Survivor 90.Bölüm Fragmanı

Survivor 90.Bölüm Fragmanı

Tv8 kanalının en önemli projelerinden bir tanesi olan Survivor 2020 bu sezon oldukça ilgi görüyor. Bu sezon rekor denemesinin yapıldığı ve instagram da aynı anda 3 milyon kişinin aynı anda canlı olarak izlediği program bir Dünya rekoru kırmıştı. Reytingleri alt üst eden program ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası istikrarını kaybetmeden yayına devam eden nadir programlardan bir tanesi. Sevenlerin severek izlediği izleyecek program bulamayanların ise izledikten sonra bağımlı olarak kaldığı Survivor 2020 bu sene ünlüler ve gönüllüler takımıyla dolu dolu ekranlarda geliyor. Yarışmanın 90. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dopdolu geçen 89 bölümden sonra bakalım 90. bölümde bizleri neler bekliyor.

Yeni bölümde bizleri survivor'un klasiği haline gelen futbol maçı bekliyor... Yarışmacılar yine tüm performansını ortaya koyarak maç yapacaklar. Aynı zamanda yine bir klasik halinee gelen herkesin keyif alarak izlediği anlat bakalım oyunu oynanacak. 

Survivor 2020 tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Bugün zorlu bir parkurda yarışmacılar ciddi uğraşlarla bitirmek için oldukça çabaladı. Dünün aksine bugün ünlüler harika bir performans sergilediler. Hep 2-3 farkla sayıyı ilerde tuttular. Ve 10-5 skorla oyunu kazanıp ödüle hak kazandılar. Gönüllüler takımı bugün atışlarda kötü olduğu için sayı almayı başaramadılar. Sunucu Murat Ceylan ise gönüllülere ''tokluk size yaramadı'' diye söylemde bulundu. Yasin ise konsatrasyon olamadıklarından yakındı. Ödül oyunundan sonra bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Denge mekanizmasında sembolleri sabit tutmaya çalıştılar. Erkeklerde son'a Ardahan ve Yasin kaldı. İkisi de çok iyi performans sergilediler. Fakat bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Yasin oldu. Daha sonra kadınlar denge mekanizmasında yarıştılar. İlk sembolleri düşüren kişi Evrim oldu. Daha sonra kadınlar denge mekanizmasında yarıştılar. Geriye kalan 3 isim Aycan, Elif ve Nisa oldu. Kadınlar, erkeklerden bile uzun süre dengede kalmayı başararak izleyicilerin takdirini topladılar.

27 Mayıs 2020 23:20:01 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

30 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:27

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin son pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarı..
Tamamını Oku >>

02-06 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

2 Mart 2020 22:14:26

Seda Sayan ile Yemekteyiz Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz prog..
Tamamını Oku >>

13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:07

5. Gün Yarışmacısı Didem Üçel Ekrem Kayın Valide Fevziye Ekrem 32 yaşında 3 yıllık evli olan Didem hanım 1 çocuk annesi ve aslen tokatlı. Oldukça da ..
Tamamını Oku >>