Masterchef Türkiye 2020 71.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 71.Bölüm

5 Ekim 2020 - 19:14

Masterchef Türkiye 2020 71. Bölümü ile 5 Ekim Pazartesi akşamı Tv8 kanalında saat 20.00'da ekrana gelecek. Yarışmada rekabet iyice kızışmış durumda. Her hafta bir oyuncunun veda ettiği yarışmada geçtiğimiz hafta Masterchef rüyaları sona eren isim Duygu olmuştu. Masterchef Türkiye 2020'de bugün hangi yemekler yapıldı? Masterchef Türkiye 2020'de bugün hangi takım kazandı? Bütün bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Masterchef Türkiye 2020-70. Bölümde Neler Yaşandı?

Dün yayınlanan 71. Bölümde yarışmacılar güne çikolata yapımı ile ilgili özel bir masterclass ile başladılar. Çikolata yapımına dair her şeyi gördükleri masterclass'ın birincisi Ayyüce oldu ve çikolata ile ilgili birebir eğitim almaya hak kazandı. Eleme gecesi olan dün gecede eleme potasındaki isimler olan Eray, Esra, Duygu, Sefa, Didem ve Uğur yarışmada kalabilmek için kolları sıvadılar. İlk olarak altılı eleme oyunu oynanırken yemek konusu demirhindi ana malzeme olacak şekilde yemekler yapılması istendi. İstenilen yemeklerde en iyi tabakları çıkaran Eray, Esra ve Uğur eleme potasından ilk turda çıktılar. Ve üçlü eleme oyunu oynayacak üç isim Duygu, Sefa ve Didem belirlenmiş oldu. Üçlü eleme oyununda ise Danilo Zanna'nın özel tarifi olan Balık Ekmek yemeğini yapmak için kolları sıvayan yarışmacılardan en kötü tabağı yapan isim Duygu oldu ve yarışmadan elenen isim oldu. Duygu akademisyenlik çağrısı gereği bir tercih yapmak zorunda kaldığını ve akademisyenliği seçtiğini belirtirken yemeği kasten kötü yaptığını ve elenmek istediğini belirtti. İşte o an yaşananlar.

Masterchef Türkiye 2020 70. Bölüm Kim Elendi?

Masterchef Türkiye 2020-5 Ekim Pazartesi Neler Yaşanacak?

Masterchef Türkiye 2020 'de 71. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda haftanın yeni takımlarını belirlemek için kaptanlık oyunu oynanacak mavi ve kırmızı takım yarışmacıları belirlenecek. Masterchef Türkiye'de takım kadroları nasıl olacak? Bunun cevabını yayın saatinde yazımızda bulacaksınız.

Masterchef Türkiye 2020 71. Bölüm Fragmanı.

Masterchef Türkiye 2020 5 Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Masterchef Türkiye 2020-72. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 118 kez görüntülendi.

masterchef türkiye 2020 kim kazandı
masterchef türkiye kim elendi
masterchef son bölüm izle
masterchef emir
masterchef wallison
masterchef yarışmacıları 2020
somer şef yemekleri

Dikkatinizi Çekebilir

25 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Göksu Ekinci      MENÜSÜ; Çorba: Yayla çorbası Ara sıcak: Fırında patates mücveri Salata: Mevsim salata Ana yemek:  Sebzeli et sote Pilav: Şehriyeli pirinç pilavı Tatlı: Revani ( dondurma eşiliğinde) PUANLAR: Uygar: 2 Nuray: 1 Ümit: 2 Asuman: 3 Seda Sayan İle Yemekteyiz Canlı Yay..
Devamı >>

06 Mart Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 02-06 Mart haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

6-10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Dilnaz Kanat Aslen Özbekistanlı olan Dilnaz hanım 31 yaşında 3 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Kayın validesiyle bir arada yaşayan Dilnaz eşi ve kayın validesine göre çok konuşkan bir yapıya sahip. En sevdiği işte ütü yapmak. Kayın valide Havva kanat 57 yaşında 3 çocuk annesi gel..
Devamı >>

5 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacıları Sultan Elibol kayınvalide Kezban Elibol Sultan 27 yaşında 5,5 yıllık evli 1 çocuk annesi.  Duygusal bir yapıya sahip.  Ve aslen Maraşlı.  Hamaratlığı ile bilinir. Kayınvalidesi Kezban hanım ise makyajsız gezmez sinirlenince trip atar. Sobasına tenceresine kadar  tokattan getire..
Devamı >>

11 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

36 yaşında  ev hanımı olan Asuman hanım  2 çocuk annesi.  Arkadaşlarının vasıtasıyla yarışmaya katılmış.   Elinin lezzetine pratikliğine güvenen yarışmacı birinci olmaya geldiğini söylüyor. MENÜ; Çorba: Ispanaklı yayla çorbası Arasıcak: Patatesli gül böreği Salata; Mevsim salata Ana yemek: Sebze sot..
Devamı >>

13 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın ikinci gün yarışmacısı bugün ekranlarda yerini alıyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta gelinler standart yemek olan Mumbar Dolması hazırlayacaklar. Her gelinin menüsüne ek olarak hazırlayacağı Mumbar Dolması bu sez..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?