Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

Survivor 104. Bölüm Özeti-105.Bölüm Fragmanı

11 Haziran 2020 - 22:56

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez değişti ve izleyiciler eni takımların, anlaşıp anlaşamayacağını çok merak ediyor. Dün ki kaptanlık oyununda iki kaptan seçilmişti ve bu kişiler Cemalcan ve Ardahan olmuştu. Otomatikman Cemalcan ve Ardahan birbirinden ayrılmış oldular. Bakalım bugün yeni takımların ilk oyununda neler yaşanacak ?


Bugün survivor'da harika bir ödül oyunu oynandı. Bol heyecanlı parkurda önemli bir erzak oyunu oynanıyor. Her iki takımda bu maçı oldukça hırsla oynadı. Kırmızı takım performans ve sayı olarak önde ilerlemeyi başardılar. Kırmızı takımda özellikle Barış 4'te 3 performansla harika bir oyun oynadı. Kazanan takım 10-4'lük skorla kırmızı takım oldu. Ve kırmızı takım erzak ödülünü kazandı. Ödül oyunundan sonra Anlat Bakalım oyunu oynandı, oyunun ödülü ise havuçlu kekti. Bu oyunu kazanan takımda Mavi takım oldu.

Survivor 105. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 240 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 104.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

27 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal'la sofrada programının 3. gün yarışmacıları gelin Çağla Mersinli ve kayınvalidesi Havva Mersinli.  Çağla Mersinli 29 yaşında iki çocuk annesi ve 8 yıllık evli. İnatçı dişli ve sinirli olması ile yarışmada dikkat çekmekte. Kayınvalide Havva hanım lokmasıyla meşhur o..
Devamı >>

03 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 30-03  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

27 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Seda Sayan'ın sunduğu yemekteyiz programının 3. gün yarışmacısı Vahide  Behşayeşizade.  Vahide Behşayeşizade hanım 28 yaşında aslen İranlı olup İstanbul'da yaşıyor. Ev hanımı ve 6 yaşında bir oğlu vardır.  Daha önceden de yemekteyiz izleyicisi olan vahide hanım yemeklerine çok güveniyor ve yemek nas..
Devamı >>

26 Kasım MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu oynayan mavi ve kırmızı takım yarışmacıları Gaziantep'e konuk oldular ve harika yemeklerle konukları etkilemeye çalıştılar. Gaziantep yöresinin akıllara kazınan yemeklerini en iyi pişiren takım bu haftanın ilk dokunulmazlığını kazandı. Peki, M..
Devamı >>

26 Kasım 2019 Zuhal Topal'la Sofrada

Selman Karacak 33 yaşında ve iki çocuk annesi, ailenin hijyen takıntılı temizlik hastası gelini olmakla ön plana çıkıyor. Kayınvalide Müjgan Karacak ise ailenin bel kemiği konumunda dans edip rap müziği söylemesi dikkat çeken özellikleri arasında yerini almakta. Yarışmada büyük ödülü alacaklarına so..
Devamı >>

2 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Esenyurt oturan zümrüt hanım 28 yaşında ev hanımı. Boş vakitlerinde yemek yapmayı çok seven zümrüt hanım elinin lezzetine güveniyor. Eleştirilere açık olan zümrüt hanım gerektiği yerde cevabını vereceğini söylüyor. Cumayı beklemeye gerek yok birini benim diyor. Menüsü; Çorba: yayla çorbası Ara Sıca..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?