Survivor 107. Bölüm Özeti-108.Bölüm Fragmanı

Survivor 107. Bölüm Özeti-108.Bölüm Fragmanı

14 Haziran 2020 - 21:49

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün dokunulmazlık oyunundan sonra bugün ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dün mucizevi bir şekilde Kırmızı takım oldukça geriden gelip dokunulmazlığı kazanmıştı. Bugün ki dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım yine Kırmızı takım  oldu. Berkan ve Yasin arasında yine bir tartışma yaşandı.

İzleyiciler tarafındanda en çok eleştirilen isim Yasin antipatik tavırları ve hakaratleri ile eksi yönde seyircilerden eleştiri almaya devam ediyor. Salı günü Mavi takımdan bir kişinin eleneceği kesinleşti. Nisa ve Sercan arasında da laf dalaşması yaşandı. Nisa Sercanın kötü biri olduğunu idda edince Sercan oldukça sinirlendi. Aşam konseyde ise Elif'in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Survivor'a Elif devam edecek.

108. Bölüm Fragmanı Survivor

 

Bu içerik 259 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 107.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

12 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın final günü geldi. Programın son haftasının bölümleri yayınlanırken artık Zuhal Topal'la Sofrada programında sezon finaline giriliyor. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası çekimlerine ara vermeden program yeni sezonu başlayana kadar bir süre ekranlarda..
Devamı >>

20 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

      Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedi..
Devamı >>

29 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Hareketli dakikaların yaşandığı yeni bir Zuhal Topal'la Sofrada günündeyiz. her hafta olduğu gibi bu haftada düşük puanlar ilk günlerden gelinlere dağıtıldı ve sonraki günlerde yarışacak gelinlere yüksek puanlar kalmış oldu. İlk gün yarışmacısına 3 puanların yağdığı günde ikinci gün yarışmacısında d..
Devamı >>

9 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Fox ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la sofrada hafta içi hergün sevenleriyle buluşuyor. Her gün farklı olaylar yaşanan program da oldukça heyecanlı anlar yaşanıyor. Her hafta gelinler birbirinden farklı menüler hazırlıyor ve kaynanalara sunuyor. Her kaynana kendi gelininin birinci olması ..
Devamı >>

14-17 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

1.Gün Yarışmacısı Sinem  Hükümdar Haftanın birinci günü yarışacak olan Sinem hanım 22 yasında aslen Karslı ve öğrenci. Yemek yapmayı seven yarışmacı elinin lezzetine güvendiği için yarışmaya katılmış. Kahkaha atmayı çok seven sinem hanım kahkahalarıyla yarışmacıları gereceğinden emin. 2.Gün Yarışma..
Devamı >>

18 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

3. Gün Yarışmacısı Seyhan Ateş 25 yaşında olan Seyhan hanım 1 yıllık evli ve bir evlat sahibi. Sarımsak ve soğanı asla sevmiyor lafını da kimseden esirgemiyor. Kayın valide Saadet Ateş lider bir ruha sahip insanları nasıl etkileyeceğini bilen tuttuğunu koparan yapıya sahip. Gelinine de son derece g..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?