Survivor 109. Bölüm Özeti-110.Bölüm Fragmanı

Survivor 109. Bölüm Özeti-110.Bölüm Fragmanı

16 Haziran 2020 - 22:10

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün büyük ödülün ardından Kırmızı takım harika vakit geçirme şansı yakaladı. Bugün ise Survivor'un en değerli oyunu, iletişim oyunu oynandı. Her iki takımda herşeylerini ortaya koydular.

Bugün ise oldukça zorlu bir yarışma oldu. Oyun yarışmacıların gözleri bağlı bir şekilde oynandı. İletişim oyununun özelliği nedeniyle gözleri bağlı olan yarışmacılara arkadaşları yardım ederek ekip arkadaşlarını yönlendirdiler. Bugün yarışmada dikkat çeken ikili Yasin ve Evrim oldu. Yasin'in gözleri kapalı olan Evrim'i yönlendirirken Evrim'in düşmesi ekip arkadaşı Yasin'i kahkalara boğdu. Yarışmada izleyiciler ve ekip arkadaşları tarafından sempatik görünmeyen Evrim izleciler içinde komik anlar yaşattı. Dün büyük ödülün ardından Kırmızı takım rehavete kapılmıştı.

Mavi takım çok iyi performans sergiledi. Yarışmada son oyunda Nisa ve Sercan eşleşti. İletişim oyununda son oyunu oynayan ikiliden Sercan yarışmayı kazanarak takımına ödülü getirdi. Yarışmayı 10-5'lik ezici bir skorla mavi takım kazanırken bu ödül mavi takım için aşırı moral dolu oldu. Bugün ki oyunda Ardahan ve Secan 4'te 4'lük performans sergiledi ve oyunun en iyi oynayanları oldular. Bu akşam adaya bir kişi veda etti. Sms oylarıyla 1. olan isim Yasin oldu ve potaya girmekten kurtuldu. 

Survivor 2020-110. Bölüm Fragmanı/17 Haziran Çarşamba

 

Bu içerik 192 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 110.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

22 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Derya Gençay   Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Derya Gençay 36 yaşında 17 yıllık evli ve iki çocuk annesi Kahramanmaraşlı olan Derya tam bir mutfak aşığı. Her türlü eleştirilere cevabı ile hazır. kayın valide Sevim Gençay havalı ve gözlük takıntısı var. Giyinip kuşanmayı çok sevi..
Devamı >>

26 Mayıs Salı BİM Aktüel Ürünler

26 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğu harika indirim fırsatlarıyla geliyor.  26 Mayıs 2020 aktüel kataloğunda duracell piller makul fiyatlarla bizlere satışa sunulcak. Duracell pil yoğun talep gören ürünler arasında olacak gibi görünüyor. Yaz aylarına girmemizle beraber piknik setide 9,95 tl ile reyo..
Devamı >>

04 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      3.Gün Yarışmacısı-Nejla Özdemir Nejla hanım 34 yaşında ve ikiz kız çocuklarına sahip. Bulgaristan göçmeni olan Nejla hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Boş zamanlarında daha çok kızlarıyla vakit geçiren Nejla hanım kızlarıyla çeşitli aktiviteler yapmaya bayılıyor. Eleştirilere açık ..
Devamı >>

Arda'nın Ramazan Mutfağı 40. Bölüm/ 9 Mayıs 2020

Ramazan Ayı'nda her yıl olduğu gibi bu yılda bizi yalnız bırakmayan Arda Türkmen birbirinden lezzetli tariflerle yine ekranlarda seyircisi ile buluşuyor. Pazar günleri haricinde her gün saat 13:00'da Kanal D ekranlarında olan Arda'nın Ramazan Mutfağı programı her evin bütçesine hitap edecek harika l..
Devamı >>

Lezzet Düşkünleri 5 Haziran

Tv8 ekranlarının oldukça beğenilen yeni yarışması Lezzet Düşkünleri haftanın her günü izleyicileriyle buluşuyor. Acun Ilıcanın yeni yemek programı milyonlar tarafından kaçırılmadan izleniyor. Ünlü şef Gabriele Sponza tarafından sunuculuğu yapılacak. Ekran başındaki seyircinin de oylarıyla katılacağı..
Devamı >>

9 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

1. Gün Yarışmacısı Zehra Doğru Turizmci olan 22 yaşındaki Zehra doğru konuşmayı çok seviyor. Annesi Trakyalı babası Malatyalı olan Zehra hanım daha çok Trakya bölgesine yatkın. Çenem düşük olduğu için yarışmacı arkadaşlar beni pek sevmeyecekler diyor. Dans etmeyi seven zehre hanım eleştirilmekten as..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?