Survivor 93. Bölüm Özeti-94.Bölüm Fragmanı

Survivor 93. Bölüm Özeti-94.Bölüm Fragmanı

31 Mayıs 2020 - 22:39

Survivor 2020 seyircileri ekrana kitleyerek tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün 4. adayın çıkacağı dokunulmazlık oynandı. Ayriyetten yemek ödülü de bu dokunulmazlık oyununun içine dahil. Gönüllüler ve Ünlüler aşırı motive olduklarını söyledi. Tüm performanslarını oyunda ortaya koydular. Parkur ve son atışların oldukça heyecanlı olduğu bir oyun ile karşı karşıyaydık. Oldukça heyecanlı olan bu oyun izleyicilerin adeta nefesini kesti. Evrim son zamanlarda artan performansıyla bugün de harikalar yarattı. Yunus Emre bugün de tartışma çıkarmak için elinden geleni yapıp kışkırmalarda bulundu. Gönüllüler ilk oyunlarda önde gitmeyi başardılar. Ünlüler de Gönüllüler de herşeylerini ortaya koyarak yarıştılar. Cemalcan'ın ufak sakatlığı izleyenleri korkuttu.

Aynı şekil Aycan'ın da lif kopması şüphesiyle Dr. Metin kuş oynamaması gerektiğini söyledi. Ve oyunun kazananı 10-5'lik skorla Gönüllüler oldu. Böylelikle Ünlülerden survivordan birinin kesin eleneceği belli oldu. 4 kişi kalan Ünlüler'in üstüne fazla yük bindiği için bu durumun dezavantajlarını yaşıyorlar.

Bu akşam ki konseyde 4. aday seçildi. Bu hafta birinin daha elenmesiyleurvivorda karma takımların oluşturulucak. İki takımda gruplara ayrılmaya gayet hazır durumda olduklarını belirttiler. Acun Ilıcalı çeyrek final sonrası herkesin performansının ortaya çıkacağı oyunlar hazırlanacağını söyledi.

Survivor 2020 94. Bölüm Fragmanı-1 Haziran Pazartesi

 

Bu içerik 317 kez görüntülendi.

acunn.com survivor 2020
Survivor izle
survivor
1 haziran survivor
94. bölüm fragman
survivor fragman izle

Dikkatinizi Çekebilir

8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın son günü. Geçtiğimiz günlerde menülerini kayınvalidelerin oylarına sunan yarışmacılar bugün son kez bir araya gelecekler. Puan tartışmalarının eksik olmadığı yarışmada bugünde oldukça hararetli geçeceğe benziyor. Programın fragmanı yayınlandıktan sonra ağl..
Devamı >>

8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Yaşanalar Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta ilklerin yaşandığı bir hafta oldu. Birinci günden beri her günü heyecanlı geçen bir hafta da bugün final günü. Her gün bir kayınvalide bir gelinin yarıştığı yarışmada geçtiğimiz dört gün boyunca yemekler yapıldı v..
Devamı >>

21 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Ayşe Şahin  Haftanın ikinci günü yarışmacısı Ayşe Şahin mesleği aşçılık olan Ayşe hanım oldukça iddialı. 3 çocuk annesi MENÜSÜ; Çorba: Yoğurtlu buğday çorbası Ara sıcak: Peynirli gözleme Ana yemek: Dalyan köfte Pilav: Pirinç pilavı Salata: Mevsim salata Tatlı: Baklava PUAN..
Devamı >>

7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın 4. gününde bizleri yine renkli bir yarışmacı bekliyor. Geçirdiğimiz 3 gün boyunca gelin kayınvalide tartışmalarının bitmediği programda bugün yine hareketli anlar yaşanacak gibi. Haftanın birinci gününde yarışmacının menüsünü yetiştirememesi büyük yankı u..
Devamı >>

4 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Buse 27 yaşında 9 yıllık evli 3 çocuk annesi. Aslen İzmirli.  Kıskanç bir yapıya sahip. Hamarat ve takıntılı bitmez sakarlığı. Kayınvalide ise rahat mı rahat ondan sorulur gezmek tozmak. Gezmeyi sever. Dobracı. yalandan haz etmez.  Bu ikili mutfağa giriyor ödül İzmir'e mi gidiyor Menüsü; Çorba: Şehr..
Devamı >>

6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününde yine bzileri hareketli dakikalar bekliyor. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca bu hafta ender rastlanır olaylara tanık olduk. Uzun zamandır 1 ve 2 puanlarının görülmediği yarışmada bu hafta ilk gün bu puanların görülmesi programın sayılı ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?