Survivor 86. Bölüm Özeti-87.Bölüm Fragmanı

Survivor 86. Bölüm Özeti-87.Bölüm Fragmanı

24 Mayıs 2020 - 23:13

Survivor ünlüler gönüllüler yarışması yeni bölümünde de nefes kesecek anlar yaşatacak. Programın sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı bayram özel yayınının tanıtımını cumartesi günü yapmıştı. Yapılan tanıtımda birbirinden güzel oyunlara ve seyirciyi ekrana kitleyecek yarışmalara tanık olduğumuz programda yeni bölümde de bizleri heyecanlı dakikalar bekliyor. Ünlüler takımının 4 kişi kalması yarışmayı iyice kızdırmış durumda. Cumartesi gecesi ünlüler takımından eleme oylamasına gidecek olan ikinci yarışmacı belli olmuştu. Son duruma göre ünlüler takımından Yunus Emre ve Elif eleme durumunda olan iki aday olarak belirlendi.

Survivor 2020 87. Bölüm Fragmanı.

 

 

24 Mayıs 2020 Survivor'da bugün bayrama özel eğlenceli, renkli görüntüler izlendi. Acun Medya ve Survivor 2020 futbol challange seyircinin beğenisin topladı. Oldukça heyecanlı ve enerjik olan yarışmacılar ve Acun Medya'nın takımı ciddi efor sarfettiler. Ama Futbol challange'ta kazanan 13-10'luk skorla Acun Medya takımı oldu. Aycan sert bir darbe ile Acun Ilıcalı'yı yanlışlıkla yere düşürdü. Acun Ilıcalı bir dakika sonra yerden kalkabildi. Acun Medya Takımında Acun Ilıcalı adeta golleriyle şov yaptı. Survivor takımında ise yıllardır furbol oyunculuğunun verdiği tecrübeyle en çok gol atan isimlerden oldu. Kazanan Acun Medya olmasına rağmen, Acun Ilıcalı gönüllüler de çok efor sarfettiği için yemek yiyebileceklerini söyledi. Daha sonra tüm survivor takımı yemeklerini yemek üzere oyun alanından ayrıldılar. Survivor 2020 bayram özel gününde canlı yayın yapıldı. Ünlülerle survivor takımları tek tek eşleşti. Ortaya oldukça komik görüntüler çıktı. Özellikle Cemalcan ve Ezgi Mola'nın oyun skoru Anlat Bakalım oyunu rekoru oldu. En çok kelime bilen ikili oldular. Enis Arıkan ile eşleşen Nisa izleyicilerine renkli anlar yaşattılar. Bugün anlat bakalım oyununa farklı farklı ünlüler konuk oldu ve bayrama özel güzel görüntüler izledik. Anlat bakalım'a katılan bir farklı ünlüde Cedi Osman oldu. Barış ile eşleşen Cedi Osman ve Barış heyecanlı anlar yaşattılar. Anlat Bakalım oyununun kazananı Cemalcan ve Ezgi Mola oldu. Bayram sabahına Survivor ünlüler ve gönüllüler çokokrem ile uyanıcak, ve bayram kahvaltısı yapacaklar. 

 

 

 

 

Bu içerik 343 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 87.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 100. Bölüm Özeti-101.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün önemli bir dokunulmazlık oyunu oynandı...
Devamı >>

9-13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 36 puan alarak büyük ödülün sahibi Sultan hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu..
Devamı >>

01 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Tayfun Taç  Tayfun bey kokoreç işi ile ilgileniyor. Aşırı heyecanlı olan tayfun bey heyecanını yenip güzel yemekler yapacağını dile getiriyor. Bu bir yarışma oluğu için yerinde yapılan eleştirilere açık olduğunu bile getiriyor. MENÜSÜ; Çorba: Mercimek çorbası Ara sıcak: Paçanga b..
Devamı >>

5 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. Gün Yarışmacısı Mustafa Karakuş Mustafa Karakuş 24 yaşında mesleği aşçı olan Mustafa bey bu yüzden yarışmaya katıldığını söylüyor. Ustalığına güvenen ve hünerlerini göstereceğinden emin olan Mustafa bey diğer yarışmacı arkadaşların işi zor diyerek ten yarışmayı kazanacağından emin. Eleştirilere k..
Devamı >>

17 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Derya Zeynep Çiriş 34 yaşında bir çocuk annesi olan Derya Zeynep 8 yıllık evli. Profesyonel aşçı olan Derya Zeynep hanım kendine ve yemeklerine çok güveniyor. Soğukkanlı bir yapıya sahip gelen eleştirilere açık. Kayın valide müzeyyen çiriş ilk yardım uzmanı olan kayın valide yeri..
Devamı >>

5 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftaya çok konuşulacak bir bölümle başlayan Zuhal Topal'la Sofrada programında ikinci gün. Yarışmanın ilk gününde yaşanan olayların uzun süre konuşulacağı kesin görünüyor. Birinci gün yarışmacısı Hatice hanımın menüyü yetiştirememesi kayınvalideler tarafından olay konusu olmuştu. Dünkü yayınlanan b..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?