Arda'nın Ramazan Mutfağı 24 Nisan 2020

Arda'nın Ramazan Mutfağı 24 Nisan 2020 24 Nisan 2020 tarihinde yayınlanmıştır.

Her yıl olduğu gibi bu Ramazan da Arda'nın Mutfağı televizyon ekranlarında. Ramazanın 1. gününden itibaren Pazar günleri hariç hergün 13:00'da Kanal D ekranlarında olacak program birbirinden lezzetli yemekleri ile seyiricisiyle buluşacak.

Arda'nın Mutfağı'nın menüsünde bugün başlangıç olarak mahluta çorbası ile giriş yapıldı. Ana menü olarak bir tavuk sarma yemeği olan biraz zahmetli bir yemek piliç topkapı tercih edildi. Tatlı olarak bugünkü seçimini Arda höşmerim tatlısından yana kullandı.

Menü İçeriği

Mahluta Çorbası Çorbalar

4 kişi

10 dk.

30 dk.

Mahluta Çorbası. Mahluta Çorbası Tarifi. Mahluta Çorbası Nasıl Yapılır? Mahluta Çorbası Yapmak İçin Gereken Malzemeler Neler? Mahluta Çorbası Tarifinin Püf Noktaları Neler? Yemekleriyle en meşhur illerimiz arasında olan Antakya’ nın en popüler çorbalarından biri olan mahluta çorbası ile mutfaklarınıza misafir oluyoruz..
Mahluta Çorbası Nasıl Yapılır?

Piliç Topkapı Ana Yemek

4 kişi

20 dk.

30 dk.

Piliç Topkapı. Piliç Topkapı Tarifi. Piliç Topkapı Nasıl Yapılır? Piliç Topkapı Yapabilmek İçin Gereken Malzemeler Neler? Piliç Topkapı Tarifinin Püf Noktaları Neler? Bu nefis ve özel tarif görüntüsünün şıklığı ile tam da misafirlerinizin ağzına layık bir yemek olduğuna eminiz. Piliç topkapı tavuk ile pirinç’ in bir a..
Piliç Topkapı Nasıl Yapılır?

Höşmerim Tatlısı (Konya Usulü) Tatlılar

6 kişi

20 dk.

30 dk.

Höşmerim tatlısı tarifi. Höşmerim tatlısı nasıl yapılır? Höşmerim tatlısı malzemeleri nelerdir? Höşmerim tatlısı püf noktası nedir? Höşmerim tatlısı deyince aklınıza hemen Balıkesir tarafında yapılan tatlı gelir ama bizim bu yapacağımız Konya usulü Konya'ya özgü vazgeçilmez bir lezzet. Görüntü itibariyle un helvasına b..
Höşmerim Tatlısı (Konya Usulü) Nasıl Yapılır?

Bunları Denediniz mi?