Survivor 95. Bölüm Özeti-96.Bölüm Fragmanı

Survivor 95. Bölüm Özeti-96.Bölüm Fragmanı

2 Haziran 2020 - 23:14

Survivor 2020 tüm heyecanıyla izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Bugün survivor'da oldukça önemli bir iletişim oyunu oynanıyor. İletişim oyununu kazanan takım annesiyle konuşma şansını elde etmiş olacak. Yarışmacılar varını yoğunu ortaya koyarak oyuna hareketli bir şekilde başladılar. Gönüllüler yarışmaya, dün ki ödülden sonra oldukça motive bir şekilde başladılar. Gönüllüler hiç sayı vermeden oyunda galip bir şekilde ilerlemeye devam ettiler. Az kişi olmanın dezavtajını yaşayan ünlüler ise şanssızlıklar içinde yarıştılar. Oyunun ortasında Cemalcan sakat kolunun üstüne darbe aldı. Ağlamaya başladı ve parkurun ortasında oyunu bıraktı. Nisa ise Cemalcan'a destek vermeye çalıştı. Maçın ilerleyen kısmında Barış ile Evrim arasında bir kavga çıktı ve takımın motivasyonu iyice düştü. Oyun için de Barış ve Evrim'in gergin anları oldu. Barış sinirine hakim olamayarak su matarasını Evrime vuracakmış gibisinden kaldırdı. Bu görüntü hem survivor içinde hem de izleyenler tarafından oldukça tepki aldı. Konseyde de bu görüntü oldukça tartışıldı. Barış Evrimden ve ailesinden özür diledi. Bugün bir kişinin elenmesinin ardından yeni takımlar oluşturulacak. Nefesler tutuldu, ve elenen aday açıklandı. Herkes Yunus Emre'nin elenmesini beklerken elenen isim Aycan oldu. Hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımı çok üzüldü.

Ve büyük ödülün kazananı 10-6'lık skorla Ünlüler takımı oldu. Ünlüler tek tek ailesiyle telefonda konuştular. Ünlüler aileleriyle konuşurken gözyaşlarını tutamadılar. Ünlülerden 4 eleme adayı çıkmıştı. Bu akşamda Survivor'a Ünlülerden birisi takıma veda etti.

Survivor 2020 96. Bölüm Fragmanı-3 Haziran Çarşamba 

Bu içerik 393 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 96.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

5 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacıları Sultan Elibol kayınvalide Kezban Elibol Sultan 27 yaşında 5,5 yıllık evli 1 çocuk annesi.  Duygusal bir yapıya sahip.  Ve aslen Maraşlı.  Hamaratlığı ile bilinir. Kayınvalidesi Kezban hanım ise makyajsız gezmez sinirlenince trip atar. Sobasına tenceresine kadar  tokattan getire..
Devamı >>

14 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda 14 Mayıs gününe güzel menü ile başlıyoruz. İftar sofralarımızı şenlendirecek harika menüler hazırlayan Arda Türkmen bugün saat 13:00 'da ekranlarda olacak. Bir önceki bölümde bir ana yemek birde yardımcı yemek hazırlayan ünlü şef çorbasız bir menü hazırlamıştı. Ana yemek..
Devamı >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 16-20 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıları..
Devamı >>

4 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün yarışmacısı-Hatice Dirlik ve Nursel Dirlik Hatice hanım 30 yaşında ve 3 yıllık evli. Şanlıurfalı olan yarışmacı İstanbula gelin olarak gelerek 3 yıldır İstanbul'da yaşıyor. Elinin lezzetine güvenen yarışmacı iddialı olduğunu belirirken büyük ödülü almakta kararlı görünüyor. Kayınvalide Nursel..
Devamı >>

29 Kasım Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 25 - 29 Kasım haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacılar..
Devamı >>

10 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Seda Sayan ile Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyor. Programın sunuculuğunu S..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?