Survivor 90. Bölüm Özeti-91.Bölüm Fragmanı

Survivor 90. Bölüm Özeti-91.Bölüm Fragmanı

28 Mayıs 2020 - 23:20

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 hız kesmeden heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde instagramda canlı yayın rekor denemesi yapan program 3 milyon izleyiciyi aynı anda yayına sokarak Düna rekoru kırmıştı. Reytinglerin altüst olduğu programda 91. bölüm fragmanı yayınlandı. 

Survivor 2020 91. Bölüm Fragmanı.

2020 Survivor 28 Mayıs'ta bugün Acun Medya ve Survivor 2020 takımı Ayak tenisi maçı yaptılar. Sercan bu maçta kendinden oldukça söz ettirdi, harika bir performans sergiledi. Sercanın aldığı klas sayılar izleyicileri oldukça etkiledi. Survivor 2020 takımında oynayan isimler Sercan, Ardahan ve Yasin'di. Acun medya takımında ise Acun Ilıcalı, Esat Yontunç ve İrem Kanan yer aldı. Acun medya takımıyla başa baş kalan Survivor 2020 takımı tüm dikkatleri toplayarak kıl payı galip gelerek ödülü kazandı. Bir sonra ki ödül oyunu yine survivor'un klasiği haline gelen Anlat Bakalım oyunu oldu. Anlat bakalım'da yarışmacılar, izleyicileri renkli görüntüleriyle yine güldürmeyi başardılar. Elif anlat bakalım oyununda kelime anlatamadığı için morali düştü. Gönüllüler takımından Cemalcan ve Nisa, Ünlüler takımından ise Sercan ve Aycan fazla kelime bildiler. Ama kazanan takım oyunun sonunda Ünlüler takımı oldu. Tatlı ve kahve içme hakkına sahip oldular.

 

Bu içerik 225 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 91.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada Haftanın Finali

5.Gün Yarışmacısı Kiraz Kulut Haftanın son günü final günü yarışmacısı olan kiraz 6 yıllık evli 3 çocuk annesi. Dediğim dedik bir yapıya sahip ve aşırı inatçı olan kiraz hanım bakalım final günü ne yapacak Kayın valide Rabia Kulut aslen Bayburtlu. Tereyağı tutkunu olan kayın valide yemeklerde bol b..
Devamı >>

29 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Dilek Tüzün Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Dilek Tüzün 46 yaşında ve 17 yıllık evli. 2 çocuk annesi aslen Vanlı ve profesyonel bir aşçı. Hem tecrübeli hemde aşçı olan dilek kimseyi kendine rakip görmüyor. Kayın validesi Kibar Tüzün aşırı dikkatli olan kibar hanım titizlik hastası..
Devamı >>

20 Mayıs Gelinim Mutfakta

Haftanın üçüncü gününde Gelinim Mutfakta yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçirdiğimiz iki gün boyunca ilk gün yarışmaya bu hafta katılan Dilek hanım birinci olurken dün kıyasıya rekabet içerisinde olduğu rakibi Elif hanım birinciliği göğüsleyen isim olmuştu.Gelinim Mutfakta yemek tarifleri ile inter..
Devamı >>

08 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Sultan Yurtsever Haftanın üçüncü günü yarışacak olan Sultan hanım 40 yaşında ve 3 çocuk annesi. 16 yıllık evli oldukça da becerikli olan Sultan hanım tek başına bir restoranın işletmesini üstlenmiştir. Kayın valide şehzade yurtsever aslen Çorumlu sürprizlerle dolu olan kayın valid..
Devamı >>

10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Ayşe Sabah Ev hanımı olan Ayşe hanım kendine güveni sonsuz en lezzetli yemekleri yapacağından emin olan Ayşe hanım yarışmayı sevdiği için katılmak istemiş. Yemekleri yapamazlarsa benden korksunlar diyor. MENÜ; Çorba: Tutmaç çorbası Ara sıcak: Ispanaklı börek  Ana yemek: Bonfile sa..
Devamı >>

06 Mart Zuhal Topalla Sofrada

    5.Gün Ve Final Günü Yarışmacıları- Nida Aydemir Ve Ayşe Aydemir Nida hanım 25 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Aslen Adanalı olan Nida hanım inatçılığı ve nazlı olmasıyla dikkat çekiyor. Temizlik hastası olan Nida Hanım tam bir kayınvalide aşığı. Kayınvalide Ayşe hanım az konuşur ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?