Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

 Survivor 84. Bölüm Özeti-85.Bölüm Fragmanı

23 Mayıs 2020 - 00:58

Tv8' in en sevilen ve reyting rekoru kıran yarışması en heyecanlı bölümleriyle haftanın her günü biz izleyicilerle buluşuyor. Acun Ilıcalı'nın da gerilimi yükselterek programı sunması izleyicileri de oldukça heyecanlandırıyor. Yarışma Çeyrek finale doğru ilerlerken izleyiciler her gün bambaşka olaylara şahit oluyor. Survivor bugün de oldukça heyecanlı konsey'li bir bölümü geride bıraktı.

Survivor'un 85. bölüm fragmanı'da yayınlandı. Survivor 85. bölümde ada'da kavga şoku yaşandı. Yasin ve Evrim arasında yine laf kavgaları yaşanıyor. Kendi takım arkadaşlarından sürekli sıkıldığını söyleyen Evrim, arkadaşları tarafından sıkça eleştiriliyor. Sercan ve Yasin arasında oldukça gerilimli tartışma yaşanıyor. Bir çok izleyici kitlesi tarafından eleştirilen Yunus Emre ve Barış arasında da tartışmalı anlar yaşanıyor. Yunus Emre yine yarışma anında attığı laflardan dolayı Gönüllüler takımının tepkisini alıyor. Bakalım bizi yarın yayınlanacak olan 85. bölümde neler bekliyor?

Survivor 85. Bölüm Fragmanı-23 Mayıs Cumartesi

 


Survivor 2020 Gönlüllüler ve Ünlüler formatıyla karşımıza çıkan fenomen yarışma bu sene oldukça rağbet görüyor. Milyonlarca izleyici akşam evlerinde survivor'u izliyor. Aynı zamanda sosyal medyada'da sık sık gündeme düşüyor. Özellikle gönüllüler izleyeciler tarafından çok fazla tutuluyor. Birbirinden renkli ve komik yarışmacıların yer aldığı 2020 Survivor bu sene izleyenleri adeta ekranlara kitliyor.
Bugün 84. bölümüyle yayınlanan Survivor 2020 1. Dokunulmazlık oyununu oynadı. Dört kişi kalan ünlüler için zor süreçler yaşandı. Çeyrek finale ilerlerken Ünlüler takımının dört kişi kalması bench'te yarışma anlarında yarışmacıları oldukça zorladı. Sercan bench'te kendi arkadaşlarının destek tezahüratlarını duyamadığı için demoralize oldu ve isyan etti. Bugün şansız anlar yaşadı. Dokunulmazlık oyunun da gönüllüler ise oyunda 9-3 lük fark ortaya koyarken, ünlüler bu durumu 9-5 e kadar yükseltti. Evrim bu akşam yarışmada ki performansıyla adeta şov yaptı. Yarışma anında Sercan ve Yasin arasında laf dalaşması yaşandı. Yasin yine sinirlendi ve Sercan'a karşı ithamlarda bulundu. 

Survivor'da bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün orman evinde pizza olduğu ve büyük heyecana sahne olan oyunda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti ve kazanan takımı 10-5 skoruyla Gönüllüler takımı oldu... Gönüllüleri oyun sonrası restorant havasında masa ve yemeklerle buluştular. Ünlüler ise oyundan sonra adalarına döndüler. Oldukça dinamik geçen yarışmada her yarışmacı iyi bir performans sergiledi. Akşam ki konsey'de ise Acun Ilıcalı Bayram haftası yapılacak aktiviteleri açıkladı. Yarışmacıların sevinçten ağzı kulaklarına vardı. Bayramın ilk günü yarışmacılar Türkiye'de Acun Ilıcalı'nın seçtiği ünlü kadrosuyla Bil Bakalım oyunu oynatacak. Herbir  yarışmacı için seçilen ünlü kadrosuyla oldukça keyifli anlar yaşanacak. Konseyde Cemalcan ve Ardahan'ın Yasine yaptıkları Kemal Sunal yakıştırması oldukça komik anlar yaşattı.

Yasin'in Kemal Sunal Benzetilmesinin Yaşandığı O Anlar.

Yaşanan bu komik anlar da gönüllüler takımı gülerken Aycan bu duruma bozuldu ve takım arkadaşı Sercan'a '' Yarın bunların içinden geçelim.'' diye bir argo cümle kullandı. Aycan yarışmanınn başlarından beri büyüdüğü yer gerekçesiyle izleyiciler tarafından eleştirilse de sevgisini de kazandı. Acun Ilıcalı yarın akşam ki konseyde hangi ünlüleri seçtiğini açıklayaak. Bayramın ikinci günü ise İletişim oyunu oynanacak ve kazanan takım partiye katılacak. Partide Cemalcan Dj'lik performansı ile şov yapacak. Bugün ki Konseyde ise Yunus Emre Sercan'ı, Aycan Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi. Böylelikle bu hafta ki ilk aday Yunus Emre oldu.

Ada Konseyinde Yaşananlar.

Bu içerik 297 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

22 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Derya Gençay   Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Derya Gençay 36 yaşında 17 yıllık evli ve iki çocuk annesi Kahramanmaraşlı olan Derya tam bir mutfak aşığı. Her türlü eleştirilere cevabı ile hazır. kayın valide Sevim Gençay havalı ve gözlük takıntısı var. Giyinip kuşanmayı çok sevi..
Devamı >>

29 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

Hareketli dakikaların yaşandığı yeni bir Zuhal Topal'la Sofrada günündeyiz. her hafta olduğu gibi bu haftada düşük puanlar ilk günlerden gelinlere dağıtıldı ve sonraki günlerde yarışacak gelinlere yüksek puanlar kalmış oldu. İlk gün yarışmacısına 3 puanların yağdığı günde ikinci gün yarışmacısında d..
Devamı >>

30 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacısı Seyhan Çelik Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Seyhan hanım evli ve üç çocuk annesi. Elinin lezzetine güveniyor. eşi ve çocukları kendisinden başka birinin yaptığı yemekle doymaz. aşırı hırslı ve iddialı olan Seyhan büyük ödülü almaya gelmiş. MENÜSÜ; Çorba: Köfteli yoğurt çorbas..
Devamı >>

28 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Duygu Tapari Haftanın ikinci günü yarışmacısı olan Duygu Tapari 29 yaşında 3 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Karslı hırslı ve aşırı kıskanç olan Duygu hanım tam bir mutfak aşığı. Kayın validesi Esma tapari aslen Ardahanlı baharatsız yemek yemeyen kayın valide gittiği her yere acı ..
Devamı >>

27 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal'la sofrada programının 3. gün yarışmacıları gelin Çağla Mersinli ve kayınvalidesi Havva Mersinli.  Çağla Mersinli 29 yaşında iki çocuk annesi ve 8 yıllık evli. İnatçı dişli ve sinirli olması ile yarışmada dikkat çekmekte. Kayınvalide Havva hanım lokmasıyla meşhur o..
Devamı >>

18 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ramazan Ayı'nın son haftasına girilirken haftanın ilk günü Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda bugün hangi yemekler var? Pazar günleri haricinde haftanın her günü yayında olan programda bugün birbirinden lezzetli tarifler bizi bekliyor. Arda'nın Ramazan Mutfağı 47. Bölümde izleyenleri güzel yemeklerin oldu..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?