Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

 Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

23 Mayıs 2020 - 00:58

Tv8' in en sevilen ve reyting rekoru kıran yarışması en heyecanlı bölümleriyle haftanın her günü biz izleyicilerle buluşuyor. Acun Ilıcalı'nın da gerilimi yükselterek programı sunması izleyicileri de oldukça heyecanlandırıyor. Yarışma Çeyrek finale doğru ilerlerken izleyiciler her gün bambaşka olaylara şahit oluyor. Survivor bugün de oldukça heyecanlı konsey'li bir bölümü geride bıraktı.

Survivor'un 85. bölüm fragmanı'da yayınlandı. Survivor 85. bölümde ada'da kavga şoku yaşandı. Yasin ve Evrim arasında yine laf kavgaları yaşanıyor. Kendi takım arkadaşlarından sürekli sıkıldığını söyleyen Evrim, arkadaşları tarafından sıkça eleştiriliyor. Sercan ve Yasin arasında oldukça gerilimli tartışma yaşanıyor. Bir çok izleyici kitlesi tarafından eleştirilen Yunus Emre ve Barış arasında da tartışmalı anlar yaşanıyor. Yunus Emre yine yarışma anında attığı laflardan dolayı Gönüllüler takımının tepkisini alıyor. Bakalım bizi yarın yayınlanacak olan 85. bölümde neler bekliyor?

Survivor 85. Bölüm Fragmanı-23 Mayıs Cumartesi

 


Survivor 2020 Gönlüllüler ve Ünlüler formatıyla karşımıza çıkan fenomen yarışma bu sene oldukça rağbet görüyor. Milyonlarca izleyici akşam evlerinde survivor'u izliyor. Aynı zamanda sosyal medyada'da sık sık gündeme düşüyor. Özellikle gönüllüler izleyeciler tarafından çok fazla tutuluyor. Birbirinden renkli ve komik yarışmacıların yer aldığı 2020 Survivor bu sene izleyenleri adeta ekranlara kitliyor.
Bugün 84. bölümüyle yayınlanan Survivor 2020 1. Dokunulmazlık oyununu oynadı. Dört kişi kalan ünlüler için zor süreçler yaşandı. Çeyrek finale ilerlerken Ünlüler takımının dört kişi kalması bench'te yarışma anlarında yarışmacıları oldukça zorladı. Sercan bench'te kendi arkadaşlarının destek tezahüratlarını duyamadığı için demoralize oldu ve isyan etti. Bugün şansız anlar yaşadı. Dokunulmazlık oyunun da gönüllüler ise oyunda 9-3 lük fark ortaya koyarken, ünlüler bu durumu 9-5 e kadar yükseltti. Evrim bu akşam yarışmada ki performansıyla adeta şov yaptı. Yarışma anında Sercan ve Yasin arasında laf dalaşması yaşandı. Yasin yine sinirlendi ve Sercan'a karşı ithamlarda bulundu. 

Survivor'da bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün orman evinde pizza olduğu ve büyük heyecana sahne olan oyunda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti ve kazanan takımı 10-5 skoruyla Gönüllüler takımı oldu... Gönüllüleri oyun sonrası restorant havasında masa ve yemeklerle buluştular. Ünlüler ise oyundan sonra adalarına döndüler. Oldukça dinamik geçen yarışmada her yarışmacı iyi bir performans sergiledi. Akşam ki konsey'de ise Acun Ilıcalı Bayram haftası yapılacak aktiviteleri açıkladı. Yarışmacıların sevinçten ağzı kulaklarına vardı. Bayramın ilk günü yarışmacılar Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın seçtiği ünlü kadrosuyla Bil Bakalım oyunu oynatacak. Herbir  yarışmacı için seçilen ünlü kadrosuyla oldukça keyifli anlar yaşanacak. Konseyde Cemalcan ve Ardahan'ın Yasine yaptıkları Kemal Sunal yakıştırması oldukça komik anlar yaşattı.

Yasin'in Kemal Sunal Benzetilmesinin Yaşandığı O Anlar.

Yaşanan bu komik anlar da gönüllüler takımı gülerken Aycan bu duruma bozuldu ve takım arkadaşı Sercan'a '' Yarın bunların içinden geçelim.'' diye bir argo cümle kullandı. Aycan yarışmanınn başlarından beri büyüdüğü yer gerekçesiyle izleyiciler tarafından eleştirilse de sevgisini de kazandı. Acun Ilıcalı yarın akşam ki konseyde hangi ünlüleri seçtiğini açıklayaak. Bayramın ikinci günü ise İletişim oyunu oynanacak ve kazanan takım partiye katılacak. Partide Cemalcan Dj'lik performansı ile şov yapacak. Bugün ki Konseyde ise Yunus Emre Sercan'ı, Aycan Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi. Böylelikle bu hafta ki ilk aday Yunus Emre oldu.

Ada Konseyinde Yaşananlar.

Bu içerik 119 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

3 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Kumru: 32 yaşında 3 çocuk annesi 11 yıllık evli duygusal heyecanlı ve kafasına koyduğunu yapan. sıkı bir diyetten sonra 40 kilo verdi. Kayınvalide melek:  adı gibi Melek doğruları söylemekten çekinmez. istanbuldan katılıyor. gelinin elinin lezzetine güveniyor.  Ve hiç heveslenmeyin büyük ödül bizim ..
Devamı >>

16 Aralık Seda Sayanla Yemekteyiz

Pozitif ve enerjik olan Caner bey 26 yaşında sigortacı. Bekar olan Caner bey İstanbul da yaşıyor. En büyük hobileri değişik yemekler denemek gezmeyi ve araştırmayı çok sever. Çok nadir sinirlenen sakin bir yapıya sahip olan Caner Bey akşam kolay kolay sinirlenmeyeceğini söylüyor. MENÜSÜ; Çorba: Seb..
Devamı >>

31 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Kevser Akkaya Şengül Haftanın ikinci gününde yarışacak olan Kevser hanım 26 yaşında 2,5 yıllık evli ve 1 çocuk annesi. Kevser hanım sessiz sakin bir yapıya sahip. Kayın valide Ayşe Şengül 20 senelik aşçı. Gelinlere kıyamıyor ve  eleştirmeyi de çok seviyor. Gelinine çok güvenen kay..
Devamı >>

21 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Arda'nın Ramazan Mutfağı 21 Mayıs Perşembe gününde yine bizleri dolu dolu bir menü bekliyor. Bir önceki gün Konya yöresine özgü kuru bamya çorbasıyla harika bir menü hazırlayan Arda Türkmen bugün bizlere basit bir menü tarifi verecek. Başlangıç olarak çorba tarifi vermeyen Arda Türkmen bugün başlang..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 65. Bölüm

Masterchef Türkiye'de Eleme Potasına Giden İsim Kim? Masterchef Son Bölümde Neler Yaşandı? Masterchef Türkiye 65.Bölüm.  Masterchef Son Bölüm. Masterchef 11 Aralık 2019 Masterchef Türkiye'de bu hafta son takım oyununa giriliyor. Artık bireyselliğin ön plana çıktığı yarışmada bu hafta son kez kaptanl..
Devamı >>

10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 06-10 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?