Masterchef Türkiye 2020 69.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 69.Bölüm

3 Ekim 2020 - 17:15

Masterchef Türkiye 2020 69. Bölümde bizleri neler bekliyor? Masterchef Türkiye 2020'de bu hafta kim elenecek? Masterchef Türkiye'de bugün hangi yemekler yapıldı? Bütün bu soruların cevabını Masterchef Türkiye 69. Bölüm yazımızda bulabileceksiniz.

Masterchef Türkiye 2020-68. Bölümde Neler Yaşandı?

Masterchef Türkiye 69. Bölümü ile 3 Ekim Cumartesi ekranlara gelecek. Farklı farklı lezzetlerin sunulduğu yarışma programında eleme potasına giden 4 aday belli oldu. Geçtiğimiz bölümde yarışmacı takımlar kendi seçimlerine uygun konsept yemekler yaptılar ve jüri üyelerinin oyuna sundular. Jüri üyelerinin kararı sonucunda kazanan takım kırmızı takım oldu ve dokulmazlık oyununda eleme potasından  arkadaşlarını korumuş oldular. Eleme potasına gidecek olan son iki yarışmacıyı belirlemek için mavi takım yarışmacıları tekrar kolları sıvadılar. Bireysel dokunulmzlık için yaptıkları yemek Mehmet Şef'in yemeği olan Surf And Turf oldu. Surf And Turf yemeğini verilen sürede en iyi yapan isim Sefa oldu ve hem bireysel dokunulmazlığı aldı. Hemde eleme potasına gidecek olan bir yarışmacıyı seçme hakkına sahip oldu. Sefa seçimini Uğur'dan yana kullanarak eleme potasına mavi takımdan ilk giden isim Uğur olmasını sağladı. Eleme potasına gidecek olan bir diğer isim oy çokluğu ile Didem olurken 4 kişilik eleme adaylarından iki kişi mavi takımdan iki kişi ise kırmızı takımdan oldu. 

Masterchef Türkiye 2020'de Eleme Potasına Giden İsimler

Kırmızı takımdan eleme potasına giden isimler Esra ve Duygu olurken, mavi takımda ise Uğur ve Didem oldu.

Masterchef Türkiye 2020 3 Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Masterchef Türkiye 2020-3 Ekim Cumartesi Neler Yaşanacak?

Masterchef Türkiye'de bugün yarışmacılar sosyal bir proje için yemek yapacaklar. İstanbul Bahçelievler Çocuk Sitesinde evlat edinmenin önemini vurgulayacakları bölümde evlat edinen bireylerin görüşlerini ve mutluluklarını izleyici ile paylaşacaklar. Duygu yüklü 69. Bölümde izleyenler gözyaşlarını tutamayacak. İşte yayınlanan 69. Bölüm fragmanı

Masterchef Türkiye 2020-69. Bölüm Fragmanı

Bu içerik 169 kez görüntülendi.

masterchef yemek tarifleri
masterchef yemekleri 2020
somer şef tarifleri
yemek tarifleri
somersivrioğlu
mehmetyalçınkaya
danilozanna

Dikkatinizi Çekebilir

11 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Fox ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün heyecanlı bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Gelinler yemek yapıyor, kaynanalar ise puan veriyor. Her kaynana kendi gelininin birinci olması için ellerinden geleni yapıyor. Kaynanalara aynı puanı sadece bir..
Devamı >>

17 Ekim Memet Özer İle Mutfakta

Fox tv ekranlarının cumartesi günleri sevilen şefi olan Memet Özer 17 Ekim  saat 11.15'te 327. Bölümü ile ekranlarda olacak. Dünya mutfaklarını sofralarımıza taşıyan ve bizlere çeşitli lezzetler sunan Memet Özer, her hafta cumartesi günü yayınlanan programda birbirinden renkli isimler konuk alınıyor..
Devamı >>

27-31 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 31 puan alarak büyük ödülün sahibi Derya  hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu..
Devamı >>

25-29 Kasım Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 30 puan alarak büyük ödülün sahibi Pınar hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu ..
Devamı >>

15 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında final günü. Beş günlük zorlu yarışmada büyük ödülün sahibi bugün yapılacak finalden sonra belli olacak. Çeşitli yarışmacılarla geçirdiğimiz bu hafta son gün yarışmacısını ekranlarda göreceğiz. Yarışmanın kazananının hafta boyu az çok belli olduğu programda son gün ..
Devamı >>

A101-21 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

A101 21 Mayıs 2020 yeni indirim dönemi Aldın Aldın ürünler kataloğu yayınlandı. Bakalım A101 21 Mayıs 2020 reyonlarında bizi hangi ürünler bekliyor? 21 Mayıs 2020 katalog aktüelini genel baktığımızda teknolojik ürünlerde bizleri güzel bir indirim bekliyor. Plazmasından tutun, elektrikli süpürge..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?