Survivor 90.Bölüm Fragmanı

Survivor 90.Bölüm Fragmanı

27 Mayıs 2020 - 23:20

Tv8 kanalının en önemli projelerinden bir tanesi olan Survivor 2020 bu sezon oldukça ilgi görüyor. Bu sezon rekor denemesinin yapıldığı ve instagram da aynı anda 3 milyon kişinin aynı anda canlı olarak izlediği program bir Dünya rekoru kırmıştı. Reytingleri alt üst eden program ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası istikrarını kaybetmeden yayına devam eden nadir programlardan bir tanesi. Sevenlerin severek izlediği izleyecek program bulamayanların ise izledikten sonra bağımlı olarak kaldığı Survivor 2020 bu sene ünlüler ve gönüllüler takımıyla dolu dolu ekranlarda geliyor. Yarışmanın 90. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dopdolu geçen 89 bölümden sonra bakalım 90. bölümde bizleri neler bekliyor.

Yeni bölümde bizleri survivor'un klasiği haline gelen futbol maçı bekliyor... Yarışmacılar yine tüm performansını ortaya koyarak maç yapacaklar. Aynı zamanda yine bir klasik halinee gelen herkesin keyif alarak izlediği anlat bakalım oyunu oynanacak. 

Survivor 2020 tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Bugün zorlu bir parkurda yarışmacılar ciddi uğraşlarla bitirmek için oldukça çabaladı. Dünün aksine bugün ünlüler harika bir performans sergilediler. Hep 2-3 farkla sayıyı ilerde tuttular. Ve 10-5 skorla oyunu kazanıp ödüle hak kazandılar. Gönüllüler takımı bugün atışlarda kötü olduğu için sayı almayı başaramadılar. Sunucu Murat Ceylan ise gönüllülere ''tokluk size yaramadı'' diye söylemde bulundu. Yasin ise konsatrasyon olamadıklarından yakındı. Ödül oyunundan sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Denge mekanizmasında sembolleri sabit tutmaya çalıştılar. Erkeklerde son'a Ardahan ve Yasin kaldı. İkisi de çok iyi performans sergilediler. Fakat bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Yasin oldu. Daha sonra kadınlar denge mekanizmasında yarıştılar. İlk sembolleri düşüren kişi Evrim oldu. Daha sonra kadınlar denge mekanizmasında yarıştılar. Geriye kalan 3 isim Aycan, Elif ve Nisa oldu. Kadınlar, erkeklerden bile uzun süre dengede kalmayı başararak izleyicilerin takdirini topladılar.

Bu içerik 248 kez görüntülendi.

Dikkatinizi Çekebilir

17 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Derya Zeynep Çiriş 34 yaşında bir çocuk annesi olan Derya Zeynep 8 yıllık evli. Profesyonel aşçı olan Derya Zeynep hanım kendine ve yemeklerine çok güveniyor. Soğukkanlı bir yapıya sahip gelen eleştirilere açık. Kayın valide müzeyyen çiriş ilk yardım uzmanı olan kayın valide yeri..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 65. Bölüm

Masterchef Türkiye'de Eleme Potasına Giden İsim Kim? Masterchef Son Bölümde Neler Yaşandı? Masterchef Türkiye 65.Bölüm.  Masterchef Son Bölüm. Masterchef 11 Aralık 2019 Masterchef Türkiye'de bu hafta son takım oyununa giriliyor. Artık bireyselliğin ön plana çıktığı yarışmada bu hafta son kez kaptanl..
Devamı >>

27 Nisan-1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada'da yepyeni bir hafta heyecanı bizi bekliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden hararetli tartışmaların geçtiği bölümlerde bizleri bu hafta neler bekliyor? Her hafta yaşanan puanlamadaki adaletsizlikler geçtiğimiz haftada tekrar yaşandı. 21 Nisan günü yarışan Dilek Büke ve Kayınvali..
Devamı >>

6-10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Dilnaz Kanat Aslen Özbekistanlı olan Dilnaz hanım 31 yaşında 3 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Kayın validesiyle bir arada yaşayan Dilnaz eşi ve kayın validesine göre çok konuşkan bir yapıya sahip. En sevdiği işte ütü yapmak. Kayın valide Havva kanat 57 yaşında 3 çocuk annesi gel..
Devamı >>

25-29 Kasım Seda Sayan ile Yemekteyiz

Daha önceleri Onur Büyüktopçuoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programı artık Seda Sayan ile yemekteyiz olarak isim değiştirmiş ve artık yoluna Seda Sayan ile devam etmektedir. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Geçti..
Devamı >>

6-10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. haftanın  yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?