Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

11 Haziran 2020 - 22:56

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez değişti ve izleyiciler eni takımların, anlaşıp anlaşamayacağını çok merak ediyor. Dün ki kaptanlık oyununda iki kaptan seçilmişti ve bu kişiler Cemalcan ve Ardahan olmuştu. Otomatikman Cemalcan ve Ardahan birbirinden ayrılmış oldular. Bakalım bugün yeni takımların ilk oyununda neler yaşanacak ?


Bugün survivor'da harika bir ödül oyunu oynandı. Bol heyecanlı parkurda önemli bir erzak oyunu oynanıyor. Her iki takımda bu maçı oldukça hırsla oynadı. Kırmızı takım performans ve sayı olarak önde ilerlemeyi başardılar. Kırmızı takımda özellikle Barış 4'te 3 performansla harika bir oyun oynadı. Kazanan takım 10-4'lük skorla kırmızı takım oldu. Ve kırmızı takım erzak ödülünü kazandı. Ödül oyunundan sonra Anlat Bakalım oyunu oynandı, oyunun ödülü ise havuçlu kekti. Bu oyunu kazanan takımda Mavi takım oldu.

Survivor 105. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 392 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 104.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

02 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Emine Aranmış Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Emine hanım 42 yaşında 21 yıllık evli bu hafta yarışan gelinlerden en kıdemli olanı. 3 tane evladı olan emine hanım elinin lezzetine ve tecrübesine çok güveniyor. Büyük ödülü İzmire götüreceğinden emin. Kayın valide Sabahat h..
Devamı >>

23 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

4.Gün Yarışmacıları- Büşra Kara ve Yeter Kara Büşra hanım 26 yaşında 6 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Tokatlı olan yarışmacı heyecanlı ve çok azimli. Kayınvalidesi Yeter hanım ise aslen Sivaslı. Yarışmanın en genç kayınvalidesi olan ve 22 yıl aşçılık yapan Yeter hanım tecrübesini aktardığı geli..
Devamı >>

26 Kasım MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu oynayan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları Gaziantep'e konuk oldular ve harika yemeklerle konukları etkilemeye çalıştılar. Gaziantep yöresinin akıllara kazınan yemeklerini en iyi pişiren takım bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazandı. Peki, M..
Devamı >>

26 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz 26 Kasım Salı günü yarışan Bekir Çetinkaya kimdir? Bekir Çetinkaya Seda Sayan ile Yemekteyiz yarışmasına hangi menü ile katıldı ve kaç puan aldı? Tüm bu soruların cevabı haberimizde… Bekir Çetinkaya  22 yaşında yarışmaya Karabükten katılıyor. Drama eğitmeni olan Bekir bey yemek yapmayı ve..
Devamı >>

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

Survivor 108. Bölüm Özeti-109.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün dokunulmazlık oyunundan sonra bugün i..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?