Survivor 86. Bölüm Özeti-87.Bölüm Fragmanı

Survivor 86. Bölüm Özeti-87.Bölüm Fragmanı

Survivor ünlüler gönüllüler yarışması yeni bölümünde de nefes kesecek anlar yaşatacak. Programın sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı bayram özel yayınının tanıtımını cumartesi günü yapmıştı. Yapılan tanıtımda birbirinden güzel oyunlara ve seyirciyi ekrana kitleyecek yarışmalara tanık olduğumuz programda yeni bölümde de bizleri heyecanlı dakikalar bekliyor. Ünlüler takımının 4 kişi kalması yarışmayı iyice kızdırmış durumda. Cumartesi gecesi ünlüler takımından eleme oylamasına gidecek olan ikinci yarışmacı belli olmuştu. Son duruma göre ünlüler takımından Yunus Emre ve Elif eleme durumunda olan iki aday olarak belirlendi.

Survivor 2020 87. Bölüm Fragmanı.

 

 

24 Mayıs 2020 Survivor'da bugün bayrama özel eğlenceli, renkli görüntüler izlendi. Acun Medya ve Survivor 2020 futbol challange seyircinin beğenisin topladı. Oldukça heyecanlı ve enerjik olan yarışmacılar ve Acun Medya'nın takımı ciddi efor sarfettiler. Ama Futbol challange'ta kazanan 13-10'luk skorla Acun Medya takımı oldu. Aycan sert bir darbe ile Acun Ilıcalı'yı yanlışlıkla yere düşürdü. Acun Ilıcalı bir dakika sonra yerden kalkabildi. Acun Medya Takımında Acun Ilıcalı adeta golleriyle şov yaptı. Survivor takımında ise yıllardır furbol oyunculuğunun verdiği tecrübeyle en çok gol atan isimlerden oldu. Kazanan Acun Medya olmasına rağmen, Acun Ilıcalı gönüllüler de çok efor sarfettiği için yemek yiyebileceklerini söyledi. Daha sonra tüm survivor takımı yemeklerini yemek üzere oyun alanından ayrıldılar. Survivor 2020 bayram özel gününde canlı yayın yapıldı. Ünlülerle survivor takımları tek tek eşleşti. Ortaya oldukça komik görüntüler çıktı. Özellikle Cemalcan ve Ezgi Mola'nın oyun skoru Anlat Bakalım oyunu rekoru oldu. En çok kelime bilen ikili oldular. Enis Arıkan ile eşleşen Nisa izleyicilerine renkli anlar yaşattılar. Bugün anlat bakalım oyununa farklı farklı ünlüler konuk oldu ve bayrama özel güzel görüntüler izledik. Anlat bakalım'a katılan bir farklı ünlüde Cedi Osman oldu. Barış ile eşleşen Cedi Osman ve Barış heyecanlı anlar yaşattılar. Anlat Bakalım oyununun kazananı Cemalcan ve Ezgi Mola oldu. Bayram sabahına Survivor ünlüler ve gönüllüler çokokrem ile uyanıcak, ve bayram kahvaltısı yapacaklar. 

 

 

 

 

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 87.bölüm
survivor sms oylaması
24 Mayıs 2020 23:13:24 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

A101-28 Mayıs Perşembe Aldın Aldın

24 Mayıs 2020 21:47:53

A101 28 Mayıs 2020 Aktüel ürünler kataloğu, indirimli fiyatlardan faydalanmak isteyenler tarafından araştırılıyor. A101'de bu hafta da çok sayıda kamp..
Tamamını Oku >>

Survivor 98. Bölüm Özeti-99.Bölüm Fragmanı

5 Haziran 2020 21:00:06

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana ..
Tamamını Oku >>

04 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

4 Mart 2020 08:52:36

      3.Gün Yarışmacısı-Nejla Özdemir Nejla hanım 34 yaşında ve ikiz kız çocuklarına sahip. Bulgaristan göçmeni olan Nejla hanım yarışmaya İstan..
Tamamını Oku >>