Survivor 88. Bölüm Özeti-89.Bölüm Fragmanı

Survivor 88. Bölüm Özeti-89.Bölüm Fragmanı

26 Mayıs 2020 - 23:58

Survivor 2020 26 Mayıs bugün ödül oyunu heyecanı izledik. Yarışmacılar ciddi bir efor sarfettiler. Hem Gönüllüler hem de Ünlüler oldukça iyi performans sergiledi. Aycan bugün ki oyunda iyi performans sergiliyemediği için yarışmak istemedi ve ağladı. Elif ise Aycan'ı motive etmeye çalıştı. Gönüllüler takımından Evrim ise inanılmaz bir performans sergiledi ve her oyunu aldı. Acun Ilıcalı'nın dikkatini çeken bu performans ona ''Evrim'i bugün yenebilecek erkek yok.'' dedi. Yarışmanın kazananı ise harika bir performansla 10-5'lik skorla Gönüllüler oldu. Cemalcan'ın Evrim takliti izleyenleri oldukça güldürdü. İletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımı ödülü Ünlüler takımı ile paylaşmak istedi. Acun Ilıcalı'da ünlülere'de sadece bir arkadaşlarıyla görüntülü konuşma şansı tanıdı. Survivor 2020'de bir ilk yaşandı. Acun Ilıcalı'nın instagram'da yaptığı canlı yayında izleyiciler 3 milyona ulaştı. Ödüle gitmeden önce Ünlüler ve Gönüllüler takımı bayram özel programının kapsamında harika bir partiye gittiler. Daha sonra Ünlüler ve Gönüllüler ödüllerine gitti ve arkadaşlarıyla konuştular.

Dün survivorda tahmin oyunu oynandı. Parkurda verdikleri mücadeleye kısa bir ara veren Survivor yarışmacıları bayramın ikinci gününde tahmin yarışmasına katıldılar. İzleyiciler ve Survivor 2020 yarışmacıları, birbirlerine sorulan sorulara doğru yanıtları vermeye çalışırken tahmin yarışında sorulan "Seneye Survivor All Star olsun mu?" sorusu oldukça ilgi topladı. Oynanan tahmin yarışı oyununu Survivor Berkan Karabulut kazandı. 

Survivor'da bayram özel yayını heyecanında karaoke oyunu oynandı. Survivor 2020 yarışmacıları karaokede hünerlerini göstermek için sahneye çıktı. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor karaoke oyununda yarışmacılar hem şarkı söyledi hem de stres attı. Survivor 2020’de şarkı yarışmasını kazananı ise Survivor izleyicileri belirledi. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden değerlendirilen sonuçlar gecenin sonunda belli oldu. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor karaoke oyununda, sonuncu Yunus Emre, sondan ikinci Evrim, sondan üçüncü ise Sercan oldu. En çok oy alarak Survivor karaoke oyununu kazanan yarışmacı Cemal Can oldu. İkinci isim ise Ardahan olarak seçildi. Böylece ödülü kazanan Cemal Can, önümüzdeki sene Survivor'a misafir olarak katılma şansı kazandı.

Survivor 2020 89.Bölüm Fragmanı-27 Mayıs Çarşamba

 

Survivor 89. bölüm fragmanı yayınlandı işte detaylar... İletişim oyununu Gönüllülerin kazanmasının ardından arkadaşlarıyla görüntülü konuşma fırsatı verildi. Gönüllüler 3 arkadaşıyla görüntülü konuşma şansı yakaladı. Ünlüler ise sadece bir arkadaşıyla görüşebilcek. Bayram özel sonrası survivor ciddi günlerine geri dönüyor. Çeyrek finale yaklaşırken herkes oldukça hırslanmış durumda. Bakalım bizi yeni bölümde neler bekliyor...

Bu içerik 291 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 92. Bölüm Özeti-93.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 finale doğru ilerlerken tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugun survivor'da yarışmacıların kaderini etkileyecek dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça heyecanlı ve farklı bir parkurda yarışılan yarış izleyicilerin nefeslerini kesti. Ünlüler performans olarak oldukça iyi ilerliyor. 4 kişi kal..
Devamı >>

02 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Emine Aranmış Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Emine hanım 42 yaşında 21 yıllık evli bu hafta yarışan gelinlerden en kıdemli olanı. 3 tane evladı olan emine hanım elinin lezzetine ve tecrübesine çok güveniyor. Büyük ödülü İzmire götüreceğinden emin. Kayın valide Sabahat h..
Devamı >>

7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın 4. gününde bizleri yine renkli bir yarışmacı bekliyor. Geçirdiğimiz 3 gün boyunca gelin kayınvalide tartışmalarının bitmediği programda bugün yine hareketli anlar yaşanacak gibi. Haftanın birinci gününde yarışmacının menüsünü yetiştirememesi büyük yankı u..
Devamı >>

8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın son günü. Geçtiğimiz günlerde menülerini kayınvalidelerin oylarına sunan yarışmacılar bugün son kez bir araya gelecekler. Puan tartışmalarının eksik olmadığı yarışmada bugünde oldukça hararetli geçeceğe benziyor. Programın fragmanı yayınlandıktan sonra ağl..
Devamı >>

8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yaşanalar Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta ilklerin yaşandığı bir hafta oldu. Birinci günden beri her günü heyecanlı geçen bir hafta da bugün final günü. Her gün bir kayınvalide bir gelinin yarıştığı yarışmada geçtiğimiz dört gün boyunca yemekler yapıldı v..
Devamı >>

25-29 Kasım Seda Sayan ile Yemekteyiz

Daha önceleri Onur Büyüktopçuoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programı artık Seda Sayan ile yemekteyiz olarak isim değiştirmiş ve artık yoluna Seda Sayan ile devam etmektedir. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Geçti..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?