Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

Survivor 106. Bölüm Özeti-107.Bölüm Fragmanı

13 Haziran 2020 - 22:52

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün ödül oyunundan sonra bugün yeni takımların ilk dokunulmazlık oyunu oynandı.

Adrenalinli geçen oyun izleyicilerin adeta nefesini kesti. Oyunun başlarında harika bir performans sergileyen Mavi takım, neredeyse 4-5 fark önde gittiler. Elif parkurda havuza atlarken boynunu incitti ve hastaneye kaldırıldı. Takım arkadaşları ve Kırmızı takımın enerjisinin düşmesine neden oldu. Kırmızı takım da ise Nisa'nın parkurda yüksekten düşmesi herkesi oldukça korkuttu. Neyse ki dr. Metin Kuş tarafından hiç birşeyi olmadığı açıklandı. Özellikle Cemalcan bu olay karşısında göz yaşlarını tutamadı ve çok korktu. Büyük bir farkı kapatan ve oyunu kazanan takım Kırmızı takım oldu. Hem ödülü hem de dokunulmazlığı kazandılar. Akşam konseyde ise oyun anında yaşananlar konuşuldu. Evrim eleme adayı çıktı.

Survivor 107. Bölüm Fragmanı

Bu içerik 337 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 106.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

19 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Ayşe Gürz 30 yaşında olan Ayşe hanım daha henüz 3 aylık evli. Heyecanlı ve duygusal bir yapıya sahip. Kayın valide Ayşe Gürz pastacı olan Ayşe hanım ayrıca ressamda. Kurallara uyan ve tüm işlerini sistemli bir şekilde yönetir. Tam bir taktik  uzmanı olan Ayşe hanım gelinine çok g..
Devamı >>

03 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 30-03  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

23 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Uygar bey 27 yaşında taksi şoförü. Kendine güvenen Uygar bey yemek nasıl yapılır göstermeye geliyorum diyor. Bu masada ki en güzel yemeği yapacağını söylüyor. Eleştirilmekten hoşlanmayan Uygar Bey kimsenin boş yorum yapmasını istemiyor. Evinin salonunda kupalarını sergileyen Uygar Bey bu noktaya ke..
Devamı >>

24 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 20-24 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

2 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Esenyurt oturan zümrüt hanım 28 yaşında ev hanımı. Boş vakitlerinde yemek yapmayı çok seven zümrüt hanım elinin lezzetine güveniyor. Eleştirilere açık olan zümrüt hanım gerektiği yerde cevabını vereceğini söylüyor. Cumayı beklemeye gerek yok birini benim diyor. Menüsü; Çorba: yayla çorbası Ara Sıca..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?