Survivor 94. Bölüm Özeti-95.Bölüm Fragmanı

Survivor 94. Bölüm Özeti-95.Bölüm Fragmanı

1 Haziran 2020 - 22:43

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün survivor'da büyük bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takım hem masaj hem yemek ödülü kazandı. Bu zorlu parkurda yarışmacılar gözleri bandanayla kapalı bir şekilde yarıştılar. İki kişi parkura çıkılan yarışmada bir kişi birini yönlendirerek parkuru tamamladılar. Gönüllüler oyuna oldukça iyi bir performansla başladılar. Daha sonra Ünlülerde yavaş yavaş farkı kapadı. Oyunun ortalarında Berkan ve Yunus Emre'nin tartışması survivor'da gerilime neden oldu.Yunus Emre'nin kötü söz kullanımından ve Berkana karşı hakaretlerinden rahatsız olan Acun Ilıcalı Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti. Acun Ilıcalı'nın uyarılarına rağmen Yunus Emre'nin gülerek tepki vermesi Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı. Sadece Yunus Emre de değil, Acun Ilıcalı uyarıda bulunurken Aycan, Elif, Sercan üçlüsünün de gülme krizine girmesi gözlerden kaçmadı. Oyunun sonlarına Ünlüler öne geçtiği için Evrim isyan etti. Evrim ''Keşke Yunus Emre oyundan çıkmasaydı, banko sayımız gitti.'' deyince, Ardahan bu söylemi üzerine alındı. Ve Evrimle ufak tartışma yaşadılar. Son zamanların parlayan ismi Evrim bu oyunda da performansını çok iyi gösterdi.

 

Survivor 2020 95. Bölüm Fragmanı-2 Haziran Salı

 

Bu içerik 374 kez görüntülendi.

acunn.com survivor 2020
Survivor izle
survivor
2 haziran survivor
95. bölüm fragman
survivor fragman izle

Dikkatinizi Çekebilir

2 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın ikinci günü yarışmacısı ekranlarda olacak. Programın 412. Bölümünde ekrana gelecek gelin ve kayınvalideyi bugün neler bekliyor? Yarışmanın bir önceki bölümünde bugünkü kayınvalidemiz verdiği 4 puan ile tepkileri üzerine çekmişti. Diğer yarışmacıların kendi..
Devamı >>

13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 9-13 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayınvalideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

3 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Kastamonulu olan Esin hanım 19 yaşında ve öğrenci. Yemeklerine güvendiği ve yemek yapmayı sevdiği için yarışmaya katıldığını söylüyor. Eğlenceli sinir bozucu ve arada gıcık olduğunu düşünen Esin hanım yarışmacıların kendisini sevmeyeceğini düşünüyor. Menüsü; Çorba: mercimek çorba Ara Sıcak: yalancı..
Devamı >>

26 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Ekranların sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada programı Kıbrıs özel yayını ile bayram haftasında ekranlardaki yerini almaya devam ediyor. Yeni bölüm yayınlarının yapılmadığı bayram haftasında Kıbrıs çekimlerine devam eden yarışma bu hafta seyirciyi oldukça eğlendirecek. Yayınlanan fragman sonra..
Devamı >>

03 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 30-03 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

23 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

4.Gün Yarışmacısı Jemal Kazanova  Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Jemal Kazanova 32 yaşında ve 7 aylık nişanlı. Türkmenistanlı. Dediği dedik inatçı ve kararlı. Kayın valide Şengül hanım Trabzonlu acı sever softa da acıyı eksik etmiyor. Yakında düğün var 15 bin tl yi bırakmayız diyorlar. MENÜSÜ; ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?