Masterchef Türkiye 2020 76.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 76.Bölüm

12 Ekim 2020 - 18:35

Masterchef Türkiye 2020 76. Bölümü ile bu akşam ekranlarda yerini alıyor. Bir önceki 75. Bölümde eleme gecesi düzenlenmiş ve yarışmadan elenen isim Wallison olmuştu. Bu akşam yayınlanan bölümde artık yarışmacılar kaptanlık oyunu için ter döküyor. Masterchef Türkiye 76. Bölümde kalan yarışmacılar kaptanlığı alıp takımlarını kurmak içi mücadele ediyor. Mavi takımın kaptanının seçileceği bugün kazanan isim kırmızı takımın kaptanını kendisi belirleyecek. Genelde mav takım kaptanı olan isim programda kırmızı takımın başına zayıf gördüğü isimi geçirerek takımını eleme potasına götürmemeye çalışıyor. Bakalım bugün Masterchef Türkiye'de mavi takım kaptanı kim olacak? Masterchef Türkiye'de bugün kim kazandı? Bütün bu sorularınızın cevabını yayın saatinde yazımızda bulacaksınız.

 Bugün Masterchef Türkiye'de mavi takıma kaptan olan isim şeflerin en beğendiği tabağı hazırlayan Uğur oldu. Uğur kırmızı takımın başına bir kaptan belirleyecek. Uğur'un belirlediği isim bugün Sefa oldu. Sefa kırmızı takımın başına geçti ve sırasıyla takım kaptanları, takım arkadaşlarını belirleyecek. Bu duruma göre takımlar sırası ile şu şekilde oluşturuldu.

Mavi Takım

Uğur

Furkan

Esra

Emir

Berker

Tanya

Ebru

Kırmızı Takım

Sefa

Serhat

Barbaros

Eray

Özgül

Ayyüce

Didem

Masterchef Türkiye 77. Bölüm Fragmanı

 

 

Masterchef Türkiye 2020 12 Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Masterchef Türkiye 2020 Canlı İzlemek İçin Aşağıdaki TV8 Canlı izle Linke Tıklayabilirsiniz.

 

Bu içerik 94 kez görüntülendi.

masterchef kim elendi
masterchef türkiye eleme gecesi
masterchef türkiye 2020 71.bölüm fragmanı
masterchef yemek tarifleri
somerşef yemek tarifleri
masterchef canlı izle

Dikkatinizi Çekebilir

14 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Neslin Arslan Haftanın ikinci günü yarışacak olan neslin hanım 28 yaşında 3 yıllık evli ve bir tane çocuğu var. Aslen adanalı. Çok iddialı olan Neslihan hanım büyük ödüle şimdiden göz koymuş. Kayın valide Necmiye hanım aslen Balıkesirli. Eleştiri yapmayı çok seven kayın valide bu ..
Devamı >>

18 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Leyla Duman 33 yaşında Kırşehirli Leyla duman özel bir şirkette  finans müdürü. Arkadaşları elinin lezzetine güvendiği için adına başvuru yapmışlar. Boş zamanlarında gastronomi araştırması yapan Leyla hanım yemekleri çok iyi bildiğim için her şeye eleştiri yaparım diyor. Leyla ha..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 23.Bölüm Fragmanı

Masterchef Türkiye heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. İlk 8 kişilik takımın belirlenmesinden sonra ikinci sekizin belirlenmesi durmaksızın devam ediyor. Bir önce bölümde ikinci sekizin ilk yarımacısı Barbaros olmuştu. Barbaros yaptığı yemekle şeflerden büyük övgü alırken teknik bakımdan ve lezzet..
Devamı >>

5 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. Gün Yarışmacısı Mustafa Karakuş Mustafa Karakuş 24 yaşında mesleği aşçı olan Mustafa bey bu yüzden yarışmaya katıldığını söylüyor. Ustalığına güvenen ve hünerlerini göstereceğinden emin olan Mustafa bey diğer yarışmacı arkadaşların işi zor diyerek ten yarışmayı kazanacağından emin. Eleştirilere k..
Devamı >>

04 Mart Zuhal Topalla Sofrada

      3.Gün Yarışmacıları Özlem Halıcıoğlu Ve Halide Halıcıoğlu Özlem hanım 32 yaşında 8 yıllık evli ver bir çocuk annesi. Aslen Yugoslav göçmeni olan Özlem Hanım mutfakta marifetli olduğunu iddia ediyor. Kayınvalide Halide Hanım ise mahalleli tarafından çok sevilmesiyle ön plana çıkıyor. Yeme..
Devamı >>

09 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

4.Gün Yarışmacısı Pınar Tarakçı Haftanın dördüncü günü yarışan pınar hanım 35 yaşında 14 yıllık evli 2 tane evlada sahip. Hayatta hırslı bir yapıya sahip olan Pınar hanım tuttuğunu koparan birisi. Büyük ödülü gözüne kestirmiş kimseye bırakmam diyor. Kayın valide Zöhre tarakçı aslen Erzincanlı eşi m..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?