Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

29 Mayıs 2020 - 22:53

Aralıksız izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor 2020 yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabet içerisinde olduğu programda şuan ünlüler takımında 4 yarışmacı bulunurken gönüllüler takımında 7 yarışmacı bulunuyor. Ünlülerin bu durumdan bir hayli yorulurken yarışmada asla pes etmemeye kararlı. Ödül oyunlarında şanssızlıkları üzerinden eksik olmayan Ünlüler takımı artık şeytanın bacağını kırmak istiyor. Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan program oldukça tutulmuş durumda. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası yeni programların yayınlamaması üzerine reytinglerde geçmiş senelere oranla daha yüksek bir başarı sağlayan programın bu senesi unutulmayacak gibi görünüyor. Her bölümü olay her bölümü eğlence ve heyecan dolu olan program Survivor 2020 yeni bölümü ile de yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. 

Survivor 2020 92.Bölüm Fargmanı-30 Mayıs Cumartesi

 

Survivor 2020 nefes kesen heyecanıyla finale doğru adım adım yaklaşıyor. Yarışmacılar finale doğru ilerlerken yarışmalar tüm hareketliliği ve hızıyla devam ediyor. Bugün survivor' da zorlu bir parkurda ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler canlarını dişlerine takarak tüm performanslarıyla yarıştılar. Yarışma baştan orta kısma kadar hep başa baş devam etti. İki takımda özellikle kadınlar oldukça iyi performanslar sergilediler. Barış ufak bir sakatlık yaşadı. Dr. Metin Kuş soğuk tedavi uygulanacağını söyledi. Barış acı için de yerde yatarken Yunus Emre'nin dalga geçmesi, Sercanın da gülmesi izleyenleri oldukça kızdırdı. Evrim bağıra çağıra yarıştığı parkurda sayı almaya devam etti. Son zamanlarda Evrim kadınlarda oldukça güçlü bir isim haline geldi. Herkese sataşmak için bahane arayan bir Yunus Emre görüyoruz ekranlarda... Bu hali bütün izleyicilere oldukça antipatık gelen Yunus Emre, sosyal medyada da oldukça tepki alıyor. Hareketli ve heyecanlı maçın ardından sonra kazanan takım 10-7 lık skorla ünlüler oldu. Ünlüler adalarına döndüklerinde performansları hakkında istişare ettiler. Aycan'ın bir kaç haftadır oyun alamaması kendisini oldukça etkiliyor. Yunus Emre ise kendini bulduğunu idda ediyor. Son zamanlarda iyi performans sergilediğini savunuyor. Gönüllüler adası ise bir oyunu daha kaybettikleri için moralleri düşmüş durumda. Bir önceki bölümde yemek ödülü alan gönüllüler bu oyunda aç kalmak zorunda kaldırlar. İşte gönüllülerin yemek ödülü.

 

 

Bu içerik 324 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 92.bölüm
survivor sms oylaması
survivor 2020 30 mayıs

Dikkatinizi Çekebilir

14 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Esra Tokelli Haftanın ikinci günü yarışacak olan Esra hanım 41 yaşında 1 çocuk annesi yemek yapmayı çok sever elinin lezzetine güveniyor. Ev hanımı olan Esra hanım geçimini sosyal medyadan yemek satarak sağlıyor. Küçük yaştan beri yemek yaptığı için her yemeğe hakim olan yarışmacı..
Devamı >>

10 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Tekin Kayın valide Kadriye Tekin 28 yaşında olan Büşra hanım 8 yıllık evli bir çocuk annesi. Hırçın bir yapıya sahip olan Büşra hanım kin de tutuyor. aşırı güler güzlü olan Büşra hanım kızınca güler yüzlülüğünü kaybediyormuş. Kayın validesi 40 yıl Almanya'da yaşamış naif bir..
Devamı >>

30 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

4.Gün Yarışmacısı Yaprak Atmaca Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Yaprak Atmaca 26 yaşında 4 yıllık evli ve 2 çocuk annesi. Elinin lezzetine çok güveniyor biraz sivri dilli biraz da sinirli Kayın validesi Fatma Atmaca tam bir hanım ağa aşiretin gelini yemeklerde asla acıyı sevmiyor. MENÜSÜ; Çorba..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 23-27  Aralık haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya ge..
Devamı >>

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftanın final günü yarışması geldi. Geçtiğimiz dört gün boyunca 4 yarışmacı yarıştıktan sonra son günün yarışmacısı Şeyma Esen final akşamı yemeklerini kayınvalidelere sunacak. Hareketli bir hafta geçirdiğimiz Zuhal Topal'la Sofrada da ilk gün yine olay olmuştu. İlk gün yarışan yarışmacının düşük p..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 2020 12.Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen yemek yarışması olan Masterchef Türkiye bu sezonda bomba gibi ekranlarda yerini aldı. Henüz ön elemelerin yapıldığı yarışmanın 11. bölünde yarışmacılar kozlarını paylaştı. Bugün yapılan yemeklerde süzme mercimek çorbası ve hıngal bulunuyor. Bir mantı çeşiti olan hıngalı mantıdan a..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?