Masterchef Türkiye 2020 76.Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 76.Bölüm

12 Ekim 2020 - 18:35

Masterchef Türkiye 2020 76. Bölümü ile bu akşam ekranlarda yerini alıyor. Bir önceki 75. Bölümde eleme gecesi düzenlenmiş ve yarışmadan elenen isim Wallison olmuştu. Bu akşam yayınlanan bölümde artık yarışmacılar kaptanlık oyunu için ter döküyor. Masterchef Türkiye 76. Bölümde kalan yarışmacılar kaptanlığı alıp takımlarını kurmak içi mücadele ediyor. Mavi takımın kaptanının seçileceği bugün kazanan isim kırmızı takımın kaptanını kendisi belirleyecek. Genelde mav takım kaptanı olan isim programda kırmızı takımın başına zayıf gördüğü isimi geçirerek takımını eleme potasına götürmemeye çalışıyor. Bakalım bugün Masterchef Türkiye'de mavi takım kaptanı kim olacak? Masterchef Türkiye'de bugün kim kazandı? Bütün bu sorularınızın cevabını yayın saatinde yazımızda bulacaksınız.

 Bugün Masterchef Türkiye'de mavi takıma kaptan olan isim şeflerin en beğendiği tabağı hazırlayan Uğur oldu. Uğur kırmızı takımın başına bir kaptan belirleyecek. Uğur'un belirlediği isim bugün Sefa oldu. Sefa kırmızı takımın başına geçti ve sırasıyla takım kaptanları, takım arkadaşlarını belirleyecek. Bu duruma göre takımlar sırası ile şu şekilde oluşturuldu.

Mavi Takım

Uğur

Furkan

Esra

Emir

Berker

Tanya

Ebru

Kırmızı Takım

Sefa

Serhat

Barbaros

Eray

Özgül

Ayyüce

Didem

Masterchef Türkiye 77. Bölüm Fragmanı

 

 

Masterchef Türkiye 2020 12 Ekim saat 20.00'da  Tv8'de yayınlanacak son bölümünü full ve tek parça halinde izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.

 

Masterchef Türkiye 2020 Canlı İzlemek İçin Aşağıdaki TV8 Canlı izle Linke Tıklayabilirsiniz.

 

Bu içerik 260 kez görüntülendi.

masterchef kim elendi
masterchef türkiye eleme gecesi
masterchef türkiye 2020 71.bölüm fragmanı
masterchef yemek tarifleri
somerşef yemek tarifleri
masterchef canlı izle

Dikkatinizi Çekebilir

12 Haziran Cuma BİM Aktüel Ürünler

Bim 12 haziran aktüel kataloğunda sizleri birbirinden özel fırsatlar bekliyor. Giyim de ve ayakkabılarda indirimli ürünler favori olabilir. Uygun fiyatlı bavullar dikkat çekiyor. Bavullar reyonlardan hemen tükenebilir. Bu sayfada ise mutfak ürünleri dikkat çekiyor. Porselenler ve servis takımla..
Devamı >>

13 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

04 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      3.Gün Yarışmacısı-Nejla Özdemir Nejla hanım 34 yaşında ve ikiz kız çocuklarına sahip. Bulgaristan göçmeni olan Nejla hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Boş zamanlarında daha çok kızlarıyla vakit geçiren Nejla hanım kızlarıyla çeşitli aktiviteler yapmaya bayılıyor. Eleştirilere açık ..
Devamı >>

Gabriele Sponza Kimdir?

Gabriele Sponza 1982 İzmir doğumludur. Adı yanıltsa da, izmirli eski bir aileden gelen türk aşçıdır. Gabriele Sponza Amerika Birleşik Devletleri'nde Johnson&Wales Üniversitesi Mutfak Sanatları bölümünde eğitim aldı. Profesyonel aşçılık hayatına Fransa'nın Tremolat ve Marsilya bölgelerindeki 3 Michel..
Devamı >>

Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez de..
Devamı >>

14 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında yepyeni heyecanlı dakikalar bizi bekliyor. Yarışmanın 4. gününde heyecan yine dorukta. Geçirdiğimiz üç gün boyunca kayınvalide ve gelinlerin atışmaları bir tülü bitmek bilmedi. Bu haftanın ilk gün yarışmacısı olan Ayşegül hanımın kayınvalidesi Figen hanım kendi gün..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?