Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

Survivor 91. Bölüm Özeti-92.Bölüm Fragmanı

29 Mayıs 2020 - 22:53

Aralıksız izlenen programlardan bir tanesi olan Survivor 2020 yine nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya rekabet içerisinde olduğu programda şuan ünlüler takımında 4 yarışmacı bulunurken gönüllüler takımında 7 yarışmacı bulunuyor. Ünlülerin bu durumdan bir hayli yorulurken yarışmada asla pes etmemeye kararlı. Ödül oyunlarında şanssızlıkları üzerinden eksik olmayan Ünlüler takımı artık şeytanın bacağını kırmak istiyor. Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan program oldukça tutulmuş durumda. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık sonrası yeni programların yayınlamaması üzerine reytinglerde geçmiş senelere oranla daha yüksek bir başarı sağlayan programın bu senesi unutulmayacak gibi görünüyor. Her bölümü olay her bölümü eğlence ve heyecan dolu olan program Survivor 2020 yeni bölümü ile de yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. 

Survivor 2020 92.Bölüm Fargmanı-30 Mayıs Cumartesi

 

Survivor 2020 nefes kesen heyecanıyla finale doğru adım adım yaklaşıyor. Yarışmacılar finale doğru ilerlerken yarışmalar tüm hareketliliği ve hızıyla devam ediyor. Bugün survivor' da zorlu bir parkurda ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler canlarını dişlerine takarak tüm performanslarıyla yarıştılar. Yarışma baştan orta kısma kadar hep başa baş devam etti. İki takımda özellikle kadınlar oldukça iyi performanslar sergilediler. Barış ufak bir sakatlık yaşadı. Dr. Metin Kuş soğuk tedavi uygulanacağını söyledi. Barış acı için de yerde yatarken Yunus Emre'nin dalga geçmesi, Sercanın da gülmesi izleyenleri oldukça kızdırdı. Evrim bağıra çağıra yarıştığı parkurda sayı almaya devam etti. Son zamanlarda Evrim kadınlarda oldukça güçlü bir isim haline geldi. Herkese sataşmak için bahane arayan bir Yunus Emre görüyoruz ekranlarda... Bu hali bütün izleyicilere oldukça antipatık gelen Yunus Emre, sosyal medyada da oldukça tepki alıyor. Hareketli ve heyecanlı maçın ardından sonra kazanan takım 10-7 lık skorla ünlüler oldu. Ünlüler adalarına döndüklerinde performansları hakkında istişare ettiler. Aycan'ın bir kaç haftadır oyun alamaması kendisini oldukça etkiliyor. Yunus Emre ise kendini bulduğunu idda ediyor. Son zamanlarda iyi performans sergilediğini savunuyor. Gönüllüler adası ise bir oyunu daha kaybettikleri için moralleri düşmüş durumda. Bir önceki bölümde yemek ödülü alan gönüllüler bu oyunda aç kalmak zorunda kaldırlar. İşte gönüllülerin yemek ödülü.

 

 

Bu içerik 216 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 92.bölüm
survivor sms oylaması
survivor 2020 30 mayıs

Dikkatinizi Çekebilir

10 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2. Gün Yarışmacısı  Hayrettin Altun  32 yaşında aslen Sinoplu acil tıp teknisyeni.  Yalnız yaşadığı için yıllardır yemek yapan yarışmacı elinin lezzetine çok güveniyor. Eleştirilere açık olan hayrettin bey eleştirmeyi ve eleştirilmeyi çok sevdiğini dile getiriyor   Menüsü; Çorba: Mercimek çorbası A..
Devamı >>

Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba

Ekranların yeni yüzü olarak ön plana çıkan Lezzet Düşkünlerinde 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümde yarışan Sibel ve Emre Gedik çiftinin menülerini tam zamanında yetiştirememeleri oldukça şaşkınlık yarattı. Menülerinin yetiştirilemiyecek düzeyde zor olmaması nedeniyle tam bir menü hazırl..
Devamı >>

29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının final günü. Haftanın final gününün yarışmacıları gelin Cemile Toprak ve kayınvalide Cemile Toprak. Adaş olan gelin ve kayınvalide haftanın son gününde yarışmayı kazanacaklarından eminler. Gelin Cemile Toprak 25 yaşında 6 yıllık evli ve bir çoc..
Devamı >>

13 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün 3. gün yarışmacısı ekranlarda olacak. Geçirdiğimiz iki gün boyunca enteresan puanlamaların yaşandığı programda, birinci gün düşük puanların çıktığı bir gün olmuştu. Birinci günün kayınvalidesi Figen hanımın gelininin ağlaması üzerine dolduğu yarışmada ikinci ..
Devamı >>

15 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3.Gün Yarışmacısı Kezban Kaymaz Haftanın üçüncü günü yarışacak olan Kezban hanım evli iki çocuk annesi aslen Erzincanlı. Elinin lezzeti olduğuna inanan Kezban hanım geçimini seyyar pilavcılık yaparak sağlıyor. Eleştiri yaparken acımasız olabileceğini buranın bir yarışma olduğunu söylemeyi ihmal etm..
Devamı >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın birinci günü. Program boyunca birinci gün yarışmacıları yarışmaya dezavantaj ile başlıyorlar. İlk günden düşük puan çıkaran kayınvalidelerin acizliğine uğrayan yarışmacılar,son günlere düşük puan kalmaması sebebiyle yarışmaya erken veda ediyor. Zuhal Topal..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?