Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

13 Haziran 2020 - 22:52

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün ödül oyunundan sonra bugün yeni takımların ilk dokunulmazlık oyunu oynandı.

Adrenalinli geçen oyun izleyicilerin adeta nefesini kesti. Oyunun başlarında harika bir performans sergileyen Mavi takım, neredeyse 4-5 fark önde gittiler. Elif parkurda havuza atlarken boynunu incitti ve hastaneye kaldırıldı. Takım arkadaşları ve Kırmızı takımın enerjisinin düşmesine neden oldu. Kırmızı takım da ise Nisa'nın parkurda yüksekten düşmesi herkesi oldukça korkuttu. Neyse ki dr. Metin Kuş tarafından hiç birşeyi olmadığı açıklandı. Özellikle Cemalcan bu olay karşısında göz yaşlarını tutamadı ve çok korktu. Büyük bir farkı kapatan ve oyunu kazanan takım Kırmızı takım oldu. Hem ödülü hem de dokunulmazlığı kazandılar. Akşam konseyde ise oyun anında yaşananlar konuşuldu. Evrim eleme adayı çıktı.

Survivor 107. Bölüm Fragmanı

Bu içerik 234 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 106.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

25 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Göksu Ekinci      MENÜSÜ; Çorba: Yayla çorbası Ara sıcak: Fırında patates mücveri Salata: Mevsim salata Ana yemek:  Sebzeli et sote Pilav: Şehriyeli pirinç pilavı Tatlı: Revani ( dondurma eşiliğinde) PUANLAR: Uygar: 2 Nuray: 1 Ümit: 2 Asuman: 3 Seda Sayan İle Yemekteyiz Canlı Yay..
Devamı >>

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

28 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

Nurhan Odabaşı 46 yaşında ev hanımı ve Kayserili. bu yarışmaya eğlenmek için insanlar yaptığım yemekleri insanlar tatsın birlikte paylaşalım diye katıldığını söylüyor. saygı çerçevesinde olan tüm eleştirilere açık olan yarışmacımız kendisine güveniyor. Nurhan Odabaşının Yemekteyiz Menüsü Çorba : Og..
Devamı >>

05 Mart Zuhal Topalla Sofrada

      4.Gün Yarışmacıları- Seda Nur Karataş Ve Aysun Kamber Seda hanım 25 yaşında 2 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Seda hanım lafını esirgemeyen dobralığı ile ön plana çıkıyor. Kayınalide Aysun hanım yarışmada ki en genç kayınvalide olarak dikkat çekiyor. Kendilerinden emin olan gelin ve kay..
Devamı >>

18 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında yeni bir hafta başlıyor. Ramazan Ayı'nın ikinci haftası çekimleriyle ekranlarda olacak olan program her hafta olduğu gibi bu haftada dopdolu bölümleriyle ekranlarda olacak. Hafta içi her gün saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olan seyirciye bu hafta da eğlenceli dak..
Devamı >>

02 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. gün yarışmacısı Bedriye Önder 65 yaşındaki Bedriye hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Ev hanımı olan Bedriye hanım pazarda yaptığı el emeği ürünleri satıyor. Yemeklerin eve tecrübesine güvenen Bedriye hanım birinci olmakta kararlı. Beğenmediği şeyleri çekinmeden eleştireceğini söylüyor. MEN..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?