Survivor 85. Bölüm Özeti-86.Bölüm Fragmanı

Survivor 85. Bölüm Özeti-86.Bölüm Fragmanı

23 Mayıs 2020 - 23:25

Televizyon ekranlarının en fenomen yarışması Survivor Acun Ilıcalı'nın sunumunda hafta içi hergün, her akşam milyonlarca izleyici kitlesiyle buluşuyor. Bu sene 2020 survivor rengarenk yarışmacılarına yer veriyor. Karakter olarak birbirlerinden farklı olan yarışmacıların bir çok hayran kitlesi var. Dün oldukça heyecanlı bir bölüm de geri de kaldı. Gönüllüler harika bir performansın ardıdan dokunulmazlığın ve ödülün sahibi oldu.
Oyun esnasında oldukça heyecanlı ve gerilimli anlar yaşanırken Sercan ve Yasin arasında ufak tartışmalar gündeme geldi. Yarışma da sadece dört kişi kalan ünlüler destek göremedikleri için motivasyonları oldukça düştü. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor'da bu akşam dokunulmazlık oyunu ve ilk eleme adayının belirlenmesi Survivor'u çeyrek finale kimin gidip gitmeyeceği konusunda zemin hazırlıyor.n
Survivor'da ilk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı konseye gitti. Sayıları 4 kişiye düştüğü için yıkılmakla karşı karşıya kalan ekipte Yunus Emre, Sercan'ı; Aycan, Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi.

Dün akşam ki eleme konseyinde aday çıkan isim ise Yunus Emre oldu. Konsey anında Acun Ilıcalıda bayram haftasıyla alakalı bazı önemli duyurularda bulundu.Survivor 2020 85. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı ve kazanan takım 10-6'lık skorla Gönüllüler oldu. Survivor'da bu akşam ikinci eleme adayının çıkacağı konsey yaşandı. 1 Aycan 1 Sercan 2 Elif yazılarak Yunus Emre'den sonra ki eleme adayı Elif oldu...Bakalım yarın Survivor 2020 86. bölümde bizi neler bekliyor?

Survivor Türkiye 2020 86. Bölüm Fragmanı.

 

 

86. bölüm fragmanında Anlat bakalım oyununu izleyeceğiz. Yarışmacılarla ünlülerin eğlenceli oyun anlarını göreceğiz. Ayrıca survivor'un en çok sevilen isimlerinden instagramda yaklaşık 2 buçuk milyon aboneye ulaşan Cemalcan'ın doğum gününü Ezgi Mola güzel bir sürpriz yaparak kutluyor. İkinci fragmanda ise Acun Medya ve Survivor yarışmacılarının futbol maçının bir kısmını izledik. Görünüşe göre sert hareketler kullanılıyor. Ve nisa Acun Ilıcalıya karşı sert bir hamle kullanılıyor. 


Bugün Survior'un 85. bölümünde oldukça heyecanlı dokunulmazlık ve ödül oyununu da kapsayan oyun oynandı. Ünlüler canını dişine takarak iyi performansla oyunu oynamaya çalıştılar. Aynı şekil Gönüllüler takımında da güçlü bir takım izledik. Ve 10-6'lık skorla oyunun kazananı Gönüllüler takımı oldu. Bu gün gönüllüler takımında Nisa'dan şov izledik. Hiç bir oyunu kaybetmeyen Nisa oldukça iyi bir performans sergiledi. Ünlüler takımından ise Elif hiç oyun alamadı. Gönüllüler bu dinamik oyun sonrasında dokunulmazlık ödülünü kazandı, aynı zamanda barakalarına döndüklerinde harika bir sürprizle karşılaştılar. Barakalarına döndüklerinde herkes için özel hazırlanan yataklar ve baş üçlarına asılan çocukluk resimleriyle karşılandılar. Gönüllülere sürpriz olarak hazırlanan çocukluk fotografları hepsini ayrı ayrı şaşırttı ve sevindirdi. Ünlüler adasında ise oldukça sakin ve üzücü anlar yaşandı. Şanssızlıklarını tek tek dile getiren ünlüler, bundan sonraki oyunlarda daha iyi olacaklarını söylediler.
Gönüllüler akşam güzel bir yemek sofrasıyla karşılandılar. Gönüllüler oldukça mutlu bir şekilde ödül masasından ayrıldı. Konseye gitmek üzere yola çıktılar. Yalnızca dört kişi kalan ünlülerden bu akşamda ikinci eleme adayı çıkacak. Bu akşam konseyde bayramın 1. ve 2. günü yapılacaklar konusu gündemdeydi. Acun Ilıcalı hergün için bir aktivite hazırladı ve yarışmacılara yapılacakları anlattı. Bayramın 1. günü Anlat bakalım oyunu oynanacak.

Her yarışmacı ünlülerle eşleşicek. Yarışmacıların eşleri ise Yunus Emre- Bülent Serttaş, Aycan- Emre belezoğlu, Elif- Murat Dalkılıç, Sercan- Burak Yılmaz, Berkan- Gupse Özay, Barış- Cedi Osman, Ardahan- Sarp Apak, Evrim- Yılmaz Morgül, Nisa- Enis Arıkan, Yasin- Hadise, Cemalcan- Ezgi Mola ile eşleşecek. Survivor Bayram özelde izleyicileri oldukça renkli anlar bekliyor. 

 

 

Bu içerik 191 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 2-6 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelece..
Devamı >>

26 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Şerife Nur Benlice Dördüncü gün yarışmacısı olan  Şerife hanım 23 yaşında ve 1 çocuk annesi ve  3,5 yıllık evli. Hızlı ve pratikliğine güvenen Şerife hanım oldukça iddialı Kayın valide Şenay hanım oldukça telaşlı ve heyecanlı bir yapıya sahip. Farklı lezzetlere açık olan Şenay ha..
Devamı >>

27 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

5. Gün Yarışmacısı Asuman Akpınar Haftanın finalinde İstanbul'dan yarışmaya katılan 54 yaşındaki ticaret ile uğraşan Asuman hanım yarışacak. Yemek yapıp yedirmeyi çok seven asuman hanımın en büyük hobisi çeşit çeşit yemekler yapıp misafir ağırlamak. MENÜSÜ; Çorba: Sebze çorba Ara sıcak: Paçanga bör..
Devamı >>

17 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Dilşad Atınçoğlu  Haftanın son gününde final günü yarışmacısı Dilşad hanım 47 yaşında aslen mersinli. Çevresinin etkisiyle kendisine güvenen Dilşad hanım yarışmaya katılmış. Eleştirilerini yerinde yapacağını , lezzetli yemeklere de gereken puanı vereceğini dile getiriyor. MENÜ; Ço..
Devamı >>

Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez de..
Devamı >>

6-10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. haftanın  yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?