Survivor 92. Bölüm Özeti-93.Bölüm Fragmanı

Survivor 92. Bölüm Özeti-93.Bölüm Fragmanı

30 Mayıs 2020 - 22:58

Survivor 2020 finale doğru ilerlerken tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugun survivor'da yarışmacıların kaderini etkileyecek dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça heyecanlı ve farklı bir parkurda yarışılan yarış izleyicilerin nefeslerini kesti. Ünlüler performans olarak oldukça iyi ilerliyor. 4 kişi kalan ünlülerde önceki yarışmalarda oldukça demoralize görmüştük. Bayram haftası sonrası ünlülerde oldukça bir değişim görülüyor.

Yunus Emre ve Berkan arasında tartışma yaşandı. Yunus emre şu sıralar izleyicilerinden de oldukça tepki alıyor. Gönüllüler takımından her yarışmacıyla laf tartışmasına girmek için elinden geleni yapan Yunus Emre görüyoruz ekranlarda... Gönüllüler takımıda yarışmanın ilerleyen dakikalarında performanslarını yükselttiler ve öne geçmeyi başardılar. Gönüllüler oyunun son anına kadar birbirlerini desteklemeye devam ettiler. Heyecanlı yarışmanın sonunda 3. dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Bugün harika bir performans sergileyen kadınlardan yine Evrim oldu. Acun Ilıcalı dokunulmazlık sembolünü Evrim'e verdi. Konseyde Acun Ilıcalı yarışmanın ardından Ünlüler takımının son hafta ki performanslarıyla alakalı bazı konuşmalar yaptı ve sorular sordu. Evrim' in son zamanlar ki yükselişi izleyicilerinde gözünden kaçmıyor. Aycan'ın son dönemde performansına yansayan durgunluğu da oyunlarında onun düşmesine neden olduğu hakkında konuşuldu. Ünlüler bu akşam dokunulmazlığı kaybettikleri için 3. eleme adayını seçecekler. Konseyin sonunda 3. eleme adayı Aycan oldu.

 

Survivor 2020 93. Bölüm Fragmanı-31 Mayıs Pazar

Survivor 2020 heyecanlı anlar bizleri bekliyor. Berkan ve Yunus Emre arasında yine gergin anlar yaşanacağa benziyor. Yunus Emre'nin kışkırtan göndermeleri Berkan'ı çileden çıkaracağa benziyor. Cemalcan ise parkur anında ufak bir sakatlık yaşayıp ağladığı ekranlara yansıyor. Bakalım bizleri yeni bölümde neler bekliyor...

Bu içerik 524 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 93.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

20 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

      Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedi..
Devamı >>

23 Aralık Masterchef Türkiye'de Neler Yaşandı?

Masterchef Türkiye'de bu hafta final haftasına girildi. 4 yarışmacının kaldığı yarışmada geçen hafta elenen isim Batuhan oldu. Kalan 4 yarışmacı sırasıyla Güzide, Ekin, Alican ve Cemre olurken yarışmanın heyecanı giderek arttı. Yarışmacılar bu hafta son dörde kalmanın etkisiyle artık başka bir forma..
Devamı >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 16-20 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıları..
Devamı >>

3 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü günü yarışmacısı ekranlarda olacak. Programın 413. Bölümünde ekrana gelecek gelin ve kayınvalideyi bugün neler bekliyor? Yarışmanın bir önceki bölümünde bugünkü kayınvalidemiz verdiği 6 puan 2. gün yarışmacısının tepkisini almıştı. Yediği her yemeği..
Devamı >>

20 Aralık Zuhal Topalla Sofrada Haftanın Finali

5. Gün Yarışmacısı Merve Dinç 21 yaşında ve 1,5 yıllık evli olan Merve hanım tam bir Karadeniz gelini. Sinirli ve telaşlı yapıya sahip ve ayrıca aşırıda inatçı olan Merve hanım birinci benim diyor. Kayın valide Havva Dinç kara denizin eşsiz lezzetlerini sunacaklarından emin. Kar kış demeden horon t..
Devamı >>

20 Nisan Zuhal Topalla Sofrada

  1.Gün yarışmacısı Arife Dinli Ve Sinem Dinli                  Arife hanım 36 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk sahibi. Yarışmaya Esenyurt'tan katılan arife hanım aslen Tokat'lı. Hırslı ve çalışkan olan yarışmacı tuttuğunu koparır cinsten. Tokat mutfağına özgü yemekler yapıcak olan yarışmacının..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?