Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

 Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

Tv8' in en sevilen ve reyting rekoru kıran yarışması en heyecanlı bölümleriyle haftanın her günü biz izleyicilerle buluşuyor. Acun Ilıcalı'nın da gerilimi yükselterek programı sunması izleyicileri de oldukça heyecanlandırıyor. Yarışma Çeyrek finale doğru ilerlerken izleyiciler her gün bambaşka olaylara şahit oluyor. Survivor bugün de oldukça heyecanlı konsey'li bir bölümü geride bıraktı.

Survivor'un 85. bölüm fragmanı'da yayınlandı. Survivor 85. bölümde ada'da kavga şoku yaşandı. Yasin ve Evrim arasında yine laf kavgaları yaşanıyor. Kendi takım arkadaşlarından sürekli sıkıldığını söyleyen Evrim, arkadaşları tarafından sıkça eleştiriliyor. Sercan ve Yasin arasında oldukça gerilimli tartışma yaşanıyor. Bir çok izleyici kitlesi tarafından eleştirilen Yunus Emre ve Barış arasında da tartışmalı anlar yaşanıyor. Yunus Emre yine yarışma anında attığı laflardan dolayı Gönüllüler takımının tepkisini alıyor. Bakalım bizi yarın yayınlanacak olan 85. bölümde neler bekliyor?

Survivor 85. Bölüm Fragmanı-23 Mayıs Cumartesi

 


Survivor 2020 Gönlüllüler ve Ünlüler formatıyla karşımıza çıkan fenomen yarışma bu sene oldukça rağbet görüyor. Milyonlarca izleyici akşam evlerinde survivor'u izliyor. Aynı zamanda sosyal medyada'da sık sık gündeme düşüyor. Özellikle gönüllüler izleyeciler tarafından çok fazla tutuluyor. Birbirinden renkli ve komik yarışmacıların yer aldığı 2020 Survivor bu sene izleyenleri adeta ekranlara kitliyor.
Bugün 84. bölümüyle yayınlanan Survivor 2020 1. Dokunulmazlık oyununu oynadı. Dört kişi kalan ünlüler için zor süreçler yaşandı. Çeyrek finale ilerlerken Ünlüler takımının dört kişi kalması bench'te yarışma anlarında yarışmacıları oldukça zorladı. Sercan bench'te kendi arkadaşlarının destek tezahüratlarını duyamadığı için demoralize oldu ve isyan etti. Bugün şansız anlar yaşadı. Dokunulmazlık oyunun da gönüllüler ise oyunda 9-3 lük fark ortaya koyarken, ünlüler bu durumu 9-5 e kadar yükseltti. Evrim bu akşam yarışmada ki performansıyla adeta şov yaptı. Yarışma anında Sercan ve Yasin arasında laf dalaşması yaşandı. Yasin yine sinirlendi ve Sercan'a karşı ithamlarda bulundu. 

Survivor'da bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün orman evinde pizza olduğu ve büyük heyecana sahne olan oyunda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti ve kazanan takımı 10-5 skoruyla Gönüllüler takımı oldu... Gönüllüleri oyun sonrası restorant havasında masa ve yemeklerle buluştular. Ünlüler ise oyundan sonra adalarına döndüler. Oldukça dinamik geçen yarışmada her yarışmacı iyi bir performans sergiledi. Akşam ki konsey'de ise Acun Ilıcalı Bayram haftası yapılacak aktiviteleri açıkladı. Yarışmacıların sevinçten ağzı kulaklarına vardı. Bayramın ilk günü yarışmacılar Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın seçtiği ünlü kadrosuyla Bil Bakalım oyunu oynatacak. Herbir  yarışmacı için seçilen ünlü kadrosuyla oldukça keyifli anlar yaşanacak. Konseyde Cemalcan ve Ardahan'ın Yasine yaptıkları Kemal Sunal yakıştırması oldukça komik anlar yaşattı.

Yasin'in Kemal Sunal Benzetilmesinin Yaşandığı O Anlar.

Yaşanan bu komik anlar da gönüllüler takımı gülerken Aycan bu duruma bozuldu ve takım arkadaşı Sercan'a '' Yarın bunların içinden geçelim.'' diye bir argo cümle kullandı. Aycan yarışmanınn başlarından beri büyüdüğü yer gerekçesiyle izleyiciler tarafından eleştirilse de sevgisini de kazandı. Acun Ilıcalı yarın akşam ki konseyde hangi ünlüleri seçtiğini açıklayaak. Bayramın ikinci günü ise İletişim oyunu oynanacak ve kazanan takım partiye katılacak. Partide Cemalcan Dj'lik performansı ile şov yapacak. Bugün ki Konseyde ise Yunus Emre Sercan'ı, Aycan Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi. Böylelikle bu hafta ki ilk aday Yunus Emre oldu.

Ada Konseyinde Yaşananlar.

23 Mayıs 2020 00:58:41 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Masterchef Türkiye 2020 74.Bölüm

10 Ekim 2020 23:48:53

Masterchef Türkiye 2020'de eleme gecesinden bir önceki program yayınlandı. Yarışmacılar Masterchef Türkiye 74. Bölümde Adana'da maharetlerini gösterdi..
Tamamını Oku >>

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs 2020 14:25:58

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirci..
Tamamını Oku >>

13 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:46

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıl..
Tamamını Oku >>