6 Mayıs 2020 Çarşamba İftar Menüsü

6 Mayıs 2020 Çarşamba İftar Menüsü 19 Nisan 2020 tarihinde yayınlanmıştır.

Annelerimizin ellerinden zaman zaman severek yediğimiz Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası ile başlangıcını yaptığımız Ramazanın 13. iftar menüsünde yine harika yemek tarifleri sizleri bekliyor. Ana yemek olarak gayet basit ve sizi çok az yoracak bir yemek seçiminde bulunduk. Tavuk fajita yapımı kısa süren lezzetli bir tarif olarak ön plana çıkıyor. Pilav tercihindede sevdiğimiz sebzelerden olan patlıcanı tercih ettik. Patlıcanı okadar seviyoruzki gerek salatasında, gerek kızartmasında gerekse pilavına kadar her şeyini yapıyoruz. Yemeklerimizi yedikten sonra tatlımıza geçtiğimizdede tatlı krizine girenlerin bayılarak yediği izmir bomba tarifini sizler için hazırladık.

Afiyet olsun

Menü İçeriği

Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası Çorbalar

6 kişi

15 dk.

25 dk.

Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası nasıl yapılır ? Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası En lezzetli yemek tarifleri, Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası pratik tarifi Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası yapılışı Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası için gerekli malzemeler. Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası sulu köfte ile benzerlik gösteren harika bir ç..
Yoğurtlu Misket Köfte Çorbası Nasıl Yapılır?

Tavuk Fajita Ana Yemek

2 kişi

20 dk.

35 dk.

Tavuk Fajita . Tavuk Fajıta tarifi . Tavuk Fajıta nasıl hazırlanır . Tavuk fajita için gerekli malzemeler . Tavuk sevenler özellikle et yiyemeyenler için dahası sürekli dışardan tavuklu yiyecek siparişi verip hijyenik bulmayanlar için iştah kabartan bu oldukça lezzetli tarif ile karşınızdayız . İspanyolca'da "etin en g..
Tavuk Fajita Nasıl Yapılır?

Patlıcanlı Soğanlı Pilav Pilav

8 kişi

20 dk.

35 dk.

Patlıcanlı Soğanlı Pilav . Patlıcanlı soğanlı pilav tarifi . patlıcanlı soğanlı pilav için gerekli malzemeler . patlıcanlı soğanlı pilav nasıl hazırlanır . Patlıcanın yemeklerimize şıklık ve lezzet katmak yanında sağlık açısından faydalarına bakarsak Patlıcanın vitamin ve mineral içeriği oldukça geniş olduğunu  C vitam..
Patlıcanlı Soğanlı Pilav Nasıl Yapılır?

İzmir Bomba Tatlılar

8 kişi

25 dk.

35 dk.

İzmir Bomba . İzmir bomba tarifi . İzmir bomba için gerekli malzemeler . İzmir bomba nasıl hazırlanır . Son zamanlarda ismini sosyal medyada sıkça duyuran ismi gibi anlamlı ve lezzetli çikolata severler için pahabiçilmez bir lezzet olan izmir bomba tarifi ile sizlerleyiz . Yapımının kolay olması da en güzel tarafı...Ya..
İzmir Bomba Nasıl Yapılır?

Bunları Denediniz mi?