Masterchef Türkiye 2020 85. Bölüm

Masterchef Türkiye 2020 85. Bölüm

25 Ekim 2020 - 23:12

Tv8 kanalının reytinglerde birinci olan programı Masterchef Türkiye'de eleme gecesi yayınlanıyor. Her hafta bir kişinin veda ettiğ yarışmada bugün hangi yarışmacı veda edecek?

 

Haftanın her günü takımlar eleme potasına gitmemek için kıyasıya mücadele içerisindeler.  Pazar günleri eleme yemeklerinin yapıldığı programda 6 kişilik eleme oyuncuları oluşturuldu. Oluşturulan eleme takımında 4 adet kırmızı takım oyuncusu yer alırken 2 adette mavi takım oyuncusu yer almıştı. Kırmızı takımdan Berker, Sefa, Tanya ve Emir yer alırken mavi takımdan ise Uğur ve Esra eleme potasının yolunu tutmuştu. Bugün yapılan ilk altılı oyunda Emir, Esra ve Sefa yaptıkları yemekler ile eleme potasından kendilerini kurtardılar. Üçlü eleme oyunu için ise Tanya, Uğur ve Berker oyunlarını oynamaya başladılar. Yapılan yemekler sonucunda bu hafta Masterchef Türkiye'ye kim veda edecek? Yayın saatinde göreceğiz.

Masterchef Türkiye 2020 de bugün eleme potasından çıkan bir diğer isim Uğur oldu. Uğur üçlü eleme yarışmasından 1. olarak Masterchef Türkiye 2020 rüyasına devam edecek. Geriye eleme potasında Tanya ve Berker kaldı. Yarışmaya bu gece iki isimden bir tanesi veda edecek. Masterchef Türkiye 2020 rüyası bitecek ve yarışmaya veda edecek olan isim kim olacak?

Bu içerik 117 kez görüntülendi.

masterchef kim elendi
masterchef türkiye eleme gecesi
masterchef türkiye 2020 71.bölüm fragmanı
masterchef yemek tarifleri
somerşef yemek tarifleri

Dikkatinizi Çekebilir

7 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününe gelindi. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca gelin ve kayınvalideler arasında oldukça enteresan tartışmalara şahit olmuştuk. Yarışmada ikinci gün yarışan gelin Elif Bilgili'nin kayınvalidesi Güleser Bilgili'nin yarışmada sabote nitelikleri..
Devamı >>

01 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

3. Gün Yarışmacısı Gül Zade Şentürk 1 ocakta yeni yılın ilk günü haftanın üçüncü günü yarışacak olan Gül zade hanım 30 yaşında 5 yıllık evli 2 çocuk annesi. Gül Zade hanım tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diyerek çok tatlı dilli ve merhametli olmayı çabalıyor. Kayın valide Meliha Şentürk konuşur..
Devamı >>

4 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Buse 27 yaşında 9 yıllık evli 3 çocuk annesi. Aslen İzmirli.  Kıskanç bir yapıya sahip. Hamarat ve takıntılı bitmez sakarlığı. Kayınvalide ise rahat mı rahat ondan sorulur gezmek tozmak. Gezmeyi sever. Dobracı. yalandan haz etmez.  Bu ikili mutfağa giriyor ödül İzmir'e mi gidiyor Menüsü; Çorba: Şehr..
Devamı >>

20 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir? 1..
Devamı >>

13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 9-13 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

28 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Emin Bozdemir Haftanın ikinci gün yarışmacısı olan Emin bey 27 yaşında muhasebeci. Çorludan yarışmaya katılıyor ve evli. yarışmaya katılmayı çok isteyen Emin bey rakiplerine yemek yapmayı, nasıl servis yapılır göstermeye geliyor. MENÜSÜ; Çorba: Kremalı mantar çorbası Ara sıcak: ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?