Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

12 Haziran 2020 - 22:59

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez değişti ve izleyiciler eni takımların, anlaşıp anlaşamayacağını çok merak ediyor. Dün ki erzak oyununu 10-4'lük skorla kırmızı takım kazanmıştı.

Bugünde önemli bir ödül oyunu oynandı ve her iki takımda canını dişlerine takarak yarıştılar. Maç sırasında sayı alamadığı için oldukça demoralize olan bir Nisa izledik. Oyunun başından sonuna kadar ağladı. Yasin ve Berkan tartışması izledik. Yasin yine laf atarak üste çıkmaya çalıştı. Uzun bir mücadelenin ardından kazanan takım 10-4'lük skorla mavi takım oldu. Barış bugün ki oyunda neredeyse 4-3'lük bir performans sergiledi. Mavi takımda ise Ardahan harika bir performans sergiledi.

Survivor'da ilk defa Bil Bakalım oyunu oynandı. Nisanın Anlat Bakalım oyunda Türkçe kelime haznesi yetersiz olduğu için, Murat Bil bakalım oyununun tam da Nisaya göre olduğunu düşünüyor. Farklı sorular sorularak yarışmacılar rakamlarla cevap yürütmeye çalıştılar. Birbirinden eğlenceli sorular ve tahminlerle Survivor'da bu oyunda çok tutacak gibi gözüküyor.

Survivor 106. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 742 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 104.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

9-13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 36 puan alarak büyük ödülün sahibi Sultan hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu..
Devamı >>

13 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

19 Mayıs Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta 527. Bölümü ile bugün izleyicisi ile buluşuyor. Dünkü bölümde yarışan yarışmacılar yemeklerini yapıp kayınvalidelerin oylarına sunmuşlardı. Oylama sonucuna göre günün birincisi yarışmaya yeni katılan Dilek hanım olurken günün sonun..
Devamı >>

18 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Leyla Duman 33 yaşında Kırşehirli Leyla duman özel bir şirkette  finans müdürü. Arkadaşları elinin lezzetine güvendiği için adına başvuru yapmışlar. Boş zamanlarında gastronomi araştırması yapan Leyla hanım yemekleri çok iyi bildiğim için her şeye eleştiri yaparım diyor. Leyla ha..
Devamı >>

Survivor 90.Bölüm Fragmanı

Tv8 kanalının en önemli projelerinden bir tanesi olan Survivor 2020 bu sezon oldukça ilgi görüyor. Bu sezon rekor denemesinin yapıldığı ve instagram da aynı anda 3 milyon kişinin aynı anda canlı olarak izlediği program bir Dünya rekoru kırmıştı. Reytingleri alt üst eden program ülkemizde yaşanan vir..
Devamı >>

15 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ramazanın 22. gününde artık bayrama çok az bir gün kalmış durumda. Ramazan ayı boyunca bizlere verdiği enfes tarifler ile seyircinin gönlünde taht kuran Arda Türkmen 45. Ardanın Ramazan Mutfağı ile ekranlarda olacaK. Saat 13:00' da Kanal D ekranlarında olacak program bu haftaki son iki yayınını yapı..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?