Masterchef Türkiye 2020 72.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 72.Bölüm

6 Ekim 2020 - 01:20

Masterchef Türkiye 2020 72. Bölümü ile 6 Ekim günü ekranlarda olacak. Birbirinden farklı lezzetlerin gün yüzüne çıktığı programda kaptanlık yarışı belirlendi ve takımlar oluşturuldu. Kaptanlık yarışını kazanan isim bu hafta Esra oldu ve kendisine rakip olarak kırmızı takımın kaptanını Ebru olarak belirledi. Ardından kaptanlar arasında avantaj oyunu oynanması için kollar sıvandı. İki kaptanda avantajlı duruma geçebilmek için Levrek Buğulama tarifini hazırlamaya başladılar.

Oynanan oyun sonrası en güzel tarifi hazırlayan isim Ebru oldu ve takımını avantajlı konuma getirmiş oldu.

 

Yeni bir haftanın yaşandığı bu haftada yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Yayınlanan fragmanda bugün Masterchef Türkiye'de kırmızı takım oyuncularının mavi takımdaki Barbaros'u ağır eleştirdikleri görülüyor. Ayrıca bugün yayınlanacak bölümde Masterchef Türkiye 2020'de döner hazırlanacak. Yarışmacılar en iyi dönerlerini yapıp şeflerin karşısına çıkacaklar. İşte yayınlanan yeni bölüm tanıtımı.

Masterchef Türkiye 2020 72. Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye 2020 6Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

Bu içerik 144 kez görüntülendi.

masterchef türkiye 2020 kim kazandı
masterchef türkiye kim elendi
masterchef son bölüm izle
masterchef emir
masterchef wallison
masterchef yarışmacıları 2020
somer şef yemekleri

Dikkatinizi Çekebilir

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelece..
Devamı >>

27 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Asuman Akpınar Haftanın finalinde İstanbul'dan yarışmaya katılan 54 yaşındaki ticaret ile uğraşan Asuman hanım yarışacak. Yemek yapıp yedirmeyi çok seven asuman hanımın en büyük hobisi çeşit çeşit yemekler yapıp misafir ağırlamak. MENÜSÜ; Çorba: Sebze çorba Ara sıcak: Paçanga bör..
Devamı >>

30-3 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Fatma Sandık Fatma sandık 21 yaşında 5 aylık evli çiçeği burnunda gelin. Aslen Çanakkaleli olan Fatma hanım ailelerinden gizli bir şekilde evlenmişler. Eşini çok kıskandığı için çalışmasına izin vermiyor. Kayın valide Nalan hanım 48 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 2 ç..
Devamı >>

4 Mayıs-8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Ekranların sevilen yemek yarışması programı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yine dolu dolu geliyor. Geçtiğimiz hafta yarışmada yine hareketli dakikalar yaşanmıştı. Oy kavgalarının sürekli yaşandığı yarışmada verilen oyların tartışması hafta boyu sürdü. İlk haftadan düşük puanların çıkarılması üzerin..
Devamı >>

27-31 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyor. Programın sunuculuğunu S..
Devamı >>

12 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün ikinci gün yarışmacısı ekranlarda olacak. Önceki bölümde yarışan yarışmacı Ayşegül Rüzgar kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 20 puan alarak final gecesine doğru beklemeye koyuldu. Ayşegül hanım yaptığı yemekler ile ilgili ağır eleştiriler alırken p..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?