Survivor 93. Bölüm Özeti-94.Bölüm Fragmanı

Survivor 93. Bölüm Özeti-94.Bölüm Fragmanı

31 Mayıs 2020 - 22:39

Survivor 2020 seyircileri ekrana kitleyerek tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün 4. adayın çıkacağı dokunulmazlık oynandı. Ayriyetten yemek ödülü de bu dokunulmazlık oyununun içine dahil. Gönüllüler ve Ünlüler aşırı motive olduklarını söyledi. Tüm performanslarını oyunda ortaya koydular. Parkur ve son atışların oldukça heyecanlı olduğu bir oyun ile karşı karşıyaydık. Oldukça heyecanlı olan bu oyun izleyicilerin adeta nefesini kesti. Evrim son zamanlarda artan performansıyla bugün de harikalar yarattı. Yunus Emre bugün de tartışma çıkarmak için elinden geleni yapıp kışkırmalarda bulundu. Gönüllüler ilk oyunlarda önde gitmeyi başardılar. Ünlüler de Gönüllüler de herşeylerini ortaya koyarak yarıştılar. Cemalcan'ın ufak sakatlığı izleyenleri korkuttu.

Aynı şekil Aycan'ın da lif kopması şüphesiyle Dr. Metin kuş oynamaması gerektiğini söyledi. Ve oyunun kazananı 10-5'lik skorla Gönüllüler oldu. Böylelikle Ünlülerden survivordan birinin kesin eleneceği belli oldu. 4 kişi kalan Ünlüler'in üstüne fazla yük bindiği için bu durumun dezavantajlarını yaşıyorlar.

Bu akşam ki konseyde 4. aday seçildi. Bu hafta birinin daha elenmesiyleurvivorda karma takımların oluşturulucak. İki takımda gruplara ayrılmaya gayet hazır durumda olduklarını belirttiler. Acun Ilıcalı çeyrek final sonrası herkesin performansının ortaya çıkacağı oyunlar hazırlanacağını söyledi.

Survivor 2020 94. Bölüm Fragmanı-1 Haziran Pazartesi

 

Bu içerik 212 kez görüntülendi.

acunn.com survivor 2020
Survivor izle
survivor
1 haziran survivor
94. bölüm fragman
survivor fragman izle

Dikkatinizi Çekebilir

30-3 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Semra Tarak Semra hanım 35 yaşında ve ev hanımı yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kütahyalı. Güzel yemekler yaptığım için kendime güveniyorum ve yarışmaya katıldım diyor. Ani bir şekilde sinirlenen Semra hanım eleştirilere sert tepki vermemek için dikkat edeceğini söylüyor. ..
Devamı >>

Survivor 109. Bölüm Özeti-110.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün büyük ödülün ardından Kırmızı takım har..
Devamı >>

13 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü..
Devamı >>

19 Mayıs Gelinim Mutfakta

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta 527. Bölümü ile bugün izleyicisi ile buluşuyor. Dünkü bölümde yarışan yarışmacılar yemeklerini yapıp kayınvalidelerin oylarına sunmuşlardı. Oylama sonucuna göre günün birincisi yarışmaya yeni katılan Dilek hanım olurken günün sonun..
Devamı >>

29 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla Sofrada yarışmasının final günü. Haftanın final gününün yarışmacıları gelin Cemile Toprak ve kayınvalide Cemile Toprak. Adaş olan gelin ve kayınvalide haftanın son gününde yarışmayı kazanacaklarından eminler. Gelin Cemile Toprak 25 yaşında 6 yıllık evli ve bir çoc..
Devamı >>

17 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

5.Gün Yarışmacısı Dilşad Atınçoğlu  Haftanın son gününde final günü yarışmacısı Dilşad hanım 47 yaşında aslen mersinli. Çevresinin etkisiyle kendisine güvenen Dilşad hanım yarışmaya katılmış. Eleştirilerini yerinde yapacağını , lezzetli yemeklere de gereken puanı vereceğini dile getiriyor. MENÜ; Ço..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?