterchef Türkiye 2020-23.Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 760 kez görüntülendi.

masterchef türkiye 2020
masterchef fragman
masterşef fragman

Dikkatinizi Çekebilir

21 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Melek Dinçbul Haftanın ikinci gün yarışmacısı Melek Dinçbul 22 yaşında 4 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Biraz sinirli biraz da sivri dilli Kayın valide Melek Dinçbul ise tam bir İstanbul hanım efendisi dinlemeyi konuşmayı çok seven kayın valide son söz benim diyor. MENÜSÜ; Çor..
Devamı >>

2 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada

Ekranların sevilen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada yeni sezonuyla izleyicisin karşısında yerini almaya başladı. Bu hafta yeni sezona başlayan programda yine birbirinden lezzetli tarifler program hayranlarını bekliyor. Beş çift gelin ve kayın validen oluşan programda gelinler yemeklerini yapı..
Devamı >>

5 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacıları Sultan Elibol kayınvalide Kezban Elibol Sultan 27 yaşında 5,5 yıllık evli 1 çocuk annesi.  Duygusal bir yapıya sahip.  Ve aslen Maraşlı.  Hamaratlığı ile bilinir. Kayınvalidesi Kezban hanım ise makyajsız gezmez sinirlenince trip atar. Sobasına tenceresine kadar  tokattan getire..
Devamı >>

17 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Dilşad Atınçoğlu  Haftanın son gününde final günü yarışmacısı Dilşad hanım 47 yaşında aslen mersinli. Çevresinin etkisiyle kendisine güvenen Dilşad hanım yarışmaya katılmış. Eleştirilerini yerinde yapacağını , lezzetli yemeklere de gereken puanı vereceğini dile getiriyor. MENÜ; Ço..
Devamı >>

15 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

Fox Tv ekranların sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın final gününe bir gün kaldı. Programda geçirdiğimiz 3 gün boyunca birbirinden lezzetli yemekler yapıldı ve puanlamalar verildi. Yapılan puanlamalar doğrultusunda şuan birincilikle ilgili iddiası olan ve oldukça yüksek bir pua..
Devamı >>

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?