Masterchef Türkiye 2020 74.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 74.Bölüm

10 Ekim 2020 - 23:48

Masterchef Türkiye 2020'de eleme gecesinden bir önceki program yayınlandı. Yarışmacılar Masterchef Türkiye 74. Bölümde Adana'da maharetlerini gösterdiler. Yapılan yemekler sonrasında Adana'daki oyunu kazanan takım mavi takım oldu ve elemeye mavi takım yarışmacı göndermekten kendisini kurtardı. 

Kırmızı takımda ise bu hafta işler hiç iyi gitmiyor. Girdikleri bütün oyunlarda kaybeden kırmızı takım şuana dek 4 yarışmacıyı eleme potası listesine yazdırdı ve 5. yarışmacı bugün yine kırmızı takımdan olacak. Eleme potasına giden kırmızı takım yarışmacıları Serhat,Wallison, Tanya ve Berker oldu. Üç yarışmacıyı kesinleştiren kırmızı takım 5. yarışmacıyı seçmek için kolları sıvadı. Üç isimin yarıştığı eleme potasına girmeme mücadelesinde Eray, Ebru ve Sefa yarışıyor.

Şeflerin soğan ağırlıklı yemekler yapılması gerektiğini belitrmesi üzerine yarışmacılar soğan ana malzemeli çeşitli yemeklerle bugün Masterchef rüyasını devam ettirmek istiyorlar. En güzel tabağı yapan kim olacak? Masterchef Türkiye 2020'de bu gün kim kazandı? Bütün bu soruların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Masterceh Türkiye 2020 74. Bölümde eleme potasına giden 5. isim Sefa oldu.

Masterchef Türkiye 74.Bölüm Fragmanı

 

Masterchef Türkiye 2020 75. Bölüm Fragmanı 

Bu içerik 192 kez görüntülendi.

masterchef kim elendi
masterchef türkiye eleme gecesi
masterchef türkiye 2020 75.bölüm fragmanı
masterchef yemek tarifleri
somerşef yemek tarifleri
masterchef 10 ekim

Dikkatinizi Çekebilir

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası halen yayında olan nadir programlardan bir tanesi olan Zuhal Topal'la Sofrada yine her cuma olduğu gibi final günündeyiz. Pazartesi gününden itibaren kayınvalidelerin her hafta bzi alıştırdığı puanlamadaki adaletsiz tutumlarına bu haftada şahit olduk. Sadece i..
Devamı >>

23 Aralık Masterchef Türkiye'de Neler Yaşandı?

Masterchef Türkiye'de bu hafta final haftasına girildi. 4 yarışmacının kaldığı yarışmada geçen hafta elenen isim Batuhan oldu. Kalan 4 yarışmacı sırasıyla Güzide, Ekin, Alican ve Cemre olurken yarışmanın heyecanı giderek arttı. Yarışmacılar bu hafta son dörde kalmanın etkisiyle artık başka bir forma..
Devamı >>

Survivor 99. Bölüm Özeti-100.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 tüm heyecanıyla çeyrek finale hızla ilerliyor. Reyting rekorları kıran Survivor 2020 bu sene milyonlar tarafından kaçırılmadan seyrediliyor. Her hafta ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Dün önemli bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ve birseysel dokunulmazlık sembol..
Devamı >>

02 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Emine Aranmış Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Emine hanım 42 yaşında 21 yıllık evli bu hafta yarışan gelinlerden en kıdemli olanı. 3 tane evladı olan emine hanım elinin lezzetine ve tecrübesine çok güveniyor. Büyük ödülü İzmire götüreceğinden emin. Kayın valide Sabahat h..
Devamı >>

4 Mayıs-8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Ekranların sevilen yemek yarışması programı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yine dolu dolu geliyor. Geçtiğimiz hafta yarışmada yine hareketli dakikalar yaşanmıştı. Oy kavgalarının sürekli yaşandığı yarışmada verilen oyların tartışması hafta boyu sürdü. İlk haftadan düşük puanların çıkarılması üzerin..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?