Survivor 95. Bölüm Özeti-96.Bölüm Fragmanı

Survivor 95. Bölüm Özeti-96.Bölüm Fragmanı

2 Haziran 2020 - 23:14

Survivor 2020 tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Bugün survivor'da oldukça önemli bir iletişim oyunu oynanıyor. İletişim oyununu kazanan takım annesiyle konuşma şansını elde etmiş olacak. Yarışmacılar varını yoğunu ortaya koyarak oyuna hareketli bir şekilde başladılar. Gönüllüler yarışmaya, dün ki ödülden sonra oldukça motive bir şekilde başladılar. Gönüllüler hiç sayı vermeden oyunda galip bir şekilde ilerlemeye devam ettiler. Az kişi olmanın dezavtajını yaşayan ünlüler ise şanssızlıklar içinde yarıştılar. Oyunun ortasında Cemalcan sakat kolunun üstüne darbe aldı. Ağlamaya başladı ve parkurun ortasında oyunu bıraktı. Nisa ise Cemalcan'a destek vermeye çalıştı. Maçın ilerleyen kısmında Barış ile Evrim arasında bir kavga çıktı ve takımın motivasyonu iyice düştü. Oyun için de Barış ve Evrim'in gergin anları oldu. Barış sinirine hakim olamayarak su matarasını Evrime vuracakmış gibisinden kaldırdı. Bu görüntü hem survivor içinde hem de izleyenler tarafından oldukça tepki aldı. Konseyde de bu görüntü oldukça tartışıldı. Barış Evrimden ve ailesinden özür diledi. Bugün bir kişinin elenmesinin ardından yeni takımlar oluşturulacak. Nefesler tutuldu, ve elenen aday açıklandı. Herkes Yunus Emre'nin elenmesini beklerken elenen isim Aycan oldu. Hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımı çok üzüldü.

Ve büyük ödülün kazananı 10-6'lık skorla Ünlüler takımı oldu. Ünlüler tek tek ailesiyle telefonda konuştular. Ünlüler aileleriyle konuşurken gözyaşlarını tutamadılar. Ünlülerden 4 eleme adayı çıkmıştı. Bu akşamda Survivor'a Ünlülerden birisi takıma veda etti.

Survivor 2020 96. Bölüm Fragmanı-3 Haziran Çarşamba 

Bu içerik 523 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 96.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

06 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

    5. Gün Yarışmacısı-Reyhan Akpınar Reyhan hanım 47 yaşında ev hanım. Evli ve üç çocuk annesi olan Reyhan Hanım sosyal medyada tarifler paylaşıp takipçilerinin beğenisini topladığını söylüyor. Sakin bir insan olduğunu belirten Reyhan hanım üzerine gelindiğinde sinirlenebileceğini belirtiyor. ..
Devamı >>

31 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Semra Tarak Semra hanım 35 yaşında ve ev hanımı yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kütahyalı. Güzel yemekler yaptığım için kendime güveniyorum ve yarışmaya katıldım diyor. Ani bir şekilde sinirlenen Semra hanım eleştirilere sert tepki vermemek için dikkat edeceğini söylüyor. ..
Devamı >>

19 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

4. Gün Yarışmacısı Emine Sürsavur 57 yaşında Emine Sürsavur emekli olan emine hanım çok küçük yaşlardan beri mutfakta olduğu için kendini geliştirdiğini söylüyor. Mükemmeliyetçi olan emine hanım kendine güvendiği için eleştirilere kapalı. Hayatta isteyip de yapmadığım hiç bir şey yoktur. Birinci be..
Devamı >>

10 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Tekin Kayın valide Kadriye Tekin 28 yaşında olan Büşra hanım 8 yıllık evli bir çocuk annesi. Hırçın bir yapıya sahip olan Büşra hanım kin de tutuyor. aşırı güler güzlü olan Büşra hanım kızınca güler yüzlülüğünü kaybediyormuş. Kayın validesi 40 yıl Almanya'da yaşamış naif bir..
Devamı >>

11 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

36 yaşında  ev hanımı olan Asuman hanım  2 çocuk annesi.  Arkadaşlarının vasıtasıyla yarışmaya katılmış.   Elinin lezzetine pratikliğine güvenen yarışmacı birinci olmaya geldiğini söylüyor. MENÜ; Çorba: Ispanaklı yayla çorbası Arasıcak: Patatesli gül böreği Salata; Mevsim salata Ana yemek: Sebze sot..
Devamı >>

24 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Aslanoğlu İkinci gün yarışmacısı olan Büşra hanım 25 yaşında. 3,5 yıllık evli olan Büşra hanımın bir çocuğu var. Memleketi Van Profesyonel aşçı olan Büşra hanım diğer gelinlerden önde olduğunu söylüyor. Kafasına koyduğunu yapan bir yapıya sahip. Rüyasında Zuhal topalla sofr..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?