Survivor 88. Bölüm Özeti-89.Bölüm Fragmanı

Survivor 88. Bölüm Özeti-89.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 26 Mayıs bugün ödül oyunu heyecanı izledik. Yarışmacılar ciddi bir efor sarfettiler. Hem Gönüllüler hem de Ünlüler oldukça iyi performans sergiledi. Aycan bugün ki oyunda iyi performans sergiliyemediği için yarışmak istemedi ve ağladı. Elif ise Aycan'ı motive etmeye çalıştı. Gönüllüler takımından Evrim ise inanılmaz bir performans sergiledi ve her oyunu aldı. Acun Ilıcalı'nın dikkatini çeken bu performans ona ''Evrim'i bugün yenebilecek erkek yok.'' dedi. Yarışmanın kazananı ise harika bir performansla 10-5'lik skorla Gönüllüler oldu. Cemalcan'ın Evrim takliti izleyenleri oldukça güldürdü. İletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımı ödülü Ünlüler takımı ile paylaşmak istedi. Acun Ilıcalı'da ünlülere'de sadece bir arkadaşlarıyla görüntülü konuşma şansı tanıdı. Survivor 2020'de bir ilk yaşandı. Acun Ilıcalı'nın instagram'da yaptığı canlı yayında izleyiciler 3 milyona ulaştı. Ödüle gitmeden önce Ünlüler ve Gönüllüler takımı bayram özel programının kapsamında harika bir partiye gittiler. Daha sonra Ünlüler ve Gönüllüler ödüllerine gitti ve arkadaşlarıyla konuştular.

Dün survivorda tahmin oyunu oynandı. Parkurda verdikleri mücadeleye kısa bir ara veren Survivor yarışmacıları bayramın ikinci gününde tahmin yarışmasına katıldılar. İzleyiciler ve Survivor 2020 yarışmacıları, birbirlerine sorulan sorulara doğru yanıtları vermeye çalışırken tahmin yarışında sorulan "Seneye Survivor All Star olsun mu?" sorusu oldukça ilgi topladı. Oynanan tahmin yarışı oyununu Survivor Berkan Karabulut kazandı. 

Survivor'da bayram özel yayını heyecanında karaoke oyunu oynandı. Survivor 2020 yarışmacıları karaokede hünerlerini göstermek için sahneye çıktı. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor karaoke oyununda yarışmacılar hem şarkı söyledi hem de stres attı. Survivor 2020’de şarkı yarışmasını kazananı ise Survivor izleyicileri belirledi. Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabı üzerinden değerlendirilen sonuçlar gecenin sonunda belli oldu. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor karaoke oyununda, sonuncu Yunus Emre, sondan ikinci Evrim, sondan üçüncü ise Sercan oldu. En çok oy alarak Survivor karaoke oyununu kazanan yarışmacı Cemal Can oldu. İkinci isim ise Ardahan olarak seçildi. Böylece ödülü kazanan Cemal Can, önümüzdeki sene Survivor'a misafir olarak katılma şansı kazandı.

Survivor 2020 89.Bölüm Fragmanı-27 Mayıs Çarşamba

 

Survivor 89. bölüm fragmanı yayınlandı işte detaylar... İletişim oyununu Gönüllülerin kazanmasının ardından arkadaşlarıyla görüntülü konuşma fırsatı verildi. Gönüllüler 3 arkadaşıyla görüntülü konuşma şansı yakaladı. Ünlüler ise sadece bir arkadaşıyla görüşebilcek. Bayram özel sonrası survivor ciddi günlerine geri dönüyor. Çeyrek finale yaklaşırken herkes oldukça hırslanmış durumda. Bakalım bizi yeni bölümde neler bekliyor...

26 Mayıs 2020 23:58:41 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

A101-15 Ekim Perşembe Aldın Aldın

11 Ekim 2020 11:12:18

15 Ekim Perşembe A101 aldın aldın ürünler kataloğu açıklandı. Açıklanan katalogta bizleri bu haftada birbirinden güzel indirimler bekliyor.   15 E..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

12 Mayıs 2020 14:26:03

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün ikinci gün yarışmacısı ekranlarda olacak. Önceki bölümde yarışan yarışmacı Ayşegül Rüzgar kayınvalidelerden v..
Tamamını Oku >>

22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

22 Mayıs 2020 13:31:46

Zuhal Topal'la Sofrada final günü geldi. Her hafta kayınvalideler ile gelinlerin puan tartışmalarının sürdüğü programda bu haftada boş geçilmedi. Eksi..
Tamamını Oku >>