Survivor 110. Bölüm Özeti-111.Bölüm Fragmanı

Survivor 110. Bölüm Özeti-111.Bölüm Fragmanı

17 Haziran 2020 - 21:56

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün akşam ki konseyde adaya veda eden isim Ardahan oldu. Takım arkadaşlarının hepsi onun için oldukça üzüldü. Yeni bir oylama başladı ve bu oylamada finale kalan 4 kişi belirlenecek. 

Bugün ise Survivor'da Ünlüler ile Anlat Bakalım oyunu oynandı. Her yarışmacı birbirinden ünlü birer ünlü ile eş oldular. Evrim, Mustafa Ceceli ile, Berkan, Bensu Soral ile, Elif, Haluk Levent ile, Nisa, Enis Arıkan ile, Cemalcan, Demet Özdemir ile, Barış, Furkan Özkan ile, Sercan, Eser Yenenler ile, Yasin de Danilo Zanna ile eşleşti. Ve birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı. Danilo Zanna ve Yasin'in performansı izleyenleri oldukça güldürdü. Oylama öncesi Acun Ilıcalı her yarışmacının birbirleri ile ilgili ne düşündüklerini anlatmalarını istedi. Her yarışmacı birbirlerinin karakterlerini yorumladı.

Survivor 111. Bölüm Fragmanı

Bu içerik 291 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 110.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyor. Programın sunuculuğunu S..
Devamı >>

05 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      4.Gün Yarışmacısı-Yıldız Güneş Yıldız hanım 54 yaşında otuz yıllık evli ve iki çocuk annesi. Yemeklerine çok güvendiğini söyleyen Yıldız hanım eleştiriye açık olacağını belirtiyor. Diğer yarışmacı arkadaşlarına karşı adil davranacağını belirten Yıldız hanım beğendiği yemeğe hak ettiği pu..
Devamı >>

27 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir? 1..
Devamı >>

03 Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacısı Tuğba Erurul  Haftanın final günü yarışacak olan gelini Tuğba erurul 27 yaşında 5,5 aylık evli çiçeği burnunda bir gelin. Konuşkan bir yapıya sahip olanTuğba hanım yemek yapmayı çok seviyor ve elinin lezzetine güveniyor. Kayın valide Gönül erurul süsüne düşkün olan gönül hanım ma..
Devamı >>

22 Mayıs Gelinim Mutfakta

Hafta içi hergün Kanal D ekranlarında yayınlanan, hepimizi güldüren, sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta Fatih Ürek'in renkli sunumuyla biz izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sevilen yarışma programında haftanın finalinde bugün son puanlamalar yapılacak ve bir yarışmacı en yüksek puanları alarak..
Devamı >>

Survivor 108. Bölüm Özeti-109.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün dokunulmazlık oyunundan sonra bugün i..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?