Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Aralıksız izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor 2020 yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabet içerisinde olduğu programda şuan ünlüler takımında 4 yarışmacı bulunurken gönüllüler takımında 7 yarışmacı bulunuyor. Ünlülerin bu durumdan bir hayli yorulurken yarışmada asla pes etmemeye kararlı. Ödül oyunlarında şanssızlıkları üzerinden eksik olmayan Ünlüler takımı artık şeytanın bacağını kırmak istiyor. Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan program oldukça tutulmuş durumda. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası yeni programların yayınlamaması üzerine reytinglerde geçmiş senelere oranla daha yüksek bir başarı sağlayan programın bu senesi unutulmayacak gibi görünüyor. Her bölümü olay her bölümü eğlence ve heyecan dolu olan program Survivor 2020 yeni bölümü ile de yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. 

Survivor 2020 92.Bölüm Fargmanı-30 Mayıs Cumartesi

 

Survivor 2020 nefes kesen heyecanıyla finale doğru adım adım yaklaşıyor. Yarışmacılar finale doğru ilerlerken yarışmalar tüm hareketliliği ve hızıyla devam ediyor. Bugün survivor' da zorlu bir parkurda ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler canlarını dişlerine takarak tüm performanslarıyla yarıştılar. Yarışma baştan orta kısma kadar hep başa baş devam etti. İki takımda özellikle kadınlar oldukça iyi performanslar sergilediler. Barış ufak bir sakatlık yaşadı. Dr. Metin Kuş soğuk tedavi uygulanacağını söyledi. Barış acı için de yerde yatarken Yunus Emre'nin dalga geçmesi, Sercanın da gülmesi izleyenleri oldukça kızdırdı. Evrim bağıra çağıra yarıştığı parkurda sayı almaya devam etti. Son zamanlarda Evrim kadınlarda oldukça güçlü bir isim haline geldi. Herkese sataşmak için bahane arayan bir Yunus Emre görüyoruz ekranlarda... Bu hali bütün izleyicilere oldukça antipatık gelen Yunus Emre, sosyal medyada da oldukça tepki alıyor. Hareketli ve heyecanlı maçın ardından sonra kazanan takım 10-7 lık skorla ünlüler oldu. Ünlüler adalarına döndüklerinde performansları hakkında istişare ettiler. Aycan'ın bir kaç haftadır oyun alamaması kendisini oldukça etkiliyor. Yunus Emre ise kendini bulduğunu idda ediyor. Son zamanlarda iyi performans sergilediğini savunuyor. Gönüllüler adası ise bir oyunu daha kaybettikleri için moralleri düşmüş durumda. Bir önceki bölümde yemek ödülü alan gönüllüler bu oyunda aç kalmak zorunda kaldırlar. İşte gönüllülerin yemek ödülü.

 

 

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 92.bölüm
survivor sms oylaması
survivor 2020 30 mayıs
29 Mayıs 2020 22:53:52 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 90. Bölüm Özeti-91.Bölüm Fragmanı

28 Mayıs 2020 23:20:00

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020 hız kesmeden heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde instagramda canlı yay..
Tamamını Oku >>

Survivor 102. Bölüm Özeti-103.Bölüm Fragmanı

9 Haziran 2020 23:26:17

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyo..
Tamamını Oku >>

Survivor 108. Bölüm Özeti-109.Bölüm Fragmanı

15 Haziran 2020 22:54:21

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyo..
Tamamını Oku >>