Masterchef Türkiye 2020 75.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 75.Bölüm

11 Ekim 2020 - 22:46

Masterchef Türkiye 2020-75. Bölümde bugün eleme gecesi yarışması düzenlendi. Kırmızı takımdan altı oyuncunun yarıştığ bu günkü eleme gecesinde kırmızı takımdan bir kişinin bugün Masterchef rüyası son bulacak. Altı kişilk eleme yarışmasında bulunan isimler Berker, Wallison, Ebru,Tanya,Sefa ve  Serhat olarak belirlenmişti. Kırmızı takımda bir kişi sadece balkondan izleyebildi. Eray bir önceki bölümde dokunulmazlığı kazanarak geri kalan 6 arkadaşının elenmemek için ter dökmesini seyretmeye başladı.

Altılı eleme oyununda yarışmacılar yemeklerini tamamladılar ve kırmızı takımdan üç kişi eleme potasından kurtularak diğer yarışmacı arkadaşlarının yemeği yapmasını beklemeye koyuldular. Eleme potasından çıkan yarışmacılar sırasıyla Berker, Serhat ve Tanya olurken, eleme potasına giden ve bu hafta bir kişinin Masterchef'e veda edeceği takımda kalan isimler Wallison, Ebru ve Sefa oldu. Yarışmacılar bugün Somer Şef'in Tarifi olan Hamsi Kuşu yapacaklar. En iyi hamsi kuşu tarifini hazırlayan iki isim yarışmaya devam ederken en kötü tabağı çıkaran bir kişi bu gece Masterchef Türkiye 2020'ye veda edecek. Masterchef Türkiye Bu Hafta Kim Elendi? Bütün sorularularınızın cevabını yayın sırasında yazımızda bulacaksınız.

Masterchef Türkiye 2020'de bu hafta eleme gecesinde eleme potasından ilk çıkan isim yaptığı hamsi kuşu ile birinciliği alan Sefa oldu. Yarışmada eleme potasından kurtulan ikinci isim Ebru olurken, elenen isim bu hafta Wallison oldu.

Masterchef Türkiye 2020 Canlı İzlemek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz.

Masterchef Türkiye 76. Bölüm Fragmanı 

 

Bu içerik 135 kez görüntülendi.

masterchef kim elendi
masterchef türkiye eleme gecesi
masterchef türkiye 2020 71.bölüm fragmanı
masterchef yemek tarifleri
somerşef yemek tarifleri
masterchef canlı izle

Dikkatinizi Çekebilir

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelece..
Devamı >>

10 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Tekin Kayın valide Kadriye Tekin 28 yaşında olan Büşra hanım 8 yıllık evli bir çocuk annesi. Hırçın bir yapıya sahip olan Büşra hanım kin de tutuyor. aşırı güler güzlü olan Büşra hanım kızınca güler yüzlülüğünü kaybediyormuş. Kayın validesi 40 yıl Almanya'da yaşamış naif bir..
Devamı >>

13 Mayıs Gelinim Mutfakta

Ekranların en çok altın dağıtan programı Gelinim Mutfakta 3. gününde ekranlarda izleyicisi ile buluşuyor. Bir önceki bölümde kayınvalidelerin girişlerindeki farklılıklar seyircinin oldukça ilgisini çekmişti. Hüsniye hanım ve Nur hanımın birer çift olarak mutfağa girdiği yarışmada Hüsniye hanımın erk..
Devamı >>

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma haftanın finali bölümü ile ekranlara gelecek. Hafta içi her gün saat 13:45'te yayınlanan ve cuma günleri final bölümünde 5 bilezik ödülü veren yarışma programında bugün yine bir yarışmacı hafta boyunca topladığı en yüksek p..
Devamı >>

13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 9-13 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

23-27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 27 puan alarak büyük ödülün sahibi Merve hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?