Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

12 Haziran 2020 - 22:59

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez değişti ve izleyiciler eni takımların, anlaşıp anlaşamayacağını çok merak ediyor. Dün ki erzak oyununu 10-4'lük skorla kırmızı takım kazanmıştı.

Bugünde önemli bir ödül oyunu oynandı ve her iki takımda canını dişlerine takarak yarıştılar. Maç sırasında sayı alamadığı için oldukça demoralize olan bir Nisa izledik. Oyunun başından sonuna kadar ağladı. Yasin ve Berkan tartışması izledik. Yasin yine laf atarak üste çıkmaya çalıştı. Uzun bir mücadelenin ardından kazanan takım 10-4'lük skorla mavi takım oldu. Barış bugün ki oyunda neredeyse 4-3'lük bir performans sergiledi. Mavi takımda ise Ardahan harika bir performans sergiledi.

Survivor'da ilk defa Bil Bakalım oyunu oynandı. Nisanın Anlat Bakalım oyunda Türkçe kelime haznesi yetersiz olduğu için, Murat Bil bakalım oyununun tam da Nisaya göre olduğunu düşünüyor. Farklı sorular sorularak yarışmacılar rakamlarla cevap yürütmeye çalıştılar. Birbirinden eğlenceli sorular ve tahminlerle Survivor'da bu oyunda çok tutacak gibi gözüküyor.

Survivor 106. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 595 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 104.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirciyi oldukça güldürmüştü. Neşeli oluşu ile ön plana çıkan kayınvalide Halime Boztoprak internette aratılmaya başlandı. Aksaraylı olan kayınvalide kendin..
Devamı >>

25 Kasım Masterchef Kaptanlık Yarışmasını Kim Kazandı?

Geçen haftaki masterchef eleme gecesinde beklenmedik bir yarışmacının elenmesi ile masterchefte sonlara doğru giderken yarışma iyice kızışma noktasına geldi. Geçen hafta yarışmadan elenen isim Suna oldu. Eleme gecesinde yarışan diğer yarışmacılar Kıvanç,Yasin ve Batuhan arasından elenen Suna Aydın i..
Devamı >>

15 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışmanın kazananı belli olacak. Programda geçtiğimiz dört gün boyunca birbirinden lezzetli yemekler yapıldı. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası çekimlere ara vermeden devam edebilen programlar arasında yer alan yarışma programı yarışmacıların evlerinde çekilmiyo..
Devamı >>

16-20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı TV 8 de yayınlanan  yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Bu haftanın yarışmacıları kendilerinden çok emin hepsi büyük ödülün sahibi olmak için canla başta yarışacaklar. Birbirinden iddialı olan yarışmacılar için bu hafta nasıl..
Devamı >>

11 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

3. Gün Yarışmacısı Özde Kaya Kayınvalide Necla Kaya 25 yaşında 1.5 yıllık evli olan Özde hanım aslen Sivaslı ve Sivas gelini. Kayın validesi ile arası çekişmeli. Kayın validesi Necla hanım aslen Ankaralı babası kebapçı olan Necla hanım gelinine çok güveniyor. MENÜ; Çorba Balık çorbası Arasıcak: Öll..
Devamı >>

21 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Arda'nın Ramazan Mutfağı 21 Mayıs Perşembe gününde yine bizleri dolu dolu bir menü bekliyor. Bir önceki gün Konya yöresine özgü kuru bamya çorbasıyla harika bir menü hazırlayan Arda Türkmen bugün bizlere basit bir menü tarifi verecek. Başlangıç olarak çorba tarifi vermeyen Arda Türkmen bugün başlang..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?