Survivor 100. Bölüm Özeti-101.Bölüm Fragmanı

Survivor 100. Bölüm Özeti-101.Bölüm Fragmanı

7 Haziran 2020 - 22:16

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün önemli bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Ve kazanan Ünlüler oldu. Eleme potasına Gönüllülerden bir kişi girdi. Cemalcan takım kaptanı olduğu için, kendi isminin yazılmasını istedi. Böylelikle birinci eleme adayı Cemalcan olmuş oldu. Bugün de önemli bir ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Gönüllüler de Ünlülerde büyük bir efor sarfetti. Evrim bu oyunda da adından söz ettirdi. Gönüllüler yarışmada bütün performanslarını ortaya koydu ve sayı olarak önde ilerlemeyi başardılar. Sercan ve Yasin arasında bazı tartışmalar yaşandı. İki takımda birbirleri ile muhattap olmama kararı aldı.

Heyecanlı ve önemli bir dokunulmazlık oyununun ardından mükemmel bir performansla oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Bu akşam konseyde de Ünlülerden bir eleme adayı çıktı. İkinci eleme adayı çıkan isim Barış oldu.  

Survivor 2020 101. Bölüm Fragmanı- 8 Haziran Pazartesi 

 

Bu içerik 1552 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 100.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

20-24 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Güllü Akdoğan Haftanın ilk yarışmacısı olan Güllü Akdoğan 41 yaşında. Aslen Kahramanmaraşlı olan güllü hanımın sekiz kardeşi var. Üç tane evlat sahibi olan Güllü hanım elinin lezzetine oldukça güveniyor. Kayın valide Fatma Kara aslen Kahramanmaraşlı 63 yaşında. 5 erkek  3 kız olm..
Devamı >>

28 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Nurhan Odabaşı 46 yaşında ev hanımı ve Kayserili. bu yarışmaya eğlenmek için insanlar yaptığım yemekleri insanlar tatsın birlikte paylaşalım diye katıldığını söylüyor. saygı çerçevesinde olan tüm eleştirilere açık olan yarışmacımız kendisine güveniyor. Nurhan Odabaşının Yemekteyiz Menüsü Çorba : Og..
Devamı >>

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Betül Aslantaş 34 yaşında olan  Betül Aslantaş  2 çocuk sahibi. Kendine çok güvenen yarışmacı mutfakla arasının çok iyi olduğunu söylüyor. Rakiplerim kim bilmiyorum ama onlara gerçek yemek nasıl yapılır göstermeye geldim damak tadım çok gelişmiştir rakiplerim benden korksun diyor..
Devamı >>

03 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 30-03  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Ayşe Sabah Ev hanımı olan Ayşe hanım kendine güveni sonsuz en lezzetli yemekleri yapacağından emin olan Ayşe hanım yarışmayı sevdiği için katılmak istemiş. Yemekleri yapamazlarsa benden korksunlar diyor. MENÜ; Çorba: Tutmaç çorbası Ara sıcak: Ispanaklı börek  Ana yemek: Bonfile sa..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?